Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по городу Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 13 декабря 2016 года № 1006/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 января 2017 года № 5319. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 29 ноября 2021 года № 810/17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 29.11.2021 № 810/17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498, акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ақсу қаласы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 1006/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 5319 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 810/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 29.11.2021 № 810/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов по городу Аксу организациям, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, со списочной численностью работников:
от пятидесяти до ста человек – в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек – в размере трех процентов списочной численности работников;
свыше двухсот пятидесяти одного человека – в размере четырех процентов списочной численности работников, согласно приложению.

1. Ақсу қаласы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің мынадай тізімдік саны бар ұйымдарға:
елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;
екі жүз елу бірден артық адам - жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайызы мөлшерінде қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Постановление акимата города Аксу от 17 июня 2016 года № 538/6 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в организациях города Аксу на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5166, опубликованное в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь" № 29 от 22 июля 2016 года) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего социальные вопросы заместителя акима города Аксу.

2. Ақсу қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы "2016 жылға Ақсу қаласының ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 538/6 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5166 болып тіркелді, 2016 жылғы 22 шілдеде № 29 "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау әлеуметтік мәселелерге жетекшілік ететін Ақсу қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу
от 13 декабря 2016 года
№ 1006/11
Квота рабочих мест для инвалидов по городу Аксу
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек (без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда)
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
"Аксуский завод ферросплавов- филиал Акционерного общества "Транснациональная компания" "Казхром"

4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дүйсимбинов
Ақсу қаласы әкімінің
2016 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1006/11 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласы бойынша мүгедектер
үшін жұмыс орындарының квотасы
№ п/п
Ұйымдар тізбесі
Жұмыскерлердің тізімдік саны (ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде), адам
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік саны %)
Мүгедектер үшін жұмыс орындары саны (адам)
1
"Қазхром" Трансұлттық компания" Акционерлік қоғамының филиалы-Ақсу ферроқорытпа зауыт"