О внесении изменения и дополнения в решение Лебяжинского районного маслихата от 10 апреля 2015 года № 4/42 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Лебяжинского района"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 12 апреля 2016 года № 9/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 апреля 2016 года № 5093. Утратило силу решением маслихата района Аққулы Павлодарской области от 19 июня 2019 года № 206/42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Аққулы Павлодарской области от 19.06.2019 № 206/42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата от 10 апреля 2015 года № 4/42 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Лебяжинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4452 опубликованное в газете "Аққу үні" - "Вести Акку" от 16 мая 2015 года № 19) внести следующие изменение и дополнение:
пункт 9 дополнить подпунктом 7-7) следующего содержания:
"7-7) безработные инвалиды второй и третьей группы;";
в пункте 11 подпункт 1-1) изложить в новой редакции:
"1-1) для категорий, указанных в подпункте 7-7) пункта 9 настоящих Правил на открытие собственного дела по фактическим затратам, но не более 325 МРП при наличии среднедушевого дохода семьи не превышающего 1,5 кратного отношения к прожиточному минимуму – на основании заявления и предоставленным расчетам фактической стоимости затрат с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня или организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, документа, удостоверяющего личность, документа подтверждающего регистрацию по постоянному месту жительства, акта обследования жилищно-бытовых условий, справка из соответствующего медицинского учреждения об инвалидности;".

Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және Лебяжі ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 4/42 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 9/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 сәуірде № 5093 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № 206/42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 19.06.2019 № 206/42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және Лебяжі ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 4/42 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4452 тіркелген, 2015 жылғы 16 мамырдағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Акку" газетінің № 19 басылымында жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
9-тармағы келесі мазмұндағы 7-7) тармақшасымен толықтырылсын:
"7-7) екінші және үшінші топ жұмыссыз мүгедектер;";
11-тармақта 1-1) тармақшасы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1-1) осы Қағиданың 9-тармағының 7-7) тармақшасында көрсетілген санаттарға жеке ісін ашу үшін жан басына шаққандағы орташа табысы күнкөріс деңгейінен 1,5 еселі ара қатынасынан аспайтын нақты шығынынан 325 АЕК аспайтын көлемде – қызмет көрсету және жұмыс жүргізу келісімшарт көшірмесінің қосымшасымен жеке есепшотының нөмірі екінші дәрежелі банктерде немесе жекелеген банктік операцияларды жүзеге асырушы қажетті лицензиясы бар ұйымдарда көрсетілген өтініші бойынша, жеке басын куәландыратын құжат, тұрақты тұрғылықты жері бойынша тіркелгенін растайтын құжат, тұрмыс–жағдайын тексеру актісі, тиісті медициналық бөлімшелерден мүгедектігін растайтын анықтама негізінде;".

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной сферы и культурному развитию.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Шаймарданов
Секретарь районного маслихата С. Мусинова

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Шаймарданов
Аудандық мәслихатының хатшысы С. Мүсінова