Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 23 декабря 2016 года № 1491/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 января 2017 года № 5342. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 ноября 2020 года № 787/10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)

Екібастұз қаласының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 1491/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 қаңтарда № 5342 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 13 қарашадағы № 787/10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13.11.2020 № 787/10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 и подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласының әкімдігінің 13.11.2020 № 787/10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 9-бабының 6) тармақшасына және 27-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 498 бұйрығына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в организациях города Экибастуза независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению к настоящему постановлению, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда со списочной численностью работников:
от пятидесяти до ста человек - в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек - в размере трех процентов списочной численности работников;
свыше двухсот пятидесяти одного человека - в размере четырех процентов списочной численности работников.

1. Жұмыскерлердің тізімдік санымен, ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, Екібастұз қаласының ұйымдарына мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес жұмыс орындарының квотасы:
елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;
екі жүз елу бірден артық адам - жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайызы мөлшерінде белгіленсін.

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Маликову М.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза К. Нукенов
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза от "23"
декабря 2016 года № 1491/12
Квота рабочих мест для трудоустройства
инвалидов в организациях города Экибастуза
№ п/п
Наименование организации
Численность работников без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест для инвалидов (единиц)
1
2
3
4
5
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Богатырь Комир"

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары М.Д. Маликоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі К. Нукенов
Екібастұз қаласы
әкімдігінің 2016 жылғы
"23" желтоқсандағы
№ 1491/12 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласының ұйымдарына мүгедектерді
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымдардың атауы
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде жұмыскерлердің саны (адам)
Квота мөлшері (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
2
3
4
5
1
"Богатырь Көмір" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі