О бюджете Щербактинского района на 2017 - 2019 годы
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23 декабря 2016 года № 45/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 января 2017 года № 5329. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22 декабря 2017 года № 105/32 (вводится в действие с 1 января 2018 года)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22.12.2017 № 105/32 (вводится в действие с 01.01.2018).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Щербактинского района на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3937655 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 596119 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10848 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3976 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3326712 тысяч тенге;
2) затраты – 3978013 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27389 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47649 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20260 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит бюджета – - 67747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 67747 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24.03.2017 № 62/19 (вводится в действие с 01.01.2017); от 16.06.2017 № 74/22 (вводится в действие с 01.01.2017); от 17.08.2017 № 82/24 (вводится в действие с 01.01.2017); от 10.11.2017 № 94/28 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год объем субвенций передаваемых из областного бюджета в общей сумме 2590900 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Щербактинского района на 2017 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень текущих бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов и села Шарбакты Щербактинского района на 2017 год согласно приложению 5.

Шарбақты ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 5329 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 105/32 (1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 105/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3937655 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 596119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10848 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3976 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3326712 мың теңге;
2) шығындар – 3978013 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27389 мың теңге, оның ішінде:
бюджетік кредиттер – 47649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20260 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -67747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 67747 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 24.03.2017 № 62/19 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 16.06.2017 № 74/22 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.08.2017 № 82/24 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді); 10.11.2017 № 94/28 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 2590900 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2017 жылға арналған Шарбақты ауданының бюджетін орындау үдерісінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2017 жылға арналған Шарбақты ауданының Шарбақты ауылы мен ауылдық округ әкімдерінің аппараты бойынша ағымдағы бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить суммы трансфертов органам местного самоуправления Щербактинского района на 2017 год согласно приложению 6.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Щербактинского района на 2017 год в сумме 1000 тысяч тенге.
7. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимися гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. 2017 жылға Шарбақты ауданының жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомасы 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Шарбақты ауданының жергілікті атқарушы органдарының 2017 жылға арналған резерві 1000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер бекітілсін.

8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
9. Признать утратившими силу некоторые решения Щербактинского районного маслихата согласно приложению 7.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Д. Смакова
Секретарь районного маслихата С. Шпехт
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 45/15
Районный бюджет на 2017 год
(с изменениями)

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және ауданның әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Шарбақты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші 7-қосымшаға сәйкес жойылды деп есептелсін.
10. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Д. Смакова
Аудандық мәслихат хатшысы С. Шпехт
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 23 желтоқсандағы
№ 45/15 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгерістермен)

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Приложение 6
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 45/15
Распределение сумм трансфертов органам
местного самоуправления на 2017 год
(с изменениями)
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10.11.2017 № 94/28 (вводится в действие с 01.01.2017).
№ п/п
Наименование округа
Сумма (тысяч тенге)
1
Алексеевский сельский округ

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 23 желтоқсандағы
№ 45/15 шешіміне
6-қосымша
2017 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына
трансферттер сомаларын бөлу
(өзгерістермен)
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 10.11.2017 № 94/28 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
№ р/р
Округ атауы
Сома (мың теңге)
1
Алексеевка ауылдық округі

1. Решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4875, опубликованное 14 января 2016 года в районной газете "Маралды", 14 января 2016 года в районной газете "Трибуна", 21 января 2016 года в районной газете "Маралды", 21 января 2016 года в районной газете "Трибуна");
2. Решение Щербактинского районного маслихата от 10 марта 2016 года № 260/72 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5043, опубликованное 14 апреля 2016 года в районной газете "Маралды" № 15, 14 апреля 2016 года в районной газете "Трибуна" № 15);
3. Решение Щербактинского районного маслихата от 22 июня 2016 года № 17/6 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5159, опубликованное 14 июля 2016 года в районной газете "Маралды" № 29, 14 июля 2016 года в районной газете "Трибуна" № 29);
4. Решение Щербактинского районного маслихата от 22 августа 2016 года № 30/9 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5227, опубликованное 8 сентября 2016 года в районной газете "Маралды" № 37, 8 сентября 2016 года в районной газете "Трибуна" № 37);
5. Решение Щербактинского районного маслихата от 11 ноября 2016 года № 36/13 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5265, опубликованное 24 ноября 2016 года в районной газете "Маралды" № 48, 24 ноября 2016 года в районной газете "Трибуна" № 48);
6. Решение Щербактинского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 38/14 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5299, опубликованное 22 декабря 2016 года в районной газете "Маралды" № 52, 22 декабря 2016 года в районной газете "Трибуна" № 52).

1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4875 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 14 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінде жарияланған, 2016 жылғы 21 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 21 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінде жарияланған);
2. Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 наурыздағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 260/72 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5043 тіркелген, 2016 жылғы 14 сәуірдегі ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 14 сәуірдегі ауданның "Трибуна" газетінде жарияланған);
3. Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 17/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5159 тіркелген, 2016 жылғы 14 шілдедегі ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 14 шілдедегі ауданның "Трибуна" газетінде жарияланған);
4. Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 тамыздағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30/9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5227 тіркелген, 2016 жылғы 8 қыркүйектегі ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 8 қыркүйектегі ауданның "Трибуна" газетінде жарияланған);
5. Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қарашадағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 36/13 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5265 тіркелген, 2016 жылғы 24 қарашадағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 24 қарашадағы ауданның "Трибуна" газетінде жарияланған);
6. Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 – 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38/14 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5299 тіркелген, 2016 жылғы 22 желтоқсандағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 22 желтоқсандағы ауданның "Трибуна" газетінде жарияланған).