О внесении изменений в некоторые постановления акимата Павлодарской области в сфере растениеводства
Постановление акимата Павлодарской области от 25 февраля 2016 года № 70/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 апреля 2016 года № 5045. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2020 года № 285/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25.12.2020 № 285/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 28 июля 2015 года № 226/8 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4683, опубликовано 11 сентября 2015 года в газете "Регион.kz") следующее изменение:
регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 11 августа 2015 года № 238/8 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4711, опубликовано 2 октября 2015 года в газете "Регион.kz") следующее изменение:
регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 27 августа 2015 года № 254/8 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4735, опубликовано 9 октября 2015 года в газете "Регион.kz") следующее изменение:
регламент государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

Павлодар облысы әкімдігінің өсімдік шаруашылығы саласындағы кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 70/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 сәуірде № 5045 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 285/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 25.12.2020 № 285/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі "Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 226/8 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4683 болып тіркелді, 2015 жылғы 11 қыркүйекте "Регион.kz" газетінде жарияланды) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 238/8 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4711 болып тіркелді, 2015 жылғы 2 қазанда "Регион.kz" газетінде жарияланды) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 тамыздағы "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 254/8 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4735 болып тіркелді, 2015 жылғы 9 қазанда "Регион.kz" газетінде жарияланды) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 25 сентября 2015 года № 278/10 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4780, опубликовано 13 ноября 2015 года в газете "Регион.kz") следующее изменение:
регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
5. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 25 февраля 2016 года № 70/2
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 28 июля 2015 года № 226/8
Регламент государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание
(в том числе восстановление) многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (далее - государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области, районов и городов (далее - услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.

4. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 278/10 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4780 болып тіркелді, 2015 жылғы 13 қарашада "Регион.kz" газетінде жарияланды) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
5. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2016 жылғы 25 ақпандағы
№ 70/2 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы 28 шілдедегі
№ 226/8 қаулысымен
бекітілді
"Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнiң
көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсiру
(оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнiң көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес облыстың, аудандардың және қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарын ұсыну.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.

При обращении через Государственную корпорацию услугополучателю направляется уведомление на бумажном носителе с решением о назначении/не назначений субсидии, подписанное уполномоченным лицом услугодателя, по формам согласно приложениям 1 и 2 стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 4-1/379 (далее – стандарт).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя является заявка установленной формы согласно приложениям 3, 4 стандарта и документы, предусмотренные пунктом 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность ее выполнения:
с момента сдачи пакета документов услугополучателем – 11 (одиннадцать) рабочих дней;
сотрудник канцелярии отдела услугодателя осуществляет прием и регистрацию представленных документов – не более 30 (тридцати) минут;
руководитель отдела услугодателя рассматривает заявку, определяет ответственного специалиста услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
выезд ответственного специалиста отдела услугодателя на место деятельности для проведения сверки первичных документов, также специалист отдела услугодателя составляет сводный акт получателей бюджетных субсидий, утвержденный акимом района или города и передает сводный акт управлению сельского хозяйства области (далее - управление) – в течение 5 (пяти) часов;
сотрудник канцелярии управления услугодателя осуществляет прием и регистрацию представленных документов отделом – не более 15 (пятнадцати) минут;
руководитель управления услугодателя рассматривает заявку, определяет ответственных специалистов услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
ответственный специалист отдела растениеводства управления услугодателя представляет документы на рассмотрение комиссии, утвержденной распоряжением акима области (далее - комиссия) – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
комиссия услугодателя рассматривает представленные документы услугополучателя на предмет соответствия критериям и требованиям правил, определяют объемы причитающихся субсидий, заявленных услугополучателем, формирует сводные акты по области и вносят предложения по перераспределению средств и изменению объемов субсидий – в течение 1 (одного) рабочего дня;
руководитель управления услугодателя подписывает и передает документы ответственному специалисту отдела финансирования управления услугодателя – в течение 5 (пяти) часов;
ответственный специалист отдела финансирования управления услугодателя передает в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей и предоставляет оплату - в течение 2 (двух) рабочих дней.
Результат процедуры (действия) оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета.

Мемлекеттік корпорация арқылы жүгінген жағдайда көрсетілетін қызметті алушыға Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 4-1/379 бұйрығымен бекітілген "Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнiң көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) 1-және 2-қосымшаларына сәйкес нысан бойынша көрсетілген қызметті беруші уәкілетті адамының қолы қойылған субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар қағаз жеткізгіштегі хабарлама жолданады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті беруші құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті ұсыну үшін көрсетілетін қызметті алушы өтініш білдірген кезде стандарттың 3, 4-қосымшаларда белгіленген нысан бойынша өтініш және стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттар негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны және орындалу ұзақтығы:
көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 11 (он бір) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің кеңсе қызметкері ұсынылған құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады – 30 (отыз) минуттан аспайды;
көрсетілетін қызметті беруші бөлім басшысы өтінімді қарап көрсетілетін қызметті беруші жауапты маманын анықтайды – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманының бастапқы құжаттарды салыстырып тексеру үшін көрсетілетін қызметті алушының қызмет орнына баруы, сондай-ақ көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің маманы аудан немесе қала әкімімен бекітілген бюджеттік субсидияларды алушылардың жиынтық актісін құрастырады және жиынтық актіні облыс ауыл шаруашылығы басқармасына (бұдан әрі – басқарма) тапсырады – 5 (бес) сағат ішінде;
көрсетілетін қызметті беруші басқармасының кеңсе қызметкері бөлім ұсынған құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады – 15 (он бес) минуттан аспайды;
көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысы өтінімді қарайды, көрсетілетін қызметті беруші жауапты мамандарын анықтайды – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті беруші басқармасының өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы құжаттарды облыс әкімінің өкімімен бекітілген комиссияның (бұдан әрі – комиссия) қарауына ұсынады – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
көрсетілетін қызметті беруші комиссиясы ұсынылған құжаттарды көрсетілетін қызметті алушылардың критерийлері мен қағида талаптарына сәйкестігі тұрғысынан қарастырады, көрсетілетін қызметті алушылар мәлімдеген тиесілі субсидия көлемін анықтайды, облыс бойынша жиынтық актілерін қалыптастырады және қаражатты қайта бөлу және субсидия көлемін
өзгерту жөнінде ұсыныстар енгізеді – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысы құжаттарға қол қояды және басқарманың қаржыландыру бөлімінің жауапты маманына береді – 5 (бес) сағат ішінде;
көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы одан әрі көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін төлем есеп шоттарының тізілімін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне тапсырады және төлемін ұсынады – 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии отдела услугодателя;
2) руководитель отдела услугодателя;
3) ответственный специалист отдела услугодателя;
4) сотрудник канцелярии управления услугодателя;
5) руководитель управления услугодателя;
6) ответственный специалист отдела растениеводства управления услугодателя;
7) комиссия услугодателя;
8) ответственный специалист отдела финансирования управления услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией
и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
8. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя.
для получения услуги услугополучатель представляет в Государственную корпорацию необходимые документы, указанны в пункте 9 стандарта.
с момента сдачи документов в Государственную корпорацию – 11 (одиннадцать) рабочих дней.
при обращении в Государственную корпорацию, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги.
максимально допустимое время ожидания для сдачи документов в Государственную корпорацию – 15 минут;
максимально допустимое время обслуживания в Государственной корпорации – 20 минут.
процесс 1 – работник Государственной корпорации проверяет представленные документы, принимает и регистрирует заявку услугополучателя по форме согласно приложениям 3, 4 к стандарту, выдает расписку о приеме документов с указанием даты и времени приема документов;
условие 1 – в случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 5 к стандарту.
процесс 2 – сотрудник канцелярии отдела услугодателя осуществляет прием и регистрацию представленных документов;
процесс 3 – руководитель отдела услугодателя рассматривает заявку, определяет ответственного специалиста услугодателя;
процесс 4 – ответственный специалист отдела услугодателя совершает выезд на место деятельности для проведения сверки первичных документов, составляет сводный акт получателей бюджетных субсидий, утвержденный акимом района или города и передает сводный акт управлению;
процесс 5 – сотрудник канцелярии управления услугодателя осуществляет прием и регистрацию представленных документов отделом;
процесс 6 – руководитель управления услугодателя рассматривает заявку, определяет ответственных специалистов услугодателя;
процесс 7 – ответственный специалист отдела растениеводства управления услугодателя представляет документы на рассмотрение комиссии, утвержденной распоряжением акима области;
процесс 8 – комиссия услугодателя рассматривает представленные документы услугополучателя на предмет соответствия критериям и требованиям правил, определяют объемы причитающихся субсидий, заявленных услугополучателем, формирует сводные акты по области и вносят предложения по перераспределению средств и изменению объемов субсидий;
процесс 9 – руководитель управления услугодателя подписывает и передает документы ответственному специалисту отдела финансирования управления услугодателя;
процесс 10 – ответственный специалист отдела финансирования управления услугодателя передает в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей и предоставляют оплату;
процесс 11 – работник Государственной корпорации в срок, указанный в расписке о приеме соответствующих документов, выдает услугополучателю готовый результат оказания государственной услуги.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті беруші құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы;
4) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының кеңсе қызметкері;
5) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысы;
6) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы;
7) көрсетілетін қызметті берушінің комиссиясы;
8) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де
көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібін, көрсетілген қызметті алушының сұрауын өңдеу ұзақтығын сипаттау:
Қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды ұсынады.
Мемлекеттік корпорацияға құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 11 (он бір) жұмыс күні.
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде құжаттарды қабылдаған күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
Мемлекеттік корпорацияға құжаттарды тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут;
Мемлекеттік корпорацияда қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 20 (жиырма) минут.
1-процесс – Мемлекеттік корпорация қызметкері ұсынылған құжаттарды тексереді, стандарттың 3, 4 қосымшаларына сәйкес нысан бойынша қызмет алушының өтінімін қабылдайды және тіркейді, құжаттардың қабылдаған күні мен уақыты көрсетілген қолхат береді;
1-шарт – стандарттың 9-тармағында көзделген тізімге сәйкес толық құжаттар топтамасы ұсынылмаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және стандарттың 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қолхат береді.
2-процесс – көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің кеңсе қызметкері ұсынылған құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады;
3-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы өтінімді қарастырады, көрсетілетін қызметті беруші жауапты маманын анықтайды;
4-процесс – көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы бастапқы құжаттарды салыстырып тексеру үшін көрсетілетін қызметті алушының қызмет орнына барады, аудан немесе қала әкімімен бекітілген бюджеттік субсидияларды алушылардың жиынтық актісін құрастырады және жиынтық актіні басқармаға тапсырады;
5-процесс – көрсетілетін қызметті беруші басқармасының кеңсе қызметкері бөлім ұсынған құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады;
6-процесс – көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысы өтінішті қарайды, көрсетілетін қызметті беруші жауапты мамандарын анықтайды;
7-процесс – көрсетілетін қызметті беруші басқармасының өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы құжаттарды облыс әкімінің өкімімен бекітілген комиссияның (бұдан әрі – комиссия) қарауына ұсынады;
8-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің комиссиясы ұсынылған құжаттарды көрсетілетін қызметті алушылардың критерийлері мен қағида талаптарына сәйкестігі тұрғысынан қарастырады, көрсетілетін қызметті алушылар мәлімдеген тиесілі субсидия көлемін анықтайды, облыс бойынша жиынтық актілерін қалыптастырады және қаражатты қайта бөлу және субсидия көлемін өзгерту жөнінде ұсыныстар енгізеді;
9-процесс – көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысы құжаттарға қол қояды және көрсетілетін қызметті беруші басқарманың қаржыландыру бөлімінің жауапты маманына береді;
10-процесс – көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы одан әрі көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есеп шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін төлем есепшоттарының тізілімін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне тапсырады және төлемін ұсынады;
11-процесс – Мемлекеттік корпорация қызметкері тиісті құжаттарды қолхатта жазылған мерзімде қабылдағаны жөнінде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің дайын нәтижесін береді.

9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с услугодателями и (или) Государственной корпорацией и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости затрат на закладку и
выращивание (в том числе
восстановление) многолетних
насаждений плодово-ягодных
культур и винограда"
Наименование уполномоченного органа и их контактные данные
П/н
Орган, оказывающий государственные услуги
Контактные данные
1
2
3
1.
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Павлодарской области"
город Павлодар,
улица Ленина, 61
телефон: 8(7182) 32-32-30
email: kense.dsh@pavlodar.gov.kz
2.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Павлодара"
город Павлодар,
улица Кривенко, 25,
телефон: 8(7182) 32-07-30
email: pavlodar_osh@mail.ru
3.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Экибастуза"
город Экибастуз
улица ул.50- летия
телефон: 8(71877) 54237
email: otdel_osh@mail.ru
4.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Аксу"
город Аксу,
улица Царева, 12
телефон: 8(71837) 50572
email: 4108605@mail.ru
5.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Актогайского района"
Актогайский район,
улица Абая, 77
телефон: 8(71841) 21572
email: aktogai_sozprog@mail.ru
6.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Баянаульского района"
Баянаульский район.
улица Сатпаева, 49
телефон: 8(71840) 91245
email: baiandepselhoz@mail.ru
7.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Железинского района"
Железинский район,
улица Придкова, 13
телефон: 8(71831) 22041
email: zhelselhoz@mail.kz
8.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Иртышского района"
Иртышский район
с.Иртышск, улица Богембая, 97
телефон: 8(71832) 21436
email: Ertis_osh@mail.ru
9.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Качирского района"
Качирский район,
улица Тәуелсіздік, 236
телефон: 8(71833)21403
email: kusainova.g.akr@pavlodar.gov.kz
10.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Лебяжинского района"
Лебяжинский район,
улица Абылкаира Баймулдина, 13 телефон 8(71839) 21051
email: selhoz_akku@mail.ru
11.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Майского района"
Майский район,
улица Казыбек би, 24

9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылының, рәсімінің (іс-қимылының) тізбегінің толық сипаттамасы және көрсетілетін қызметті берушілермен және (немесе) Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібін және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолданудың тәртібі осы регламенттің 3-қосымшасында мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
"Жемiс-жидек
дақылдарының және
жүзiмнiң көпжылдық
көшеттерін отырғызу
және өсiру (оның
iшiнде қалпына
келтiру) шығындарының
құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органның атауы және оның байланыс деректері
Р/с №
Мемлекеттік қызмет көрсететін органының атауы
Байланыс деректері
1
2
3
1
"Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы,
Ленин көшесі, 61-үй
телефон: 8 (7182) 32-32-30
email: kense.dsh@pavlodar.gov.kz
2
"Павлодар қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы,
Кривенко көшесі, 25-үй
телефон: 8 (7182) 32-07-30
email: pavlodar_osh@mail.ru
3
"Екібастұз қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Екібастұз қаласы, 50-жылдық көшесі,
телефон: 8 (71877) 54237
email: otdel_osh@mail.ru
4
"Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы,
Царев көшесі, 12-үй
телефон: 8 (71837) 50572
email: 4108605@mail.ru
5
"Ақтоғай ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауданы, Абай көшесі, 77-үй
телефон: 8 (71841) 21572
email: aktogai_sozprog@mail.ru
6
"Баянауыл ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Баянауыл ауданы, Сәтбаев көшесі, 49-үй
телефон: 8 (71840) 91245
email: baiandepselhoz@mail.ru
7
"Железин ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Железин ауданы, Придков көшесі, 13-үй
телефон: 8 (71831) 22041
email: zhelselhoz@mail.kz
8
"Ертіс ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауданы, Ертіс ауылы,
Бөгембаев көшесі, 97-үй
телефон: 8 (71832) 21436
email: Ertis_osh@mail.ru
9
"Качир ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Качиры ауданы,
Тәуелсіздік көшесі, 236-үй
телефон: 8 (71833) 21403
email: kusainova.g.akr@pavlodar.gov.kz
10
"Лебяжі ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Лебяжі ауданы, Абылқайыр Баймулдин көшесі, 13-үй
телефон 8 (71839) 21051
email: selhoz_akku@mail.ru
11
"Май ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы, Қазыбек би көшесі, 24-үй

телефон: 8(71838) 91380
email: may_opish@mail.ru
12.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Павлодарского района"
город Павлодар,
улица Каирбаева, 32, оф. 309
телефон: 8(7182) 329867
email: defence6@rambler.ru
13.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Успенского района"
Успенский район,
улица 10 лет Независимости, 30
телефон: 8(71834) 91300
email: usposh@yandex.ru
14.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Щербактинского района"
Щербактинский район,
улица Советов, 49

телефон: 8 (71838) 91380
email: may_opish@mail.ru.
12
"Павлодар ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 32-үй, оф. 309
телефон: 8 (7182) 329867
email: defence6@rambler.ru
13
"Успен ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Успен ауданы, Тәуелсіздіктің 10-жылдығы көшесі, 30-үй
телефон: 8 (71834) 91300
email: usposh@yandex.ru
14
"Шарбақты ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауданы,
Советов көшесі, 49-үй

телефон: 8 (71836) 21191
email: opsxsharbakty@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости затрат на закладку и
выращивание (в том числе
восстановление) многолетних
насаждений плодово-ягодных
культур и винограда"
Описание последовательности процедур (действий) структурных
подразделений (работников) при оказании государственной услуги
Действия процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурного подразделения
Сотрудник канцелярии отдела услугодателя
Руководитель отдела услугодателя
Ответственный специалист отдела услугодателя
сотрудник канцелярии управления услугодателя
Руководитель управления услугодателя
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции)
Прием и регистрация поступивших документов, направление на рассмотрение руководителю отдела услугодателя
Рассмотрение документов, определение ответственного специалиста
Выезд на место деятельности для проведения сверки первичных документов, составление сводного акта получателей бюджетных субсидий, утвержденных акимом района или города и передача сводных актов управление
Прием и регистрация представленных отделом документов, направление на рассмотрение руководителю управления услугодателя
Рассмотрение документов, определение ответственных специалистов
5
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Копия заявления с отметкой о регистрации с указанием даты и времени приема пакета документов
Наложение резолюции
Проект результата оказания государственной услуги
Копия заявления с отметкой о регистрации с указанием даты и времени приема пакета документов
Наложение резолюции
Сроки
исполнения
30 (тридцать) минут
15 (пятнадцать) минут
5 (пять) часов
15 (пятнадцать) минут
15 (пятнадцать) минут
Действия процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
6
7
8
9
7
8
9
10
11
2
Наименование структурного подразделения
Ответственный специалист отдела растениеводства управления услугодателя
Комиссия услугодателя
руководитель управления услугодателя
ответственный специалист отдела финансирования управления услугодателя
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции)
Представление документов на рассмотрение комиссии, утвержденной распоряжением акима области
Рассмотрение представленных документов услугополучателями на предмет соответствия критериям и требованиям правил, определение объемов причитающихся субсидий, заявленных услугополучателями
Подписание и передача документов ответственному специалисту отдела финансирования управления услугодателя
Передача в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей и предоставляют оплату
5
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект результата оказания государственной услуги
формирование сводных актов по области
Наложение резолюции
Результат оказания государственной услуги
Сроки исполнения
5 (пять) рабочих дней
1 (один) рабочий день
5 (пять) часов
2 (два) рабочих дня
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости затрат на закладку и
выращивание (в том числе
восстановление) многолетних
насаждений плодово-ягодных
культур и винограда"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат на закладку
и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда"
Продолжение Справочника бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда"
Условные обозначения
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 25 февраля 2016 года № 70/2
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области

телефон: 8 (71836) 21191
email: opsxsharbakty@mail.ru
"Жемiс-жидек
дақылдарының және
жүзiмнiң көпжылдық
көшеттерін отырғызу
және өсiру (оның
iшiнде қалпына
келтiру) шығындарының
құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде құрылымдық бөлімшелердің
(қызметкерлердің) рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігін сипаттау
Процестің іс-қимылы
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
6
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті беруші бөлім басшысы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті беруші басқармасының кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысы
3
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операциялардың) атауы
Келіп түскен құжаттарды қабылдайды, тіркейді, көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің басшысына қарастыруға жібереді
Құжаттарды қарау, жауапты маманды анықтау
Бастапқы құжаттарды салыстырып тексеру үшін көрсетілетін қызметті алушының қызмет орнына баруы, аудан немесе қала әкімімен бекітілген бюджеттік субсидияларды алушылардың жиынтық актісін құрастырады және жиынтық актіні басқармаға тапсыруы
Бөлім ұсынған құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті беруші басқарма басшысына қарастыруға жолдайды
Құжаттарды қарау, жауапты мамандарды анықтау
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік) шешім
Құжаттар топтамасын тіркеген күні және уақыты көрсетілген өтініштің көшірмесі
Бұрыштама қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы
Құжаттар топтамасын тіркеген күні және уақыты көрсетілген өтініштің көшірмесі
Бұрыштама қою
5
Орындалу мерзімі
30 (отыз) минут
15 (он бес) минут
5 (бес) сағат
15 (он бес) минут
15 (он бес) минут
Процестің іс-қимылдары
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
6
7
8
9
7
8
9
10
11
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті беруші басқармасының өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті беруші комиссиясы
Көрсетілетін қызметті беруші басқарма басшысы
Көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржы бөлімінің жауапты маманы
3
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операциялардың) атауы
Құжаттарды облыс әкімінің өкімімен бекітілген комиссияның қарауына ұсынады
Ұсынылған құжаттарды көрсетілетін қызметті алушылардың критерийлері мен қағида талаптарына сәйкестігі тұрғысынан қарастырады, көрсетілетін қызметті алушылар мәлімдеген тиесілі субсидия көлемін анықтау
Құжаттарға қол қояды және басқарманың қаржыландыру бөлімінің жауапты маманына береді
Одан әрі көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есеп шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін төлем есепшоттарының тізілімін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне тапсырады және төлемін ұсынады
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік) шешім
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы
Облыс бойынша жиынтық актілерін қалыптастыру
Бұрыштама қою
Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі
5
Орындалу мерзімі
5(бес) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
5 (бес) сағат
2 (екі) жұмыс күні
"Жемiс-жидек
дақылдарының және
жүзiмнiң көпжылдық
көшеттерін отырғызу
және өсiру (оның
iшiнде қалпына
келтiру) шығындарының
құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнiң
көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсiру
(оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын
субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнiң көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығының жалғасы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2016 жылғы 25 ақпандағы
№ 70/2 қаулысына
2-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің

от 11 августа 2015 года
№ 238/8
Регламент государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат на возделывание
сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (далее - государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области, районов и городов (далее - услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
При обращении через Государственную корпорацию услугополучателю направляется уведомление на бумажном носителе с решением о назначении/не назначений субсидии, подписанное уполномоченным лицом услугодателя, по формам согласно приложениям 1 и 2 стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте", утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 мая 2015 года № 4-1/428 (далее – стандарт).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя является заявка установленной формы согласно приложению 3 стандарта и документы, предусмотренные пунктом 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность ее выполнения:
с момента сдачи пакета документов услугополучателем – 41 (сорок один) рабочий день;
сотрудник канцелярии отдела услугодателя осуществляет прием и регистрацию представленных документов – не более 30 (тридцати) минут;
руководитель отдела услугодателя рассматривает заявку, определяет ответственного специалиста услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
ответственный специалист отдела услугодателя после получения заявок и документов изучает представленные документы и вносит на рассмотрение межведомственной комиссии (далее – МВК) – в течение 3 (трех) рабочих дней;
МВК услугодателя рассматривает представленные документы, составляет список сельхозтоваропроизводителей (далее – СХТП), претендующих на получение субсидий. После завершения срока сева, проверяет наличие всходов, составляет акт приемки посевов, составляет окончательный список СХТП на получение субсидии и направляет его на утверждение акиму района или города (далее - аким) – в течение 25 (двадцати пяти) рабочих дней;
аким рассматривает и утверждает список СХТП – в течение 2 (двух) рабочих дней;
ответственный специалист отдела услугодателя представляет в управление сельского хозяйства Павлодарской области (далее - управление) утвержденный акимом список, акт приемки и справку банка второго уровня о наличии банковского счета с указанием его номера для представления в органы казначейства - в течение 3 (трех) рабочих дней;
сотрудник канцелярии управления услугодателя осуществляет прием и регистрацию представленных документов отделом – не более 15 (пятнадцати) минут;
руководитель управления услугодателя рассматривает заявку, определяет ответственных специалистов услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
ответственный специалист отдела растениеводства управления услугодателя изучает документы на предмет соответствия и составляет сводный реестр СХТП, направляет их ответственному специалисту отдела финансирования управления услугодателя – в течение 2 рабочих дней.
ответственный специалист отдела финансирования управления услугодателя формирует ведомость и счета к оплате для выплаты субсидий и предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате - в течение 3 (трех) рабочих дней.
Результат процедуры (действия) оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета.

2015 жылғы 11 тамыздағы
№ 238/8 қаулысымен
бекітілді
"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта
өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың, аудандардың және қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес көрсетеді.
Өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге ақы төлеуге төлем құжаттарын ұсыну.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік корпорация арқылы жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушыға Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 8 мамырдағы № 4-1/428 бұйрығымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 1 және 2-қосымшаларына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының қолы қойылған субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар қағаз жеткізгіштегі хабарлама жолданады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде стандарттың 3–қосымшаға сәйкес белгіленген нысандағы өтінім және стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттар мемлекеттік қызметті ұсыну үшін негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны және орындалу ұзақтығы:
көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 41 (қырық бір) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің кеңсе қызметкері ұсынылған құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады – 30 (отыз) минуттан аспайды;
көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің басшысы өтінімді қарайды, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманын анықтайды – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы өтінімдер мен құжаттарды алғаннан кейін ұсынылған құжаттарды зерделейді және ведомствоаралық комиссияның (бұдан әрі – ВАК) қарауына енгізеді – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің ВАК ұсынылған құжаттарды қарайды, субсидиялар алуға үміткер ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлердiң (бұдан әрі – АШТӨ) тiзiмiн құрастырады. Себу мерзімі аяқталған соң, өскіндердің бар-жоғын тексереді, егістерді қабылдау актісін құрастырады, субсидия алуға АШТӨ-тың соңғы тізімін құрастырады және оны аудан немесе қала әкіміне (бұдан әрі – әкім) бекітуге жібереді - 25 (жиырма бес) жұмыс күні ішінде;
әкім АШТӨ тізімін қарайды және бекітеді – 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы әкім бекіткен тізімді, қабылдау актілерін және қазынашылық органдарына ұсыну үшін оның нөмірін көрсете отырып, банктiк шоттың бар болуы туралы екінші деңгейдегі банктің анықтамасын Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасына (бұдан әрі – басқарма) ұсынады – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
көрсетілетін қызметті беруші басқармасының кеңсе қызметкері бөлім ұсынған құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады – 15 (он бес) минуттан аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басқарма басшысы өтінімді қарайды, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты мамандарын анықтайды – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті беруші басқармасының өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы құжаттардың нысанға тиістілігін зерделейді және АШТӨ-нің жиынтық тізілімін құрастырады, оларды көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманына жолдайды - 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы субсидиялар төлеу үшін ведомость және төлем шоттарын құрастырады және аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсынады - 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии отдела услугодателя;
2) руководитель отдела услугодателя;
3) ответственный специалист отдела услугодателя;
4) межведомственная комиссия услугодателя;
5) аким города или района;
6) сотрудник канцелярии управления услугодателя;
7) руководитель управления услугодателя;
8) ответственный специалист отдела растениеводства управления услугодателя;
9) ответственный специалист отдела финансирования управления услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией
и (или) иными услугодателями, а также порядка использования
информационных систем в процессе оказания государственной услуги.
8. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя.
для получения услуги услугополучатель представляет в Государственную корпорацию необходимые документы, указанны в пункте 9 стандарта.
с момента сдачи документов в Государственную корпорацию – 41 (сорок один) рабочих дней.
при обращении в Государственную корпорацию, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги.
максимально допустимое время ожидания для сдачи документов в Государственную корпорацию – 15 минут;
максимально допустимое время обслуживания в Государственной корпорации – 20 минут.
Процесс 1 – работник Государственной корпорации проверяет представленные документы, принимает и регистрирует заявку услугополучателя по форме согласно приложению 3 к стандарту, выдает расписку о приеме документов с указанием даты и времени приема документов;
условие 1 – в случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 4 к стандарту.
процесс 2 – сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрирует поступившие документы, направляет на рассмотрение руководителю отдела услугодателя;
процесс 3 – руководитель отдела услугодателя рассматривает документы, определяет ответственного специалиста;
процесс 4 – ответственный специалист отдела услугодателя изучает документы и вносит на рассмотрение МВК услугодателя;
процесс 5 – МВК услугодателя рассматривает представленные документы, составляет список сельхозтоваропроизводителей (далее – СХТП), претендующих на получение субсидий. После завершения срока сева, проверяет наличие всходов, составляет акт приемки посевов, составляет окончательный список СХТП на получение субсидии и направляет его на утверждение акиму района или города (далее – аким);
процесс 6 – аким рассматривает и утверждает список СХТП;
процесс 7 – ответственный специалист отдела услугодателя представляет в управление соответствующие документы;
процесс 8 – сотрудник канцелярии управления услугодателя осуществляет прием и регистрацию представленных документов отделом;
процесс 9 – руководитель управления услугодателя рассматривает заявку, определяет ответственных специалистов услугодателя;
процесс 10 – ответственный специалист отдела растениеводства управления услугодателя изучает документы на предмет соответствия и составляет сводный реестр СХТП, направляет их ответственному специалисту отдела финансирования управления услугодателя;
процесс 11 – ответственный специалист отдела финансирования управления услугодателя формирует ведомость и счета к оплате для выплаты субсидий и предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате;
процесс 12 – работник Государственной корпорации в срок, указанный в расписке о приеме соответствующих документов, выдает услугополучателю готовый результат оказания государственной услуги.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің ведомствоаралық комиссиясы;
5) қала немесе аудан әкімі;
6) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының кеңсе қызметкері;
7) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысы;
8) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы;
9) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
Мемлекеттік корпорациясы және (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібін, көрсетілген қызметті алушының сұрауын өңдеу ұзақтығын сипаттау:
қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды ұсынады.
Мемлекеттік корпорацияға құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 41 (қырық бір) жұмыс күні;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде құжаттарды қабылдаған күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
Мемлекеттік корпорацияға құжаттарды тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты - 15 (он бес) минут;
Мемлекеттік корпорацияда қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты - 20 (жиырма) минут.
1–процесс – Мемлекеттік корпорация қызметкері ұсынылған құжаттарды тексереді, стандарттың 3–қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының өтінімін қабылдайды және тіркейді, қабылдаған күні мен уақытын көрсете отырып, құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді;
1-шарт – стандарттың 9-тармағында көзделген тізімге сәйкес құжаттардың толық топтамасы ұсынылмаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және стандарттың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қолхат береді.
2-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері келіп түскен құжаттарды қабылдайды және тіркейді, көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысына қарастыруға жібереді;
3–процесс – көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы құжаттарды қарайды, жауапты орындаушыны анықтайды;
4–процесс – көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы құжаттарды зерделейді және көрсетілетін қызметті берушінің ВАК-тың қарауына енгізеді;
5–процесс – көрсетілетін қызметті берушінің ВАК ұсынған құжаттарды қарайды, субсидиялар алуға үміткер ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлердiң (бұдан әрі – АШТӨ) тiзiмiн құрастырады. Себу мерзімі аяқталған соң өскіндердің бар-жоғын тексереді, егістерді қабылдау актісін құрастырады, субсидия алуға АШТӨ-тың соңғы тізімін құрастырады және оны аудан немесе қала әкіміне (бұдан әрі – әкім) бекітуге жібереді;
6–процесс - әкім АШТӨ-тің тізімін қарайды және бекітеді;
7-процесс - көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы басқармаға тиісті құжаттарды ұсынады;
8-процесс көрсетілетін қызметті беруші басқармасының кеңсе қызметкері бөлім ұсынған құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады;
9-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің басқарма басшысы өтінімді қарайды, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты мамандарын анықтайды;
10-процесс – көрсетілетін қызметті беруші басқармасының өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы құжаттарды нысандарға тиістілгін зерделейді және АШТӨ-тің жиынтық тізілімін құрастырады, оларды көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманына жолдайды;
11–процесс – көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы субсидиялар төлеу үшін ведомость және төлем шоттарын құрастырады және аумақтық қазынашылық бөлімшеге ақы төлеуге төлем шоттарының тізілімін ұсынады;
12–процесс – Мемлекеттік корпорация қызметкері тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхатта көрсетілген мерзімде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің дайын нәтижесін береді.

телефон: 8 (71836) 21191
email: opsxsharbakty@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости затрат на
возделывание
сельскохозяйственных культур
в защищенном грунте"
Описание последовательности процедур (действий) структурных подразделений
(работников) при оказании государственной услуги
Действия процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование структурного подразделения
Сотрудник канцелярии отдела услугодателя
Руководитель отдела услугодателя
Ответственный специалист отдела услугодателя
Межведомственная комиссия
Аким
Ответственный специалист отдела услугодателя
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции)
Прием, регистрация поступивших документов
Рассмотрение документов, определение ответственного исполнителя
Изучение представленных документов на полноту и внесение на рассмотрение межведомственной комиссии
Рассмотрение представленных отделом документов, составление списка СХТП претендующих на получение субсидий
Рассмотрение и утверждение списка СХТП
Представление в управление утвержденных акимом документов
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Копия заявления с отметкой о регистрации с указанием даты и времени приема пакета документов
Наложение резолюции
внесение на рассмотрение межведомственной комиссии
Составление акта приемки посевов, составление окончательных списков СХТП на получение субсидии
Наложение резолюции
Проект результата оказания государственной услуги
5
Сроки исполнения
30 (тридцати) минут
15 (пятнадцать) минут
3 (три) рабочих дня
25 (двадцать пять) рабочих дней
2 (два) рабочих дня
3 (три) рабочих дня
Действия процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
7
8
9
10
8
9
10
11
12
2
Сотрудник канцелярии управления услугодателя
Наименование структурного подразделения
Руководитель управления услугодателя
Ответственный специалист отдела растениеводства управления услугодателя
Ответственный специалист отдела финансирования управления услугодателя
3
Прием и регистрацию представленных документов отделом
Наименование действия (процесса, процедуры, операции)
Рассмотрение документов, определение ответственных специалистов
Изучение документов на предмет соответствия и составление сводных реестров СХТП, направление их ответственному специалисту отдела финансирования управления услугодателя
Формирование ведомости и счета к оплате для выплаты субсидий и предоставление в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате
4
Копия заявления с отметкой о регистрации с указанием даты и времени приема пакета документов
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Наложение резолюции
Проект результата оказания государственной услуги
Результат оказания государственной услуги
5
15 (пятнадцать) минут
Сроки исполнения
15 (пятнадцать) минут
2 (два) рабочих дня
3 (три) рабочих дня
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости затрат на
возделывание
сельскохозяйственных культур
в защищенном грунте"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных
культур в защищенном грунте"
Продолжение справочника бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
Условные обозначения
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 25 февраля 2016 года № 70/2
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 21 августа 2015 года № 254/8
Регламент государственной услуги
"Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства,
стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей,
необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем
субсидирования производства приоритетных культур"

телефон: 8 (71836) 21191
email: opsxsharbakty@mail.ru
"Ауыл шаруашылығы
дақылдарын қорғалған
топырақта өңдеп
өсiру шығындарының
құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде
құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің)
рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігін сипаттау
Процестің іс-қимылдары
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
6
1
2
3
4
5
6
7
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Ведомствоаралық комиссия
Әкім
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
3
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операциялардың) атауы
Келіп түскен құжаттарды қабылдау, тіркеу
Құжаттарды қарау, жауапты орындаушыны анықтау
Ұсынылған құжаттардың толықтығын зерделеу және ведомствоаралық комиссияның қарауына енгізу
Бөлім ұсынған құжаттарды қарау, субсидиялар алуға үміткер АШТӨ-ның тiзiмiн құрастырады
АШТӨ тізімін қарау және бекіту
Әкім бекіткен құжаттарды басқармаға ұсыну
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік) шешім
Құжаттар топтамасының қабылданған күні мен уақытын көрсете отыра, тіркеу туралы белгісі бар өтініштің көшірмесі
Бұрыштама қою
Ведомствоаралық комиссияның қарауына енгізу
Егістерді қабылдау актісін құрастырады, субсидия алуға АШТӨ-тің соңғы тізімін құрастыру
Бұрыштама қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы
5
Орындалу мерзімі
30 (отыз) минут
15 (он бес) минут
3 (үш) жұмыс күні
25 (жиырма бес) жұмыс күні
2 (екі) жұмыс күні
3 (үш) жұмыс күні
Процестің іс-қимылдары
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
7
8
9
10
8
9
10
11
12
2
Көрсетілетін қызметті беруші басқармасының кеңсе қызметкері
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысы
Көрсетілетін қызметті беруші басқармасының өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы
3
Бөлім ұсынған құжаттарды қабылдау, тіркеу
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операциялардың) атауы
Құжаттарды қарау, жауапты мамандарды анықтайды
Ұсынылған құжаттардың нысандарға тиістілігін зерделеу және АШТӨ-нің жиынтық тізілімін құрастыру, оларды көрсетілетін қызметті беруші басқармасының ауыл шаруашылығын қаржыландыру бөлімінің жауапты маманына жолдау
Субсидиялар төлеу үшін ведомость және төлем шоттарын құрастыру және аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну
4
Құжаттар топтамасының қабылданған күні мен уақытын көрсете отыра, тіркеу туралы белгісі бар өтініштің көшірмесі
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік) шешім
Бұрыштама қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі
5
15 (он бес) минут
Орындалу мерзімі
15 (он бес) минут
2 (екі) жұмыс күні
3 (үш) жұмыс күні
"Ауыл шаруашылығы
дақылдарын қорғалған
топырақта өңдеп
өсiру шығындарының
құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған
топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығының жалғасы.
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2016 жылғы 25 ақпандағы
№ 70/2 қаулысына
3-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы 21 тамыздағы
№ 254/8 қаулысымен
бекітілген
"Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы
өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы
мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының
және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу
үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың
құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (далее - государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами районов и городов областного значения (далее - услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя, местных исполнительных органов районов и городов областного значения (далее – отдел);
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
3) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма представления результата оказания государственной услуги – электронная и (или) бумажная.
При обращении через Государственную корпорацию услугополучателю направляется уведомление с решением о назначении/не назначений субсидии, подписанное уполномоченным лицом услугодателя, по формам согласно приложениям 1 и 2 к стандарта государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 4-3/423 (далее – Стандарт).
При обращении через портал услугополучателю направляется уведомление с решением о назначении/не назначений субсидии в "личный кабинет" в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги

1. Жалпы ережелер
1. "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес көрсетеді.
Өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдарының кеңсесі;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады;
3) "электрондық үкімет" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
Мемлекеттік корпорация арқылы жүгінген жағдайда көрсетілетін қызметті алушыға Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 4-3/423 бұйрығымен бекітілген "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) 1-және 2-қосымшаларына сәйкес нысандары бойынша көрсетілген қызметті берушінің уәкілетті адамының қолы қойылған субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар қағаз жеткізгіштегі хабарлама жолданады.
Портал арқылы жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушыға электрондық құжат нысанында көрсетілген қызметті берушінің уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі - ЭЦҚ) қойылған субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар қағаз жеткізгіштегі хабарлама "жеке кабинетіне" жолданады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау

4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя является заявка установленной формы согласно приложению 3 стандарта и документы, предусмотренные пунктом 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
срок оказания государственной услуги с момента сдачи документов услугодателю – 41 (сорок один) рабочих дней.
сотрудник канцелярии отдела услугодателя осуществляет прием и регистрацию полученных от отдела документов и направляет их руководителю услугодателя – 30 (тридцать) минут;
руководитель отдела услугодателя рассматривает заявку, определяет ответственного специалиста услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
ответственный специалист отдела услугодателя после получения заявок и документов изучает представленные документы и вносит на рассмотрение межведомственной комиссии (далее – МВК) – в течение 3 (трех) рабочих дней;
МВК услугодателя рассматривает представленные документы, составляет список сельхозтоваропроизводителей (далее – СХТП), претендующих на получение субсидий. После завершения срока сева, проверяет наличие всходов, составляет акт приемки посевов, составляет окончательный список СХТП на получение субсидии и направляет его на утверждение акиму района или города (далее - аким) – в течение 25 (двадцати пяти) рабочих дней;
аким рассматривает и утверждает список СХТП – в течение 2 (двух) рабочих дней;
ответственный специалист отдела услугодателя представляет в управление сельского хозяйства Павлодарской области (далее - управление) утвержденный акимом список, акт приемки и справку банка второго уровня о наличии банковского счета с указанием его номера для представления в органы казначейства - в течение 3 (трех) рабочих дней;
сотрудник канцелярии управления услугодателя осуществляет прием и регистрацию представленных документов отделом – не более 15 (пятнадцати) минут;
руководитель управления услугодателя рассматривает заявку, определяет ответственных специалистов услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
ответственный специалист отдела растениеводства управления услугодателя изучает документы на предмет соответствия и составляет сводный реестр СХТП, направляет их ответственному специалисту отдела финансирования управления услугодателя – в течение 2 рабочих дней.
ответственный специалист отдела финансирования управления услугодателя формирует ведомость и счета к оплате для выплаты субсидий и предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате - в течение 3 (трех) рабочих дней.
Результат процедуры (действия) оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета.

4. Мемлекеттік қызметті ұсыну үшін көрсетілетін қызметті алушы өтініш білдірген кезде стандарттың 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінім және стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттар негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс- қимылдың) мазмұны және оны орындау ұзақтығы:
мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті алушы құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 41 (қырық бір) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің кеңсе қызметкері бөлім ұсынған құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарау үшін – 30 (отыз) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы өтінішті қарап көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманын анықтайды – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты бөлім маманы өтінімдер мен құжаттарды алғаннан кейін ұсынылған құжаттарды зерделейді және ведомствоаралық комиссияның (бұдан әрі – ВАК) қарауына енгізеді – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
көрсетілетін қызметті берушінің ВАК бөлім ұсынған құжаттарды қарайды, субсидиялар алуға үміткер ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлердiң (бұдан әрі – АШТӨ) тiзiмiн құрастырады. Себу мерзімі аяқталған соң өскіндердің бар-жоғын тексереді, егістерді қабылдау актісін құрастырады, субсидия алуға АШТӨ соңғы тізімін құрастырады және оны аудан немесе қала әкіміне (бұдан әрі – әкім) бекітуге жібереді - 25 (жиырма бес) жұмыс күні ішінде;
әкім АШТӨ тізімін қарайды және бекітеді – 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы әкім бекіткен тізімді, қабылдау актілерін және қазынашылық органдарына ұсыну үшін оның нөмірін көрсете отырып, банктiк шоттың бар болуы туралы екінші деңгейдегі банктің анықтамасын Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасына (бұдан әрі – басқарма) ұсынады – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
көрсетілетін қызметті беруші басқармасының кеңсе қызметкері бөлім ұсынған құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады – 15 (он бес) минуттан аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басқарма басшысы өтінімді қарайды, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты мамандарын анықтайды – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті беруші басқармасының өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы ұсынылған құжаттардың сәйкестігін зерделейді және АШТӨ-нің жиынтық тізілімін құрастырады, оларды көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманына жолдайды - 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы субсидиялар төлеу үшін ведомость және төлем шоттарын құрастырады және аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсынады - 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
Мемлекеттік қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) нәтижесі – банктік шоттарға тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии отдела услугодателя;
2) руководитель отдела услугодателя;
3) ответственный специалист отдела услугодателя;
4) межведомственная комиссия услугодателя;
5) аким города или района;
6) сотрудник канцелярии управления услугодателя;
7) руководитель управления услугодателя;
8) ответственный специалист отдела растениеводства управления услугодателя;
9) ответственный специалист отдела финансирования управления услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией
и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
8. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя.
для получения услуги услугополучатель представляет в Государственную корпорацию необходимые документы, указаны в пункте 9 стандарта.
с момента сдачи документов в Государственную корпорацию – 41 (сорок один) рабочих дней.
при обращении в Государственную корпорацию, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги.
максимально допустимое время ожидания для сдачи документов в Государственную корпорацию – 15 минут;
максимально допустимое время обслуживания в Государственной корпорации – 20 минут.
процесс 1 – работник Государственной корпорации проверяет представленные документы, принимает и регистрирует заявку услугополучателя по форме согласно приложению 3 к стандарту, выдает расписку о приеме документов с указанием даты и времени приема документов;
условие 1 – в случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 4 к стандарту.
процесс 2 – сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрирует поступившие документы, направляет на рассмотрение руководителю отдела услугодателя;
процесс 3 – руководитель отдела услугодателя рассматривает документы, определяет ответственного специалиста;
процесс 4 – ответственный специалист отдела услугодателя изучает документы и вносит на рассмотрение МВК услугодателя;
процесс 5 – МВК услугодателя рассматривает представленные документы, составляет список СХТП, претендующих на получение субсидий. После завершения срока сева, проверяет наличие всходов, составляет акт приемки посевов, составляет окончательный список СХТП на получение субсидии и направляет его на утверждение акиму района или города;
процесс 6 – аким рассматривает и утверждает список СХТП;
процесс 7 – ответственный специалист отдела услугодателя представляет в управление соответствующие документы;
процесс 8 – сотрудник канцелярии управления услугодателя осуществляет прием и регистрацию представленных отделом документов;
процесс 9 – руководитель управления услугодателя рассматривает заявку, определяет ответственных специалистов услугодателя;
процесс 10 – ответственный специалист отдела растениеводства управления услугодателя изучает документы на предмет соответствия и составляет сводный реестр СХТП, направляет их ответственному специалисту отдела финансирования управления услугодателя;
процесс 11 – ответственный специалист отдела финансирования управления услугодателя формирует ведомость и счета к оплате для выплаты субсидий и предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате;
процесс 12 – работник Государственной корпорации в срок, указанный в расписке о приеме соответствующих документов, выдает услугополучателю готовый результат оказания государственной услуги.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің ведомствоаралық комиссиясы;
5) қала немесе аудан әкімі;
6) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының кеңсе қызметкері;
7) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысы;
8) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы;
9) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгінудің тәртібін, өтініштің рәсімдеу ұзақтығын сипаттау:
қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды ұсынады;
мемлекеттік корпорацияға құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 41 (қырық бір) жұмыс күні;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде құжаттарды қабылдаған күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
мемлекеттік корпорацияға құжаттарды тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты - 15 (он бес) минут;
мемлекеттік корпорацияда қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 20 (жиырма) минут.
1-процесс - Мемлекеттік корпорация қызметкері ұсынылған құжаттарды тексереді, стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қызмет алушының өтінімін қабылдайды және тіркейді, құжаттардың қабылдаған күні мен уақыты көрсетілген қолхат береді;
1-шарт – стандарттың 9-тармағында көзделген тізімге сәйкес толық құжаттар топтамасы ұсынылмаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және стандарттың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қолхат береді.
2-процесс - көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері келген құжаттарды қабылдайды және тіркейді, көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысына қарастыруға жібереді;
3-процесс - көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы құжаттарды қарайды, жауапты орындаушыны анықтайды;
4-процесс – көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы құжаттарды зерделейді және көрсетілетін қызметті берушінің ВАК қарауына енгізеді;
5-процесс - көрсетілетін қызметті берушінің ВАК бөлім ұсынған құжаттарды қарайды, субсидиялар алуға үміткер АШТӨ тiзiмiн құрастырады. Себу мерзімі аяқталған соң өскіндердің бар-жоғын тексереді, егістерді қабылдау актісін құрастырады, субсидия алуға АШТӨ соңғы тізімін құрастырады және оны әкімге бекітуге жібереді;
6-процесс – әкім АШТӨ тізімін қарайды және бекітеді;
7-процесс – көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы басқармаға тиісті құжаттарды ұсынады;
8-процесс – көрсетілетін қызметті беруші басқармасының кеңсе қызметкері бөлім ұсынған құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады;
9-процесс – көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысы өтінімді қарайды, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты мамандарын анықтайды;
10-процесс – көрсетілетін қызметті беруші басқармасының өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы құжаттарды нысандарға сәйкестігін зерделейді және АШТӨ-нің жиынтық тізілімін құрастырады, оларды көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманына жолдайды;
11-процесс – көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы субсидиялар төлеу үшін ведомость және төлем шоттарын құрастырады және аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсынады;
12-процесс – Мемлекеттік корпорация қызметкері тиісті құжаттарды қолхатта жазылған мерзімде қабылдағаны жөнінде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің дайын нәтижесін береді.

9. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью индивидуального идентификационного номера (далее - ИИН) и (или) бизнес идентификационного номера (далее - БИН), а также пароля (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на портале);
процесс 1 – ввод услугополучателем ИИН и (или) БИН и пароля (процесс авторизации) на портале для получения государственной услуги;
условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН и (или) БИН и пароль;
процесс 2 – формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
процесс 3 – выбор услугополучателем государственной услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий пакета документов в электронном виде, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП) для удостоверения (подписания) запроса;
условие 2 – проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН и (или) БИН, указанным в запросе, и ИИН и (или) БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
процесс 4 – формирование сообщения о мотивированном отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
процесс 5 – направление электронного пакета документа (запроса услугополучателя), удостоверенного (подписанного) ЭЦП услугополучателя через шлюз "электронного правительства" (далее – ШЭП) в автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства" (далее – АРМ РШЭП) для обработки запроса услугодателем;
условие 3 – изучение услугодателем представленных документов, которые являются основанием для оказания государственной услуги;
процесс 6 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющимися нарушениями в пакете документов услугополучателя;
процесс 7 – получение услугополучателем результата государственной услуги (уведомление в форме электронного документа), сформированный порталом.
Через портал услугополучателю направляется уведомление с решением о назначении/не назначений субсидии в "личный кабинет" в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через портал приведены в диаграмме согласно приложению 3 к настоящему регламенту.

9. Мемлекеттік қызметті портал арқылы көрсету кезінде жүгіну тәртібін және көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігін сипаттау:
көрсетілетін қызметті алушы жеке сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі – ЖСН) және (немесе) бизнес сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі – БСН), сондай-ақ парольдің көмегімен порталда тіркеуді жүзеге асырады (порталда тіркелмеген көрсетілетін қызметті алушылар үшін жүзеге асырылады);
1-процесс – көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін порталға ЖСН және (немесе) БСН мен парольді енгізуі (авторландыру процесі);
1-шарт – ЖСН және (немесе) БСН мен пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің дұрыстығын порталда тексеру;
2-процесс – көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың бар болуымен байланысты авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны порталдың қалыптастыруы;
3-процесс – көрсетілетін қызметті алушының осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұраныс нысанын экранға шығару және көрсетілетін қызметті алушының құрылымы мен формат талаптарын ескере отырып, нысанды толтыруы (деректерді енгізуі), сұраныс нысанына құжаттар топтамасының қажетті көшірмелерін электрондық түрде бекіту, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушының сұранысты куәландыру (қол қою) үшін электрондық цифрлық қолтаңбаның (бұдан әрі – ЭЦҚ) тіркеу куәлігін таңдауы;
2-шарт – ЭЦҚ тіркеу куәлігінің әрекет мерзімін және қайтарылып алынған (күшін жоғалтқан) тіркеу куәліктері тізімінде жоқтығын, сондай-ақ сәйкестендіру деректерінің (сұраныста көрсетілген ЖСН және (немесе) БСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН және (немесе) БСН арасындағы) сәйкестігін порталда тексеру;
4-процесс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ дұрыстығының расталмауымен байланысты сұралып отырған мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
5-процесс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған (қол қойылған) электрондық құжаттар топтамасын (көрсетілетін қызметті алушының сұранысын) көрсетілетін қызметті беруші сұранысты өңдеу үшін "электрондық үкімет" шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы "электрондық үкіметтің" аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнына (бұдан әрі – ЭҮАШ АЖО ) жолдау;
3-шарт – мемлекеттік қызметті көрсету үшін негіз болып табылатын, көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасының сәйкестігін көрсетілетін қызметті берушінің зерделеуі;
6-процесс – көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасында бұзушылықтардың бар болуымен байланысты сұратылып отырған мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
7-процесс – көрсетілетін қызметті алушының портал қалыптастырған мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін (электрондық құжат нысанындағы хабарламаны) алуы.
Көрсетілетін қызметті беруші басшысының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жолданады.
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде әрекет ететін ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылдары осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес диаграммада келтірілген.

10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с услугодателями и (или) Государственной корпорацией и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
повышения урожайности и
качества продукции
растениеводства, стоимости
горюче-смазочных материалов и
других товарно-материальных
ценностей, необходимых для
проведения весенне-полевых и
уборочных работ, путем
субсидирования производства
приоритетных культур"
Наименование уполномоченных органов и их контактные данные
№ п/п
Орган, оказывающий государственные услуги
Контактные данные
1
2
3
1.
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Павлодарской области"
город Павлодар,
улица Ленина, 61
телефон: 8(7182) 32-32-30
email: kense.dsh@pavlodar.gov.kz
2.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Павлодара"
город Павлодар,
улица Кривенко, 25,
телефон: 8(7182) 32-07-30
email: pavlodar_osh@mail.ru
3.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Экибастуза"
город Экибастуз
улица ул.50- летия
телефон: 8(71877) 54237
email: otdel_osh@mail.ru
4.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Аксу"
город Аксу,
улица Царева, 12
телефон: 8(71837) 50572
email: 4108605@mail.ru
5.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Актогайского района"
Актогайский район,
улица Абая, 77
телефон: 8(71841) 21572
email: aktogai_sozprog@mail.ru
6.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Баянаульского района"
Баянаульский район.
улица Сатпаева, 49
телефон: 8(71840) 91245
email: baiandepselhoz@mail.ru
7.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Железинского района"
Железинский район,
улица Придкова, 13
телефон: 8(71831) 22041
email: zhelselhoz@mail.kz
8.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Иртышского района"
Иртышский район
с.Иртышск, улица Богембая, 97
телефон: 8(71832) 21436
email: Ertis_osh@mail.ru
9.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Качирского района"
Качирский район,
улица Тәуелсіздік, 236
телефон: 8(71833)21403
email: kusainova.g.akr@pavlodar.gov.kz
10.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Лебяжинского района"
Лебяжинский район,
улица Абылкаира Баймулдина, 13 телефон 8(71839) 21051
email: selhoz_akku@mail.ru
11.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Майского района"
Майский район,
улица Казыбек би, 24

10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылының, рәсімінің (іс-қимылының) тізбегінің толық сипаттамасы және көрсетілетін қызметті берушілермен және (немесе) Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібін және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолданудың тәртібі осы регламенттің 4-қосымшасында мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Басым дақылдар
өндiрудi субсидиялау
арқылы өсiмдiк
шаруашылығы өнiмiнiң
шығымдылығы мен
сапасын арттыруды,
жанар-жағармай
материалдарының және
көктемгi егiс
пен егiн жинау
жұмыстарын жүргiзу
үшін қажеттi басқа да
тауарлық-материалдық
құндылықтардың құнын
субсидиялау"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органның атауы және оның байланыс деректері
Р/с №
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті беруші орган
Байланыс деректері
1
2
3
1
"Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы,
Ленин көшесі, 61-үй
телефон: 8 (7182) 32-32-30
email: kense.dsh@pavlodar.gov.kz
2
"Павлодар қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы,
Кривенко көшесі, 25,
телефон: 8 (7182) 32-07-30
email: pavlodar_osh@mail.ru
3
"Екібастұз қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Екібастұз қаласы,
50-жылдық көшесі,
телефон: 8 (71877) 54237
email: otdel_osh@mail.ru
4
"Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы,
Царев көшесі, 12
телефон: 8 (71837) 50572
email: 4108605@mail.ru
5
"Ақтоғай ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылы,
Абай көшесі, 77
телефон: 8 (71841) 21572
email: aktogai_sozprog@mail.ru
6
"Баянауыл ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Баянауыл ауданы
Баянауыл ауылы,
Сәтбаев көшесі, 49
телефон: 8 (71840) 91245
Email: baiandepselhoz@mail.ru
7
"Железин ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Железин ауданы
Железинка ауылы,
Придков көшесі, 13
телефон: 8 (71831) 22041
email: zhelselhoz@mail.kz
8
"Ертіс ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауданы,
Ертіс ауылы,
Бөгембаев көшесі, 97
телефон: 8 (71832) 21436
email: Ertis_osh@mail.ru
9
"Качир ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Качир ауданы Теренкөл ауылы,
Тәуелсіздік көшесі, 236
телефон: 8 (71833)21403
email: kusainova.g.akr@pavlodar.gov.kz
10
"Лебяжі ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Лебяжі ауданы Лебяжі ауылы,
Абылқайыр Баймулдин көшесі, 13
телефон 8 (71839) 21051
email: selhoz_akku@mail.ru
11
"Май ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы
Көктөбе ауылы,
Қазыбек би көшесі, 24

от 25 сентября 2015 года
№ 278/10
Регламент государственной услуги
"Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" (далее - услугодатель).
Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя, местных исполнительных органов районов и городов областного значения (далее – отдел);
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
3) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета:
1) сельскохозяйственных товаропроизводителей (далее – сельхозтоваропроизводитель) для возмещения затрат на приобретенные удобрения (за исключением органических) в текущем году и в 4 (четвертом) квартале предыдущего года у поставщиков удобрений и (или) непосредственно у иностранных производителей удобрений;
2) отечественных производителей удобрений для удешевления стоимости удобрений (за исключением органических), реализованных сельхозтоваропроизводителям в текущем году и в 4 (четвертом) квартале предыдущего года.
Форма представления результата оказания государственной услуги – электронная и (или) бумажная.
При обращении через Государственную корпорацию услугополучателю направляется уведомление на бумажном носителе с решением о назначении/не назначений субсидии, подписанное уполномоченным лицом услугодателя, по формам согласно приложениям 1 и 2 стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 июля 2015 года № 4-4/679 (далее – стандарт).
При обращении через портал услугополучателю направляется уведомление с решением о назначении/не назначений субсидии в "личный кабинет" в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.

2015 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 278/10 қаулысымен
бекітілді
"Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – бөлім);
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
3) "электрондық үкімет" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық, (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
1) ағымдағы жылы және өткен жылдың 4 (төртінші) тоқсанында тыңайтқыштарды жеткізушіден және (немесе) тікелей шетелдік тыңайтқыштарды өндірушіден сатып алынған тыңайтқыштарға (органикалықтарды қоспағанда) жұмсалған шығындарды өтеу үшін ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің (бұдан әрі – ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші);
2) ағымдағы жылы және өткен жылдың 4 (төртінші) тоқсанында ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өткізілген тыңайтқыштардың (органикалықтарды қоспағанда) құнын арзандату үшін отандық тыңайтқыш өндірушілердің банктік шоттарына тиесілі субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ақы төлеуге төлем құжаттарын ұсыну.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
Мемлекеттік корпорация арқылы жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушыға Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 4-4/679 бұйрығымен бекітілген "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 1 және 2-қосымшаларына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес нысандар бойынша көрсетілген қызметті берушінің уәкілетті адамының қолы қойылған субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар қағаз жеткізгіштегі хабарлама жолданады.
Портал арқылы жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушыға электрондық құжат нысанында, көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасы (ЭЦҚ) қойылған субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар қағаз жеткізгіштегі хабарлама "жеке кабинетіне" жолданады.

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя является заявка установленной формы согласно приложению 3 стандарта и документы, предусмотренные пунктом 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
срок оказания государственной услуги с момента сдачи документов услугодателю – 6 (шесть) рабочих дней.
сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию полученных от отдела документов и направляет их руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
руководитель услугодателя рассматривает документы, определяет ответственных специалистов услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
ответственный специалист отдела растениеводства услугодателя изучает документы на предмет соответствия и направляет ответственному специалисту отдела финансирования управления услугодателя – 2 (два) рабочих дня;
ответственный специалист отдела финансирования услугодателя предоставляет в территориальное подразделение казначейства платежные документы к оплате для перечисления причитающихся субсидий на счета сельхозтоваропроизводителей и (или) производителей удобрений – 3 (три) рабочих дня;
Результат процедуры (действия) оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный специалист отдела растениеводства услугодателя;
4) ответственный специалист отдела финансирования услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в приложении 1 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией
и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлердің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде стандарттың 3–қосымшаға сәйкес белгіленген нысандағы өтінім және стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттар мемлекеттік қызметті ұсыну үшін негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны және оны орындалу ұзақтығы:
көрсетілетін қызметті алушы құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі – 6 (алты) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері бөлімнен алынған құжаттарды қабылдауды және оларды тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты мамандарын анықтайды – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы ұсынылған құжаттардың нысанға тиістілігін зерделейді және көрсетілетін қызметті беруші басқармасының қаржыландыру бөлімінің жауапты маманына жолдайды - 2 (екі) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің және (немесе) тыңайтқыштарды өндірушілердің шотына тиесілі субсидияларды аудару үшін ақы төлеуге төлем құжаттарын ұсынады – 3 (үш) жұмыс күні.
Мемлекеттік қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылдың) нәтижесі – банктік шоттарға тиесілі субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ақы төлеуге төлем құжаттарын ұсыну.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
Мемлекеттік корпорациясымен (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау

8. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя.
для получения услуги услугополучатель представляет в Государственную корпорацию необходимые документы, указанны в пункте 9 стандарта.
с момента сдачи документов в Государственную корпорацию – 6 (шесть) рабочих дней.
при обращении в Государственную корпорацию, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги.
максимально допустимое время ожидания для сдачи документов в Государственную корпорацию – 15 минут;
максимально допустимое время обслуживания услугополучателя в Государственной корпорации – 20 минут.
процесс 1 – работник Государственной корпорации проверяет представленные документы, принимает и регистрирует заявку услугополучателя по форме согласно приложению 3 к стандарту, выдает расписку о приеме документов с указанием даты и времени приема документов;
условие 1 – в случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 4 к стандарту.
процесс 2 – сотрудник канцелярии услугодателя принимает и регистрирует поступившие документы, направляет на рассмотрение руководителю услугодателя;
процесс 3 – руководитель услугодателя рассматривает документы,
определяет ответственных специалистов;
процесс 4 – ответственный специалист отдела растениеводства услугодателя изучает документы и направляет их ответственному специалисту отдела финансирования услугодателя;
процесс 5 – ответственный специалист отдела финансирования услугодателя предоставляет в территориальное подразделение казначейства платежные документы к оплате для перечисления причитающихся субсидий на счета сельхозтоваропроизводителей и (или) производителей удобрений;
процесс 6 – работник Государственной корпорации в срок, указанный в расписке о приеме соответствующих документов, выдает услугополучателю готовый результат оказания государственной услуги.
9. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью индивидуального идентификационного номера (далее - ИИН) и (или) бизнес идентификационного номера (далее - БИН), а также пароля (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на портале);
процесс 1 – ввод услугополучателем ИИН и (или) БИН и пароля (процесс авторизации) на портале для получения государственной услуги;
условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН и (или) БИН и пароль;
процесс 2 – формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
процесс 3 – выбор услугополучателем государственной услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий пакета документов в электронном виде, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП) для удостоверения (подписания) запроса;
условие 2 – проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН и (или) БИН, указанным в запросе, и ИИН и (или) БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
процесс 4 – формирование сообщения о мотивированном отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
процесс 5 – направление электронного пакета документа (запроса услугополучателя), удостоверенного (подписанного) ЭЦП услугополучателя через шлюз "электронного правительства" (далее – ШЭП) в автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства" (далее – АРМ РШЭП) для обработки запроса услугодателем;
условие 3 – изучение услугодателем представленных документов, которые являются основанием для оказания государственной услуги;
процесс 6 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющимися нарушениями в пакете документов услугополучателя;
процесс 7 – получение услугополучателем результата государственной услуги (уведомление в форме электронного документа), сформированный порталом.
Через портал услугополучателю направляется уведомление с решением о назначении/не назначений субсидии в "личный кабинет" в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через портал приведены в диаграмме согласно приложению 2 к настоящему регламенту.

8. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібін, көрсетілген қызметті алушының сұрауын өңдеу ұзақтығын сипаттау:
қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды ұсынады.
Мемлекеттік корпорацияға құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 6 (алты) жұмыс күні;
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде құжаттардың қабылданған күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
Мемлекеттік корпорацияға құжаттарды тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты - 15 (он бес) минут;
Мемлекеттік корпорацияда көрсетілетін қызметті берушінің қызмет көрсетуінің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты - 20 (жиырма минут) минут.
1-процесс - Мемлекеттік корпорация қызметкері ұсынылған құжаттарды тексереді, стандарттың 3–қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының өтінімін қабылдайды және тіркейді, қабылдаған күні мен уақытын көрсете отырып, құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді;
1-шарт стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасы ұсынылмаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және стандарттың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қолхат береді.
2-процесс көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері келіп түскен құжаттарды қабылдайды және тіркейді, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарастыруға жібереді;
3-процесс көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды, жауапты орындаушыны анықтайды;
4-процесс - көрсетілетін қызметті берушінің өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы құжаттарды зерделейді және көрсетілетін қызметті берушінің қаржыландыру бөлімінің жауапты маманына жолдайды;
5-процесс - көрсетілетін қызметті берушінің қаржыландыру бөлімінің жауапты маманы аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің және (немесе) тыңайтқыштарды өндірушілердің шотына тиесілі субсидияларды аудару үшін ақы төлеуге төлем құжаттарын ұсынады;
6-процесс - Мемлекеттік корпорация қызметкері тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхатта көрсетілген мерзімде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің дайын нәтижесін береді.
9. Мемлекеттік қызметті портал арқылы көрсету кезінде жүгіну тәртібін және көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігін сипаттау:
көрсетілетін қызметті алушы жеке сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі – ЖСН) және (немесе) бизнес сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі – БСН), сондай-ақ парольдің көмегімен порталда тіркеуді жүзеге асырады (порталда тіркелмеген көрсетілетін қызметті алушылар үшін жүзеге асырылады);
1-процесс – көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін порталға ЖСН және (немесе) БСН мен парольді енгізуі (авторландыру процесі);
1-шарт – ЖСН және (немесе) БСН мен пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын порталда тексеру;
2-процесс – көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны порталда қалыптастыруы;
3-процесс – көрсетілетін қызметті алушының осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұраныс нысанын экранға шығару және көрсетілетін қызметті алушының құрылымы мен формат талаптарын ескере отырып, нысанды толтыруы (деректерді енгізуі), сұраныс нысанына құжаттар топтамасының қажетті көшірмелерін электрондық түрде бекіту, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушының сұранысты куәландыру (қол қою) үшін электрондық цифрлық қолтаңбаның (бұдан әрі – ЭЦҚ) тіркеу куәлігін таңдауы;
2-шарт – ЭЦҚ тіркеу куәлігінің әрекет ету мерзімін және қайтарылып алынған (күшін жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде жоқтығын, сондай-ақ сәйкестендіру деректерінің (сұраныста көрсетілген ЖСН және (немесе) БСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН және (немесе) БСН арасындағы) сәйкестігін порталда тексеру;
4-процесс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұралып отырған мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
5-процесс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған (қол қойылған) электрондық құжаттар топтамасын (көрсетілетін қызметті алушының сұранысын) көрсетілетін қызметті беруші сұранысты өңдеу үшін "электрондық үкімет" шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы "электрондық үкіметтің" өңірлік шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнына (бұдан әрі – ЭҮАШ АЖО ) жолдау;
3-шарт – мемлекеттік қызметті көрсету үшін негіз болып табылатын, көрсетілетін қызметті берушінің ұсынылған құжаттар топтамасын зерделеуі;
6-процесс – көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасында бұзушылықтардың болуына байланысты сұратылып отырған мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
7-процесс – көрсетілетін қызметті алушының порталда қалыптастырылған мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін (электрондық құжат нысанындағы хабарламаны) алуы.
Көрсетілетін қызметті алушыға ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жолданады.
Көрсетілетін қызметті алушыға портал арқылы электрондық құжат нысанында, көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі - ЭЦҚ) қойылған субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешімі бар қағаз жеткізгіштегі хабарлама "жеке кабинетіне" жолданады.
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қатыстырылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес диаграммада келтірілген.

10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с услугодателями и (или) с Государственной корпорацией и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости удобрений
(за исключением органических)"
Описание последовательности процедур (действий) структурных подразделений
(работников) при оказании государственной услуги
Действия процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурного подразделения
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель
услугодателя
Ответственный специалист отдела растениеводства услугодателя
ответственный специалист отдела финансирования услугодателя
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции)
Прием, регистрация поступивших документов, направление на рассмотрение руководителю услугодателя
Рассмотрение документов, определение ответственных специалистов
Изучение документов на предмет соответствия и направление их ответственному специалисту отдела финансирования услугодателя
Предоставление в территориальное подразделение казначейства платежных документов к оплате для перечисления причитающихся субсидий на счета сельхозтоваропроизводителей и (или) производителей удобрений
5
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Копия заявления с отметкой о регистрации с указанием даты и времени приема пакета документов
Наложение резолюции
Проект результата оказания государственной услуги
Результат оказания государственной услуги
Сроки исполнения
15 (пятнадцать) минут
15 (пятнадцать) минут
2 (два) рабочих дня
3 (три) рабочих дня
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости удобрений
(за исключением органических)"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем,
задействованных в оказании государственной услуги через портал
Условные обозначения и сокращения
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
стоимости удобрений
(за исключением органических)"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)"
Условные обозначения

10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылының, рәсімінің (іс-қимылының) реттілігін толық сипаттау және көрсетілетін қызметті берушілермен және (немесе) Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібін және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібі осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
"Тыңайтқыштар
(органикалықтарды қоспағанда)
құнын субсидиялау"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде құрылымдық бөлімшелердің
(қызметкерлердің) рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігін сипаттау
Процесстің іс-қимылдары
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
1
2
3
4
5
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің өсімдік шаруашылығы бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті берушінің қаржылық бөлімінің жауапты маманы
3
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операциялардың) атауы
Келіп түскен құжаттарды қабылдайды, тіркейді, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарауға жолдайды
Құжаттарды қарау, жауапты мамандарды анықтау
Құжаттарды нысанға тиістілігін зерделеу және көрсетілетін қызметті берушінің қаржыландыру бөлімінің жауапты маманына жолдау
Аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің және (немесе) тыңайтқыштарды өндірушілердің шотына тиесілі субсидияларды аудару үшін ақы төлуге төлем құжаттарын ұсыну
4
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік) шешім
Құжаттар топтамасының қабылданған күні мен уақытын көрсете отыра, тіркеу туралы белгісі бар өтініштің көшірмесі
Бұрыштама қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі
5
Орындалу мерзімі
15 (он бес) минут
15 (он бес) минут
2 (екі) жұмыс күні
3 (үш) жұмыс күні
"Тыңайтқыштар
(органикалықтарды қоспағанда)
құнын субсидиялау"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде
қатыстырылған ақпараттық жүйелердің
функционалдық өзара іс-қимылының диаграммасы
Шартты белгілер мен қысқартулар
"Тыңайтқыштар
(органикалықтарды қоспағанда)
құнын субсидиялау"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда)
құнын субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер