О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 14 июля 2016 года № 27/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 августа 2016 года № 5191. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 7 марта 2017 года № 79/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 07.03.2017 № 79/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 22 июня 2016 года № 30/4 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХLVІ сессия V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 05 января 2016 года за № 4878, опубликованные в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 16 января 2016 года № 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3383615" заменить цифрами "3384368";
цифры "5958" заменить цифрами "5964";
цифры "2804438" заменить цифрами "2805185";
в подпункте 2) цифры "3384099" заменить цифрами "3384852";
в подпункте 3):
цифры "4123" заменить цифрами "3925";
цифры "11784" заменить цифрами "11982";
в подпункте 5) цифры "-4607" заменить цифрами "-4409";
в подпункте 6) цифры "4607" заменить цифрами "4409";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 338-5/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 27/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 тамызда № 5191 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 79/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 07.03.2017 № 79/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 30/4 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТTІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 05 қаңтарда № 4878 болып тіркелген, аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 2 жарияланған) № 338-5/45 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3383615" сандары "3384368" сандарымен ауыстырылсын;
"5958" сандары "5964" сандарымен ауыстырылсын;
"2804438" сандары "2805185" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3384099" сандары "3384852" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"4123" сандары "3925" сандарымен ауыстырылсын;
"11784" сандары "11982" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-4607" сандары "-4409" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "4607" сандары "4409" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4410
006
Оказание жилищной помощи
550
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34364
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
611
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12350
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26486
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26486
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20328
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
540
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
146
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
5472
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
72734
1
Жилищное хозяйство
42406
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4294
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
380
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3914
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7836
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1454
005
Снос аварийного и ветхого жилья
90
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6292
464
Отдел образования района (города областного значения)
4653
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4653
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25623
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
22500
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3123
2
Коммунальное хозяйство
18223
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3163
014
Организация водоснабжения населенных пунктов

4410
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
550
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34364
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
611
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12350
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26486
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26486
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20328
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
540
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
146
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5472
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
72734
1
Тұрғын үй шаруашылығы
42406
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4294
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
380
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3914
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7836
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1454
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
90
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6292
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4653
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4653
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25623
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
22500
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
3123
2
Коммуналдық шаруашылық
18223
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3163
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру

5884
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
81947
1
Сельское хозяйство
35873
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10685
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10685
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
25188
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
18134
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
115
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
597
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
6342
6
Земельные отношения
10994
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10994
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10994
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35080
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35080
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35080
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17407
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17407
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17407
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9407
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7900
015
Капитальные расходы государственного органа
100
12
Транспорт и коммуникации
447249
1
Автомобильный транспорт
446893
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
37055
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13034
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
24021
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

5884
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
81947
1
Ауыл шаруашылығы
35873
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10685
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10685
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
25188
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18134
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
115
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
597
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6342
6
Жер қатынастары
10994
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10994
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10994
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35080
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35080
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35080
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17407
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17407
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17407
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайландыру және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9407
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7900
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
12
Көлiк және коммуникация
447249
1
Автомобиль көлiгi
446893
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
37055
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13034
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
24021
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі