О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 345 "О районном бюджете Костанайского района на 2016 -2018 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2016 года № 6279
В соответствии со статьями 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 345 "О районном бюджете Костанайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6111, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 5877136,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2783147,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 9353,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 15500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3069136,3 тысячи тенге;
2) затраты - 6077858,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 248795,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 270718,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21923,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -449517,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -449517,4 тысячи тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме 13532,3 тысячи тенге.".
дополнить указанное решение пунктами 18-218-3 следующего содержания:
"18-2. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено поступление сумм кредитования бюджета района за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на реконструкцию дюкера напорной канализации через реку Тобол поселка Затобольск в сумме 207088,0 тысяч тенге.
18-3. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 709278,0 тысяч тенге, в том числе из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 637871,0 тысяча тенге, за счет средств из областного бюджета в сумме 71407,0 тысяч тенге.";

Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 345 "Қостанай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 12 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде № 6279 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104106-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 345 "Қостанай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6111 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5877136,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2783147,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 9353,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 15500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 3069136,3 мың теңге;
2) шығындар - 6077858,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 248795,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 270718,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 21923,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -449517,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -449517,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға республикалық бюджеттен 13532,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.".
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 18-218-3-тармақтарымен толықтырылсын:
"18-2. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде Затобол кентінің Тобыл өзені арқылы арынды кәріздің дюкерін реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен 207088,0 мың теңге сомасында аудан бюджетінің кредиттеу сомалар түсімі көзделгені ескерілсін.
18-3. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға 709278,0 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 637871,0 мың теңге сомасында, облыстық бюджет қаражаттары есебінен 71407,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";