О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 18 января 2016 года № 419/53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 февраля 2016 года № 4916. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 марта 2017 года № 97/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15.03.2017 № 97/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4874, опубликованное 8 января 2016 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь" № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "8869339" заменить цифрами "8663339";
в подпункте 3):
цифры "3834" заменить цифрами "209834";
цифры "22270" заменить цифрами "228270";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии, секретарь
городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата (LIII
внеочередная сессия V созыв)
от 18 января 2016 года № 419/53
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата (LII
сессия V созыв) от 22 декабря
2015 года № 395/52
Бюджет города Аксу на 2016 год
(с внесенными изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 419/53 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 ақпанда № 4916 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 97/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 15.03.2017 № 97/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4874 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 1 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақшада "8869339" деген сандар "8663339" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"3834" деген сандар "209834" деген сандармен ауыстырылсын;
"22270" деген сандар "228270" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық
мәслихат хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған LIII кезектен тыс
сессия) 2016 жылғы 18
қаңтардағы № 419/53 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған LII сессия) 2015
жылғы 22 желтоқсандағы
№ 395/52 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
(енгізілген өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшеліктері
Атауы
1
2
3
4
5
6

114698
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
114698
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
121683
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
121683
2
Финансовая деятельность
41390
452
Отдел финансов района (города областного значения)
41390
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34928
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2903
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3559
5
Планирование и статистическая деятельность
20010
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20010
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
20010
9
Прочие государственные услуги общего характера
52864
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
41286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
41286
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
11578
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
11578
02
Оборона
30126
1
Военные нужды
19659
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19659
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19659
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
10467
122
Аппарат акимà района (города областного значения)
10467
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
8467
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
17662
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
17662
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

114698
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету
114698
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
121683
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
121683
2
Қаржылық қызмет
41390
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
41390
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34928
003
Салық салу мақсатында мүлікке бағалау жүргізу
2903
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3559
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
20010
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20010
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20010
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
52864
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
41286
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41286
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
11578
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және туризм саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11578
02
Қорғаныс
30126
1
Әскери қажеттіліктер
19659
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19659
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19659
2
Төтенше жағдайлар бойынша жұмыстар ұйымдастыру
10467
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10467
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
2000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
8467
03
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық атқару қызметі
17662
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
17662
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі