О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области 16 мая 2016 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 мая 2016 года № 6380. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области 7 февраля 2018 года № 162
Сноска. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области 07.02.2018 № 162 (решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Г. Абенова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Наурзумского района"
________________ М. Мурзабеков
"16" мая 2016 года

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 23 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 мамырда № 6380 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 ақпандағы № 162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 07.02.2018 № 162 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексі, 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
"Науырзым ауданының жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ М. Мурзабеков
2016 жылғы "16" мамыр