О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года № 160/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения"
Постановление акимата Павлодарской области от 19 февраля 2016 года № 41/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2016 года № 5031. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 18 января 2021 года № 27/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 18.01.2021 № 27/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года № 160/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4587, опубликовано 17 июля 2015 года в газете "Регион KZ") следующие изменения:
по всему тексту указанного постановления и в регламентах государственных услуг утвержденных указанным постановлением:
1) "Выдача справки из туберкулезного диспансера": слова "туберкулезного диспансера" заменить словами "противотуберкулезной организации", слова "центром обслуживания населения" заменить словами "Государственной корпорацией", слова "филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области" заменить словами "Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан";
2) "Выдача справки из психоневрологического диспансера": слова "психоневрологического диспансера", заменить словами "психоневрологической организации", слова "Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области" (далее - ЦОН)" заменить словами "Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация)", слова "ЦОНе" заменить словами "Государственной корпорации", слова "центром обслуживания населения" заменить словами "Государственной корпорацией", слова " ЦОН" заменить словами "Государственную корпорацию";
слова ", который при соответствующих выявленных признаках, направляется в психоневрологический диспансер на дополнительный медицинский осмотр", "гражданину Республики Казахстан" исключить;

Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 160/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 41/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 наурызда № 5031 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қаңтардағы № 27/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 18.01.2021 № 27/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 160/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4587 болып тіркелді, 2015 жылғы 17 шілдеде "Регион.kz" газетінде жарияланды) келесідей өзгерістер енгізсін:
көрсетілген қаулының барлық мәтіні бойынша және көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерінде:
1) "Туберкулезге қарсы ұйымдардан анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде "халыққа қызмет көрсету орталығымен" сөздері "мемлекеттік корпорациямен" сөздерімен ауыстырылсын, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы" сөздерімен ауыстырылсын;
2) "Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде "Психоневрологиялық диспансерден" сөздері "Психоневрологиялық ұйымнан" сөздерімен ауыстырылсын, "Павлодар облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚО)" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация)" сөздерімен ауыстырылсын, "ХҚО-да" сөзі "Мемлекеттік корпорацияда" сөздерімен ауыстырылсын, "халыққа қызмет көрсету орталығымен" сөздері "мемлекеттік корпорациямен" сөздерімен ауыстырылсын, "ХҚО-да" сөзі "Мемлекеттік корпорацияға" сөздерімен ауыстырылсын;
", тиісті анықталған жағдайлар кезінде қосымша медициналық қарауға психоневрологиялық диспансерге жіберіледі", "Қазақстан Республикасының азаматына" сөздері алынып тасталсын;

3) "Выдача справки с наркологического диспансера": слова "наркологического диспансера" заменить словами "наркологической организации", слова "Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области" (далее - ЦОН)" заменить словами "Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация)", слово "ЦОНе" заменить словами "Государственной корпорации", слова "центром обслуживания населения" заменить словами "Государственной корпорацией", слово "ЦОН" заменить словами "Государственную корпорацию";
слова ", который при соответствующих выявленных признаках, направляется в наркологический диспансер на дополнительный медицинский осмотр", "гражданину Республики Казахстан" исключить;
4) "Вызов врача на дом"; "Запись на прием к врачу"; "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь"; "Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции"; "Выдача выписки из медицинской карты стационарного больного"; "Выдача справки с медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь"; "Выдача листа о временной нетрудоспособности с медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь"; "Выдача справки о временной нетрудоспособности с медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь"; "Выдача лицензии на фармацевтическую деятельность"; "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения"; "Аттестация специалистов с медицинским образованием для осуществления реализации лекарственных средств и изделий медицинского назначения в отдаленных от районного центра населенных пунктах через аптечные пункты в организациях здравоохранения, оказывающих первичную медико-санитарную, консультативно-диагностическую помощь, и передвижные аптечные пункты, в случае отсутствия специалиста с фармацевтическим образованием"; слова "центром обслуживания населения" заменить словами "Государственной корпорацией", слова "филиал "Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области" заменить словами "Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан";

3) "Наркологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде "Наркологиялық диспансерден" сөздері "Наркологиялық ұйымнан" сөздерімен ауыстырылсын, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы (бұдан әрі – ХҚО)" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация)" сөздерімен ауыстырылсын, "ХҚО-да", "ХҚКО-да" сөздері "Мемлекеттік корпорацияда" сөздерімен ауыстырылсын, "халыққа қызмет көрсету орталығымен" сөздері "мемлекеттік корпорациямен" сөздерімен ауыстырылсын, "ХҚКО" сөзі "Мемлекеттік корпорация" сөздерімен ауыстырылсын;
", тиісті анықталған жағдайлар кезінде қосымша медициналық қарауға наркологиялық диспансерге жіберіледі", "Қазақстан Республикасының азаматына" сөздері алынып тасталсын;
4) "Дәрігерді үйге шақыру"; "Дәрігердің қабылдауына жазылу"; "Алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсететін медициналық ұйымдарға тіркелу"; "АИТВ-инфекцияның болуына ерікті анонимді және міндетті кұпия медициналық тексерілу"; "Стационарлық науқастың медициналық картасынан үзінді көшірме беру"; "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымнан анықтама беру"; "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымнан еңбекке уақытша жарамсыздық парағын беру"; "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымнан еңбекке уақытша жарамсыздық туралы анықтама беру", "Фармацевтикалық қызметке лицензия беру"; "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру"; "Аудандық орталықтан алыс елді мекендердегі бастапқы медициналық-санитариялық консультациялық диагностикалық көмек көрсететiн денсаулық сақтау ұйымдарының дәріхана пункттері арқылы және фармацевтикалық бiлiмi бар маман болмаған жағдайда жылжымалы дәрiхана пункттері арқылы дәрілік заттар мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды өткізуді жүзеге асыру үшін медициналық бiлiмi бар мамандарды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерінде "халыққа қызмет көрсету орталығымен" сөздері "Мемлекеттік корпорациямен" сөздерімен, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы" сөздерімен ауыстырылсын, "Павлодар облысы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы" сөздерімен ауыстырылсын;

5) "Определения соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям": слово "протокол" заменить словами "выписка из протокола", слово "протоколов" заменить словами "выписок из протоколов", слово "протокола" заменить словами "выписки из протокола", слова и цифру "в течение 1 (одного) рабочего дня" заменить словами и цифрой "в течение 3 (трех) рабочих дней", слова и цифру "2 рабочих дня" заменить словами и цифрой "не более 4 (четырех) рабочих дней", слова "Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области" (далее - ЦОН)" заменить словами "Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация)", слова "центром обслуживания населения" заменить словами "Государственной корпорацией", слово "ЦОН" заменить словами "Государственную корпорацию", слово "ЦОНа" заменить словами "Государственной корпорации", слова "с ЦОН" заменить словами "с Государственной корпорацией";
6) "Выдача лицензии на медицинскую деятельность" слова "Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области" (далее - ЦОН)" заменить словами "Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация)", слова "центром обслуживания населения" заменить словами "Государственной корпорацией", слова "в ЦОН" заменить словами "в Государственную корпорацию", слово "ЦОНа" заменить словами "Государственной корпорации", слово "ЦОН" заменить словами "Государственной корпорацией", слова "с ЦОНа" заменить словами "с Государственной корпорацией";
7) "Выдача лицензии на осуществление деятельности в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения": слова "Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области" (далее - ЦОН)" заменить словами "Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация)", слова "центром обслуживания населения" заменить словами "Государственной корпорацией", слова "в ЦОН" заменить словами "в Государственную корпорацию", слово "ЦОНа" заменить словами "Государственной корпорации", слова "с ЦОН" заменить словами "с Государственной корпорацией".

5) "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес еместігін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде "хаттама" сөзі "хаттамадан көшірме" сөздерімен ауыстырсын, "хаттамаларды" сөзі "хаттамалардан көшірмелерді" сөздерімен ауыстырылсын, "хаттаманы" сөзі "хаттамадан көшірмені" сөздерімен ауыстырылсын, "1 (бір) жұмыс күні ішінде" саны мен сөздері "3 (үш) жұмыс күні ішінде" санымен және сөздерімен, "2 (екі) жұмыс күні" саны мен сөздері "4 (төрт) жұмыс күнінен асырмай" санымен және сөздерімен ауыстырылсын, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы (бұдан әрі – ХҚО)" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация)" сөздерімен ауыстырылсын, "халыққа қызмет көрсету орталығымен" сөздері "мемлекеттік корпорациямен" сөздерімен ауыстырылсын, "ХҚО-ға" сөзі "Мемлекеттік корпорацияға" сөздерімен ауыстырылсын, "ХҚО" сөзі "Мемлекеттік корпорация" сөздерімен ауыстырылсын, "ХҚО-мен" сөзі "Мемлекеттік корпорациямен" сөздерімен ауыстырылсын;
6) "Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация)" сөздерімен ауыстырылсын, "халыққа қызмет көрсету орталығымен" сөздері "мемлекеттік корпорациямен" сөздерімен ауыстырылсын, Орталыққа, "ХҚО-ға" сөздері "Мемлекеттік корпорацияға" сөздерімен ауыстырылсын, "ХҚО-ның" сөзі "Мемлекеттік корпорацияның" сөздерімен ауыстырылсын, "ХҚО" сөзі "Мемлекеттік корпорация" сөздерімен ауыстырылсын, "ХҚО-мен" сөзі "Мемлекеттік корпорациямен" сөздерімен ауыстырылсын;
7) "Денсаулық сақтау саласында есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметтерге лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде "Павлодар облысы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – Орталық)" сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация)" сөздерімен ауыстырылсын, "Халыққа қызмет көрсету орталығымен" сөздері "Мемлекеттік корпорациямен" сөздерімен ауыстырылсын, "Орталыққа", "ХҚКО-на" сөздері "Мемлекеттік корпорацияға" сөздерімен ауыстырылсын, "ХҚКО" сөзі "Мемлекеттік корпорация" сөздерімен ауыстырылсын, "ХҚКО-мен" сөзі "Мемлекеттік корпорациямен" сөздерімен ауыстырылсын.

2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев

2. "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев