О районном бюджете Мендыкаринского района на 2017-2019 годы
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22 декабря 2016 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 января 2017 года № 6783. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3444948,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 624256,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7724,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12767,4 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2800200,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3498028,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29757,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 40842,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11085,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -82837,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –82837,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 07.12.2017 № 151 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Установить норматив распределения доходов путем зачисления 100 процентов индивидуального подоходного налога и социального налога в бюджет района.
3.Учесть, что в районном бюджете на 2017 год учтены объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 1949141,0 тысяча тенге.

Меңдіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 68 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 6783 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Меңдіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3444948,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 624256,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7724,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12767,4 мың теңге;
трансферттер түсімдер бойынша –2800200,3 мың теңге;
2) шығындар – 3498028,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29757,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40842,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11085,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -82837,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 82837,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 07.12.2017 № 151 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне жеке табыс салығы мен әлеуметтік салықтың 100 пайызын есепке алу жолымен кірістерді бөлу нормативтері белгіленсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемдері 1949141,0 мың теңге сомасында ескерілгені ескерілсін.

4. В бюджете района предусмотрены расходы, вошедшие при расчете субвенций общего характера и являющиеся при распределении расходов по администраторам бюджетных программ в сумме 675177,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа Мендыкаринского района в сумме 6400,0 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ сельских округов и села Боровское на 2017 год, согласно приложению 4.
7.Утвердить перечень бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета, согласно приложению 5.

4. Аудан бюджетінде жалпы сипаттағы субвенцияларды есептеу кезінде кірген және бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығыстарды бөлу кезінде міндетті болып табылатын шығыстар 675177,0 мың теңге сомасында көзделген.
5. Меңдіқара ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 6400,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2017 жылға арналған Боровское ауылы және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.