Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Постановление акимата Павлодарской области от 27 января 2016 года № 16/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 апреля 2016 года № 5042. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 29 декабря 2017 года № 438/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 29.12.2017 № 438/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Уразгулова Р. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан А. Исекешев
"02" марта 2016 года
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "27" января 2016 года № 16/1
Перечень открытых данных, размещаемых
на интернет-портале местных исполнительных
органов Павлодарской области
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник (через АРМ интернет-портала открытых данных или через API системы государственного органа)
Ответственное лицо
1
2
3
4
5
6
1
Акиматы:
наименование полностью;
адрес месторасположения;
расчетный счет, БИН;
режим работы;
контактный телефон;
график личного приема руководителем и его заместителями, ФИО ответственных за организацию личного приема граждан;
контактные телефоны;
адрес электронной почты;
официальный интернет-ресурс учреждения;
№ телефона горячей линии.
Ежеквартально
30 дней
Через автоматизированное рабочее место (далее-АРМ)
Акиматы районов и городов
2
Структурные подразделения акимата:
ФИО руководителя;
контактные телефоны;
адреса электронной почты.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Областные управления, акиматы районов и городов
3
Сведения о вакансиях акимата:
Наименование должности;
требования к кандидатам;
данные об ответственном за консультирование по кадровым вопросам.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Областные управления, акиматы районов и городов
4
Перечень государственных услуг, оказываемых акиматом
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Областные управления, акиматы районов и городов
5
Перечень лицензий и разрешительных документов, выдаваемых местным исполнительным органом:
наименование;
сроки выдачи лицензий, разрешительных документов и т.д.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Областные управления, акиматы районов и городов
6
Подведомственные учреждения местного исполнительного органа, в том числе:
наименование полностью;
адрес месторасположения;
расчетный счет, БИН;
режим работы;
контактный телефон;
официальный интернет-ресурс учреждения;
№ телефона горячей линии.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Областные управления, акиматы районов и городов
7
Данные об объектах энергоснабжения:
наименование;
место расположения;
филиалы;
режим работы;
контактные телефоны по работе с населением;
официальный сайт;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания;
геолокация.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
8
Данные об объектах газоснабжения:
наименование;
место расположения;
филиалы;
режим работы;
контактные телефоны по работе с населением;
официальный сайт;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания;
геолокация.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
9
Данные об объектах водоснабжения:
наименование;
место расположения;
филиалы;
режим работы;
контактные телефоны по работе с населением;
официальный сайт;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания;
геолокация.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
10
Данные об объектах водоотведения:
наименование;
место расположения;
филиалы;
режим работы;
контактные телефоны по работе с населением;
официальный сайт;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания;
геолокация.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
11
Данные об объектах вывоза мусора:
наименование;
место расположения;
филиалы;
режим работы;
контактные телефоны по работе с населением;
официальный сайт;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания;
геолокация.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
12
Данные о домах престарелых:
наименование;
место расположения;
филиалы;
режим работы;
контактные телефоны по работе с населением;
официальный сайт;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания;
геолокация.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Управления координации занятости и социальных программ и здравоохранения
13
Данные о домах инвалидов:
наименование;
место расположения;
филиалы;
режим работы;
контактные телефоны по работе с населением;
официальный сайт;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания;
геолокация.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Управления координации занятости и социальных программ и здравоохранения
14
Данные о домах ветеранов:
наименование;
место расположения;
филиалы;
режим работы;
контактные телефоны по работе с населением;
официальный сайт;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания;
геолокация.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Управления координации занятости и социальных программ и здравоохранения
15
Данные о больницах:
наименование;
место расположения;
филиалы;
режим работы;
контактные телефоны по работе с населением;
официальный сайт;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания;
геолокация.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Управление здравоохранения
16
Данные о поликлиниках:
наименование;
место расположения;
филиалы;
режим работы;
контактные телефоны по работе с населением;
официальный сайт;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания;
геолокация.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Управление здравоохранения
17
Данные о ФАПах:
наименование;
место расположения;
филиалы;
режим работы;
контактные телефоны по работе с населением;
официальный сайт;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания;
геолокация.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Управление здравоохранения
18
Данные об аптеках
наименование;
место расположения;
филиалы;
режим работы;
контактные телефоны по работе с населением;
официальный сайт;
адрес электронной почты;
ФИО руководителя;
виды услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам с указанием контактных данных и порядка оказания;
геолокация.
Ежеквартально
30 дней
Через АРМ
Управление здравоохранения
19

Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 16/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 сәуірде № 5042 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 438/6 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 29.12.2017 № 438/6 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 24 қарашадағы "Ақпараттандыру туралы" Заңының 10-бабы 15) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Павлодар облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р.Қ. Оразғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрi Ә. Исекешев
2016 жылғы "2" наурыз
Павлодар облысы әкімдігінің
2016 жылғы "27" қаңтар
№ 16/1 қаулысына
қосымша
Павлодар облысының жергілікті атқарушы органдарының
интернет-порталында орналастырылатын ашық
деректердің тізбесі
Ашық деректер жиынтығының атауы
Өзектендіру кезеңі
Ұсыну мерзімі
Дереккөз (ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы немесе мемлекеттік органдардың API жүйесі арқылы)
Жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.
Әкімдіктер:
толық атауы;
орналасқан мекенжайы;
есептік шот, БСН;
жұмыс уақыты;
байланыс телефоны;
басшының және оның орынбасарларының жеке қабылдау кестесі, жеке қабылдауды ұйымдастыру үшін жауапты тұлғалардың ТАӘ;
байланыс телефондары;
электрондық пошта адресі;
мекеменің ресми интернет-ресурсы;
жедел желі телефонының №
Тоқсан сайын
30 күн
Автоматтандырылған жұмыс орны (бұдан әрі - АЖО) арқылы
Аудандар мен қалалар әкімдіктері
2.
Әкімдіктің құрылымдық бөлімшелері:
басшының ТАӘ;
байланыс телефондары;
электрондық пошта адрестері
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Облыстық басқармалар,
аудандар мен қалалар әкімдіктері
3.
Әкімдіктегі бос орындар туралы мәлімет:
лауазым атауы;
үміткерлерге қойылатын талаптар;
кадр мәселелері жөнінде кеңес беретін жауапты тұлғаның деректері
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Облыстық басқармалар,
аудандар мен қалалар әкімдіктері
4.
Әкімдік көрсететін мемлекеттік қызметтердің тізбесі:
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Облыстық басқармалар,
аудандар мен қалалар әкімдіктері
5.
Жергілікті атқарушы орган беретін лицензиялар мен рұқсат беру құжаттарының тізбесі
атауы;
лицензиялар мен рұқсат беру құжаттарын беру мерзімі және т.с.с.
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Облыстық басқармалар,
аудандар мен қалалар әкімдіктері
6.
Жергілікті атқарушы органға қарасты мекемелер, соның ішінде:
толық атауы;
орналасқан мекен жайы;
есептік шот, БСН;
жұмыс уақыты;
байланыс телефоны;
мекеменің ресми интернет-ресурсы;
жедел желі телефонының №
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Облыстық басқармалар,
аудандар мен қалалар әкімдіктері
7.
Энергиямен қамтамасыз ететін нысандар туралы деректер:
атауы;
орналасқан жері;
филиалдар;
жұмыс уақыты;
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары;
ресми сайт;
электрондық пошта адресі;
басшының ТАӘ;
байланыс деректері мен көрсету тәртібін көрсете отырып, жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметтер түрі;
геолокация;
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8.
Газбен қамтамасыз ететін нысандар туралы деректер:
атауы;
орналасқан жері;
филиалдар;
жұмыс уақыты;
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары;
ресми сайт;
электрондық пошта адресі;
басшының ТАӘ;
байланыс деректері мен көрсету тәртібін көрсете отырып, жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметтер түрі;
геолокация
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9.
Сумен қамтамасыз ететін нысандар туралы деректер:
атауы;
орналасқан жері;
филиалдар;
жұмыс уақыты;
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары;
ресми сайт;
электрондық пошта адресі;
басшының ТАӘ;
байланыс деректері мен көрсету тәртібін көрсете отырып, жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметтер түрі;
геолокация
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10.
Су бұру нысандары туралы деректер:
атауы;
орналасқан жері;
филиалдар;
жұмыс уақыты;
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары;
ресми сайты;
электрондық пошта адресі;
басшының ТАӘ;
байланыс деректері мен көрсету тәртібін көрсете отырып, жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметтер түрі;
геолокация
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11.
Қоқыс шығару нысандары туралы деректер:
атауы;
орналасқан жері;
филиалдар;
жұмыс уақыты;
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары;
ресми сайты;
электрондық пошта адресі;
басшының ТАӘ;
байланыс деректері мен көрсету тәртібін көрсете отырып, жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметтер түрі;
геолокация
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
12.
Қарттар үйлері туралы деректер:
атауы;
орналасқан жері;
филиалдар;
жұмыс уақыты;
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары;
ресми сайты;
электрондық пошта адресі;
басшының ТАӘ;
байланыс деректері мен көрсету тәртібін көрсете отырып, жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметтер түрі;
геолокация
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар, денсаулық сақтау басқармалары
13.
Мүгедектер үйлері туралы деректер:
атауы;
орналасқан жері;
филиалдар;
жұмыс уақыты;
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары;
ресми сайты;
электрондық пошта адресі;
басшының ТАӘ;
байланыс деректері мен көрсету тәртібін көрсете отырып, жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметтер түрі;
геолокация
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар, денсаулық сақтау басқармалары
14.
Ардагерлер үйлері туралы деректер:
атауы;
орналасқан жері;
филиалдар;
жұмыс уақыты;
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары;
ресми сайты;
электрондық пошта адресі;
басшының ТАӘ;
байланыс деректері мен көрсету тәртібін көрсете отырып, жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметтер түрі;
геолокация
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар, денсаулық сақтау басқармалары
15.
Ауруханалар туралы деректер:
атауы;
орналасқан жері;
филиалдар;
жұмыс уақыты;
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары;
ресми сайты;
электрондық пошта адресі;
басшының ТАӘ;
байланыс деректері мен көрсету тәртібін көрсете отырып, жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметтер түрі;
геолокация
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Денсаулық сақтау басқармасы
16.
Емханалар туралы деректер:
атауы;
орналасқан жері;
филиалдар;
жұмыс уақыты;
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары;
ресми сайты;
электрондық пошта адресі;
басшының ТАӘ;
байланыс деректері мен көрсету тәртібін көрсете отырып, жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметтер түрі;
геолокация
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Денсаулық сақтау басқармасы
17.
ФАП-тар туралы деректер:
атауы;
орналасқан жері;
филиалдар;
жұмыс уақыты;
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары;
ресми сайты;
электрондық пошта адресі;
басшының ТАӘ;
байланыс деректері мен көрсету тәртібін көрсете отырып, жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметтер түрі;
геолокация
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Денсаулық сақтау басқармасы
18.
Дәріханалар туралы деректер:
атауы;
орналасқан жері;
филиалдар;
жұмыс уақыты;
тұрғындармен жұмыс істеу бойынша байланыс телефондары;
ресми сайты;
электрондық пошта адресі;
басшының ТАӘ;
байланыс деректері мен көрсету тәртібін көрсете отырып, жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметтер түрі;
геолокация
Тоқсан сайын
30 күн
АЖО арқылы
Денсаулық сақтау басқармасы
19.