О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 288 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 24 октября 2016 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 ноября 2016 года № 6688
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 288 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6107, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Сарыкөл"):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3-соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3402575,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 515500,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4462,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2870701,4 тысяча тенге;
2) затраты – 3450511,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 272744,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 282396,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9652,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -320680,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 320680,5 тысяч тенге;
поступления займов – 280650,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9652,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 49682,5 тысячи тенге.";
приложения 1, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
внеочередной сессии
К. Сакауов
Секретарь
районного маслихата
К. Базарбаева
СОГЛАСОВАНО
И.о. руководителя
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
_______________ А. Толпакова
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
__________________ А. Вилямов
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 октября 2016 года № 54
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 288
Бюджет Сарыкольского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 288 "Сарыкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 24 қазандағы № 54 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 қарашада № 6688 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 288 "Сарыкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6107 тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3402575,4 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 515500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4462,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша –2870701,4 мың теңге;
2) шығындар – 3450511,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 272744,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 282396,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9652,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 320680,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 320680,5 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 280650,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9652,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 49682,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы
Қ. Сақауов
Аудандық
мәслихат хатшысы
К. Базарбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының м.а.
_____________ А. Толпакова
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А. Вилямов
Мәслихаттың
2016 жылғы 24 қазандағы
№ 54 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 288 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I
Кірістер

59458,7
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7847,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4400,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
4400,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
24692,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13632,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9189,3
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4442,8
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11060,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6652,2
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4408,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
72458,6
1
Сельское хозяйство
30148,2
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5481,3
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5481,3
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13746,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13746,2
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
10920,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7715,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3205,0
6
Земельные отношения
7050,4
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7050,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7050,4
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35260,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35260,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35260,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21901,1
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21901,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21901,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

59458,7
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
7847,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4400,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4400,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
24692,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13632,1
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9189,3
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4442,8
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11060,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6652,2
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4408,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
72458,6
1
Ауыл шаруашылығы
30148,2
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5481,3
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5481,3
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13746,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13746,2
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
10920,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7715,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3205,0
6
Жер қатынастары
7050,4
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7050,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7050,4
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35260,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35260,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35260,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21901,1
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21901,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21901,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер