О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата (XLIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 239-43-5 "О бюджете Иртышского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 2 февраля 2016 года № 251-45-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 февраля 2016 года № 4930
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата (XLIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 239-43-5 "О бюджете Иртышского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4883, опубликовано 23 января 2016 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "3 235 190" заменить цифрами "3 236 486";
в подпункте 5) цифры "-7 793" заменить цифрами "-9 089";
в подпункте 6) цифры "7 793" заменить цифрами "9 089";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Е. Кенжетаев
Секретарь Иртышского
районного маслихата Ж. Беспаев
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
(XLV сессия, V созыв)

Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XLIII сессиясы) 2015 жылдың 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 239-43-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 ақпандағы № 251-45-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 ақпанда № 4930 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XLIII сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 239-43-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4883 тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
2) тармақшада "3 235 190" сандары "3 236 486" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-7 793" сандары "-9 089" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "7 793" сандары "9 089" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Кенжетаев
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XLV сессиясы)

54 603
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13 465
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
13 465
9
Прочие услуги в области образования
107 099
464
Отдел образования района (города областного значения)
107 099
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 349
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19 335
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 301
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 806
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12 128
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
43 701
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
137 147
1
Социальное обеспечение
5 161
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 174
005
Государственная адресная социальная помощь
1 522
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 652
464
Отдел образования района (города областного значения)
987
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
987
2
Социальная помощь
108 708
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 355
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 355
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
91 353
002
Программа занятости
29 040
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 433
006
Оказание жилищной помощи
188
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 160
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
933
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6 453
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

54 603
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13 465
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
13 465
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
107 099
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
107 099
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 349
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 335
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 301
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналары-ның қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
14 806
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12 128
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
43 701
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
137 147
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 161
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 174
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 522
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2 652
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
987
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
987
2
Әлеуметтiк көмек
108 708
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 355
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
17 355
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
91 353
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29 040
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 433
006
Тұрғын үй көмегі
188
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 160
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
933
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6 453
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету