Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Карасускому району
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 12 декабря 2016 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2017 года № 6800. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 22 мая 2018 года № 234
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 22.05.2018 № 234 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Карасускому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Карасуского
районного маслихата
С. Казиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных дорог
акимата Карасуского района"
_______________ С. Рогозик
12 декабря 2016 года
Приложение
к решению маслихата
от 12 декабря 2016 года
№ 68
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица

Қарасу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 68 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 6800 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 234 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 22.05.2018 № 234 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Қарасу аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қарасу аудандық
мәслихаттың хатшысы
С. Қазиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарасу ауданы әкімдігінің тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________ С. Рогозик
2016 жылғы 12 желтоқсан
Мәслихаттың
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 68 шешіміне қосымша
Қарасу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объекті
Есептік бірлік