О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 239-43-5 "О бюджете Иртышского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 14 ноября 2016 года № 30-7-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 ноября 2016 года № 5276
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 239-43-5 "О бюджете Иртышского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4883, опубликовано 23 января 2016 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 274 819" заменить цифрами "3 280 634";
цифры "462 211" заменить цифрами "461 973";
цифры "7 018" заменить цифрами "11 387";
цифры "550" заменить цифрами "848";
цифры "2 805 040" заменить цифрами "2 806 426";
в подпункте 2) цифры "3 276 114" заменить цифрами "3 281 929";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить на 2016 год резерв местного исполнительного органа Иртышского района в сумме 2 118 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной сессии Б. Шингисов
Секретарь Иртышского районного маслихата Б. Шингисов
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
(VI сессия, VI созыв)
от 14 ноября 2016 года № 30-7-6
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
(XLIII сессия, V созыв)

Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 239-43-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қарашадағы № 30-7-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қарашада № 5276 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 239-43-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4883 тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
1) тармақшада "3 274 819" сандары "3 280 634" сандарымен ауыстырылсын;
"462 211" сандары "461 973" сандарымен ауыстырылсын;
"7 018" сандары "11 387" сандарымен ауыстырылсын;
"550" сандары "848" сандарымен ауыстырылсын;
"2 805 040" сандары "2 806 426" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 276 114" сандары "3 281 929" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2016 жылға арналған Ертіс ауданының жергілікті атқарушы орган қорынан 2 118 мың теңге сомасында бекітілсін";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы Б. Шингисов
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының
(VI сайланған, VII
кезектен тыс сессиясы)
2016 жылғы 14 қарашадағы
№ 30-7-6 шешіміне
қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XLIII сессиясы)

1 132
2
Социальная помощь
106 145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 354
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19 354
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86 791
002
Программа занятости
21 702
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 225
006
Оказание жилищной помощи
308
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 960
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
424
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 209
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 153
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
810
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32 792
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 792
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 276
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
762
021
Капитальные расходы государственного органа
1 007
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
3 747
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
96 143
1
Жилищное хозяйство
25 292
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 525
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 933
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости -2020"
14 592
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 012
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4 835
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости -2020"
1 177
464
Отдел образования района (города областного значения)

1 132
2
Әлеуметтiк көмек
106 145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19 354
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
19 354
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86 791
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
21 702
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 225
006
Тұрғын үй көмегі
308
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 960
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
424
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8 209
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 153
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
810
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32 792
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 792
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 276
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
762
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 007
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 747
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
96 143
1
Тұрғын үй шаруашылығы
25 292
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 525
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1 933
027
"Жұмыспен қамту - 2020" жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
14 592
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 012
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4 835
041
"Жұмыспен қамту - 2020" жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 177
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

41 039
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10 075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 545
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 530
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
30 964
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
17 738
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13 226
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
127 181
1
Сельское хозяйство
61 509
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
8 669
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 669
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
52 840
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15 953
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 492
006
Организация санитарного убоя больных животных
500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
887
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 550
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
31 458
6
Земельные отношения
17 989
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17 989
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 444
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
6 545
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
47 683
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
47 683
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
47 683
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 518
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 518
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30 518
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 587
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

41 039
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту бөлімі
10 075
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 545
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 530
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
30 964
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 738
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13 226
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
127 181
1
Ауыл шаруашылығы
61 509
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
8 669
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8 669
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
52 840
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 953
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 492
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
500
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
887
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 550
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
31 458
6
Жер қатынастары
17 989
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17 989
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 444
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
6 545
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
47 683
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
47 683
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
47 683
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 518
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 518
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30 518
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 587
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу