О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 6 декабря 2016 года № 69/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 декабря 2016 года № 5290
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4852, опубликованное в газете "Регион.КZ" от 25 декабря 2015 года № 51) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "114955913" заменить цифрами "116777854";
цифры "1246761" заменить цифрами "1246760";
цифры "85567190" заменить цифрами "87389132";
в подпункте 2) цифры "114393766" заменить цифрами "116215708";
в подпункте 3):
цифры "2461731" заменить цифрами "3343760";
цифры "4581223" заменить цифрами "5463254";
цифры "2119492" заменить цифрами "2119494";
в подпункте 5) цифры "-2185371" заменить цифрами "-3067401";
в подпункте 6) цифры "2185371" заменить цифрами "3067401";
в пункте 7:
цифры "1339504" заменить цифрами "1324841";
цифры "1260493" заменить цифрами "1258315";
цифры "77642" заменить цифрами "74420";
абзац шестой исключить;
цифры "7200" заменить цифрами "6379";
в пункте 8:
цифры "2105588" заменить цифрами "2136048";
цифры "126709" заменить цифрами "126218";
цифры "153080" заменить цифрами "76540";
цифры "31240" заменить цифрами "17054";
в пункте 9:
цифры "34141" заменить цифрами "25562";
цифры "17148" заменить цифрами "16998";
цифры "220680" заменить цифрами "200050";
цифры "852926" заменить цифрами "822752";
цифры "11077930" заменить цифрами "11094284";
цифры "134017" заменить цифрами "123198";
дополнить абзацами следующего содержания:
"121024 тысячи тенге – на создание цифровой образовательной инфраструктуры;
171656 тысяч тенге – на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов.";
в пункте 10:

Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 69/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 желтоқсанда № 5290 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4852 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсандағы "Регион.КZ" газетінің № 51 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"114955913" сандары "116777854" сандарымен ауыстырылсын;
"1246761" сандары "1246760" сандарымен ауыстырылсын;
"85567190" сандары "87389132" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "114393766" сандары "116215708" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"2461731" сандары "3343760" сандарымен ауыстырылсын;
"4581223" сандары "5463254" сандарымен ауыстырылсын;
"2119492" сандары "2119494" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-2185371" сандары "-3067401" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "2185371" сандары "3067401" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"1339504" сандары "1324841" сандарымен ауыстырылсын;
"1260493" сандары "1258315" сандарымен ауыстырылсын;
"77642" сандары "74420" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзац алынып тасталсын;
"7200" сандары "6379" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"2105588" сандары "2136048" сандарымен ауыстырылсын;
"126709" сандары "126218" сандарымен ауыстырылсын;
"153080" сандары "76540" сандарымен ауыстырылсын;
"31240" сандары "17054" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"34141" сандары "25562" сандарымен ауыстырылсын;
"17148" сандары "16998" сандарымен ауыстырылсын;
"220680" сандары "200050" сандарымен ауыстырылсын;
"852926" сандары "822752" сандарымен ауыстырылсын;
"11077930" сандары "11094284" сандарымен ауыстырылсын;
"134017" сандары "123198" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацтарымен толықтырылсын:
"121024 мың теңге - сандық білім беру инфрақұрылымын құруға;
171656 мың теңге - жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге.";
10-тармақта:

цифры "375118" заменить цифрами "363284";
цифры "2741248" заменить цифрами "2652942";
дополнить абзацем следующего содержания:
"438202 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.";
в пункте 11 цифры "1629986" заменить цифрами "2512017";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии К. Капенов
Секретарь областного маслихата В. Берковский
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(IХ (внеочередная)
сессия, VI созыв)
от 6 декабря 2016 года № 69/9
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XLVI сессия, V созыв)
от 10 декабря 2015 года

"375118" сандары "363284" сандарымен ауыстырылсын;
"2741248" сандары "2652942" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"438202 мың теңге - ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға.";
11-тармақта "1629986" сандары "2512017" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар облыстық маслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Қапенов
Облыстық мәслихат хатшысы В. Берковский
Павлодар облыстық
мәслихатының (VI сайланған IХ
(кезектен тыс) сессиясы) 2016
жылғы 6 желтоқсандағы
№ 69/9 шешiмiне
1-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының (V сайланған
ХLVI cессия) 2015 жылғы
10 желтоқсандағы

725 738
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
471 591
006
Услуги по охране материнства и детства
164 980
007
Пропаганда здорового образа жизни
88 251
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
916
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
14 889
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
14 889
3
Специализированная медицинская помощь
10 173 075
253
Управление здравоохранения области
10 173 075
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 129 366
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
432 334
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
633 668
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
176 693
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
340 527
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
676 330
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
805 020
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
60 244
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 918 893
4
Поликлиники
12 746 096
253
Управление здравоохранения области
12 746 096
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 329 261
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
253 533
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 762 383
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
400 919
5
Другие виды медицинской помощи
1 421 681
253
Управление здравоохранения области
1 421 681
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

725 738
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
471 591
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
164 980
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
88 251
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
916
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
14 889
013
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
14 889
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10 173 075
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 173 075
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 129 366
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
432 334
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
633 668
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
176 693
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
340 527
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
676 330
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
805 020
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
60 244
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 918 893
4
Емханалар
12 746 096
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 746 096
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 329 261
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
253 533
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 762 383
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
400 919
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1 421 681
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 421 681
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

1 365 224
029
Областные базы спецмедснабжения
56 457
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 725 302
253
Управление здравоохранения области
1 667 792
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
136 148
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
65 011
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
117 708
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
4 393
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 367
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 326 165
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
57 510
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
57 510
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 333 293
1
Социальное обеспечение
2 445 099
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 488 389
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
480 745
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
105 208
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
638 933
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
112 517
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
125 424
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
25 562
261
Управление образования области
956 710
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

1 365 224
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
56 457
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 725 302
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 667 792
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 148
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
65 011
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
117 708
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
4 393
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
18 367
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 326 165
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
57 510
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
57 510
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 333 293
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 445 099
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 488 389
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
480 745
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
105 208
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
638 933
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
112 517
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
125 424
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 562
261
Облыстың білім басқармасы
956 710
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

5 112
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 943 927
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 262 788
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 664 085
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
17 054
285
Управление физической культуры и спорта области
3 533
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 533
2
Коммунальное хозяйство
912 221
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
455 305
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
69 276
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
42 792
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
58 507
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
100 202
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
134 433
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50 095
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
456 916
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
67 711
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
389 205
3
Благоустройство населенных пунктов
170 706
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
170 706
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

5 112
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 943 927
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 262 788
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 664 085
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
17 054
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 533
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 533
2
Коммуналдық шаруашылық
912 221
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
455 305
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 276
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
42 792
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
58 507
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
100 202
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
134 433
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
50 095
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
456 916
019
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
67 711
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
389 205
3
Елді-мекендерді көркейту
170 706
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
170 706
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

153 417
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
916
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
695 784
1
Топливо и энергетика
695 784
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
23 000
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
23 000
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
672 784
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
672 784
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 453 487
1
Сельское хозяйство
9 710 121
255
Управление сельского хозяйства области
9 186 704
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
105 132
002
Поддержка семеноводства
84 973
003
Капитальные расходы государственного органа
751
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
84 389
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 398 067
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
17 116
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
784 151
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
25 595
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
353 049
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
8 138
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
326 970
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 368 941
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 341 683
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
3 808

153 417
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
916
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
695 784
1
Отын және энергетика
695 784
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
23 000
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
23 000
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
672 784
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
672 784
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 453 487
1
Ауыл шаруашылығы
9 710 121
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
9 186 704
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 132
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
84 973
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
751
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
84 389
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 398 067
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
17 116
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
784 151
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
25 595
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
353 049
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
8 138
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
326 970
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 368 941
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 341 683
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 808

1 563 534
251
Управление земельных отношений области
190 936
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
190 936
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 372 598
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
238 886
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
50 000
042
Развитие транспортной инфраструктуры
14 962
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 068 750
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
51 000
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
51 000
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
51 000
13
Прочие
17 457 937
1
Регулирование экономической деятельности
98 229
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
98 229
037
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
98 229
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 665 694
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 117 681
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 117 681
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
2 548 013
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
20 000
007
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 346 981
008
Поддержка предпринимательской деятельности
27 175
009
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
153 857
9
Прочие
13 694 014
257
Управление финансов области
12 239 827
012
Резерв местного исполнительного органа области
151 135
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
822 752
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам

1 563 534
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
190 936
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
190 936
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 372 598
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
238 886
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
14 962
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 068 750
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
51 000
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
51 000
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
51 000
13
Басқалар
17 457 937
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
98 229
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
98 229
037
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
98 229
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 665 694
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 117 681
058
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 117 681
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
2 548 013
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
20 000
007
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 346 981
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
27 175
009
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
153 857
9
Басқалар
13 694 014
257
Облыстың қаржы басқармасы
12 239 827
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
151 135
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
822 752
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

11 094 284
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
171 656
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
7 158
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
7 158
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 214 404
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
612 571
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
601 833
280
Управление индустриально-инновационного развития области
232 625
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
80 479
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
152 146
14
Обслуживание долга
2 064
1
Обслуживание долга
2 064
257
Управление финансов области
2 064
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 064
15
Трансферты
17 805 307
1
Трансферты
17 805 307
257
Управление финансов области
17 805 307
007
Субвенции
17 362 295
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
374 738
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
1 532
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
7 373
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
59 369
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
3 343 760
Бюджетные кредиты
5 463 254
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 068 147
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 068 147

11 094 284
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
171 656
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
7 158
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
7 158
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 214 404
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
612 571
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
601 833
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
232 625
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 479
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
152 146
14
Борышқа қызмет көрсету
2 064
1
Борышқа қызмет көрсету
2 064
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 064
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 064
15
Трансферттер
17 805 307
1
Трансферттер
17 805 307
257
Облыстың қаржы басқармасы
17 805 307
007
Субвенциялар
17 362 295
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
374 738
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1 532
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
7 373
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
59 369
III. ТАЗА БЮДЖЕТТIК КРЕДИТТЕУ
3 343 760
Бюджеттiк кредиттер
5 463 254
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 068 147
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 068 147