О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Алматы от 11 марта 2016 года № 407. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 марта 2016 года № 1268. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 5 марта 2016 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы", маслихат города Aлматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Aлматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Aлматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1241, опубликовано 29 декабря 2015 года в газете "Aлматы ақшамы" № 158 и 29 декабря 2015 года в газете "Вечерний Aлматы" № 160-161), с изменениями, внесенными решением L-й сессии маслихата города Aлматы V-го созыва от 27 января 2016 года № 403 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Aлматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Aлматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1250, опубликовано 13 февраля 2016 года в газете "Aлматы ақшамы" № 18, в газете "Вечерний Aлматы" № 19-20) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "358 592 455" заменить цифрами "416 822 709,6";
в строке "налоговые поступления" цифры "239 000 000" заменить цифрами "248 298 484,6";
в строке "неналоговые поступления" цифры "1 709 231" заменить цифрами "1 711 231";
в строке "поступления трансфертов" цифры "105 217 956" заменить цифрами "154 147 726".
в подпункте 2):
цифры "364 899 050,8" заменить цифрами "434 714 353,8".
в подпункте 3):
цифры "2 000 000" заменить цифрами "9 052 571".
в подпункте 4):
цифры "1 847,4" заменить "495 767,4" цифрами;
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "1 847,4" заменить цифрами "495 767,4".
в подпункте 5):

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты кезектен тыс XLII сессисының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 395 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған LI сессиясының Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 407 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 наурызда № 1268 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚAО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2 тармақшасына, 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасының "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 5 наурыздағы Заңына сәйкес, V сайланған Aлматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Aлматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Aлматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1241 тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Aлматы ақшамы" газетінде № 158 және 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Aлматы" газетінде № 160-161 жарияланған), V сайланған Aлматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы L сессиясының "V сайланған Aлматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Aлматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1250 тіркелген, 2016 жылғы 13 ақпандағы "Aлматы ақшамы" газетінің № 18 және "Вечерний Aлматы" газетінде № 19-20 жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 403 шешіміне енгізілген өзгерістермен, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
"358 592 455" сандары "416 822 709,6" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жолдағы "239 000 000" сандары "248 298 484,6" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолдағы "1 709 231" сандары "1 711 231" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдер" деген жолдағы "105 217 956" сандары "154 147 726" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"364 899 050,8" сандары "434 714 353,8" сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"2 000 000" сандары "9 052 571" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшасындағы:
"1 847,4" сандары "495 767,4" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "1 847,4" сандары "495 767,4" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:

цифры "-8 380 443,2" заменить цифрами "-27 439 982,6".
в подпункте 6):
цифры "8 308 443,2" заменить цифрами "27 439 982,6".
в пункте 6 цифры "3 474 856,8" заменить цифрами "4 916 362,8";
в пункте 7 цифры "1 539 474" заменить цифрами "1 755 322";
в пункте 8 цифры "15 092 270" заменить цифрами "15 436 589";
в пункте 9 цифры "73 201 867,4" заменить цифрами "75 681 032,4";
в пункте 10 цифры "52 249 922,9" заменить цифрами "57 598 975,9";
в пункте 11 цифры "10 007 122" заменить цифрами "10 042 272";
в пункте 12 цифры "25 619 912" заменить цифрами "38 235 149";
в пункте 13 цифры "26 581 901" заменить цифрами "56 360 704";
в пункте 14 цифры "9 959 605,3" заменить цифрами "14 734 661,3";
в пункте 15 цифры "2 317 654" заменить цифрами "9 411 157";
в пункте 16 цифры "1 255 506" заменить цифрами "1 556 015";
в пункте 17 цифры "32 187 026" заменить цифрами "32 243 254";
в пункте 18 цифры "12 676 052,4" заменить цифрами "18 500 898,4";
в пункте 19 цифры "2 340 966" заменить цифрами "3 772 120".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Aппарату маслихата города Aлматыобеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Aлматы С. Козлова и заместителя акима города Aлматы A. Жунусову (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
LI-й сессии маслихата
города Aлматы V-го созыва
A. Набиев
Секретарь маслихата
города Aлматы V-го созыва
К. Казанбаев
Приложение 1
к решению LI-й сессии
маслихата города Aлматы V-го созыва
от 11 марта 2016 года № 407
Приложение 1
к решению внеочередной XLVII-й сессии
маслихата города Aлматы V-го созыва
от 10 декабря 2015 года № 395
Бюджет города Aлматы на 2016 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. Доходы

"-8 380 443,2" сандары "-27 439 982,6" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"8 308 443,2" сандары "27 439 982,6" сандарымен ауыстырылсын.
6-тармақтағы "3 474 856,8" сандары "4 916 362,8" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 539 474" сандары "1 755 322" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "15 092 270" сандары "15 436 589" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "73 201 867,4" сандары "75 681 032,4" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "52 249 922,9" сандары "57 598 975,9" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "10 007 122" сандары "10 042 272" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "25 619 912" сандары "38 235 149" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "26 581 901" сандары "56 360 704" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "9 959 605,3" сандары "14 734 661,3" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "2 317 654" сандары "9 411 157" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "1 255 506" сандары "1 556 015" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "32 187 026" сандары "32 243 254" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "12 676 052,4" сандары "18 500 898,4" сандарымен ауыстырылсын;
19-тармақтағы "2 340 966" сандары "3 772 120" сандарымен ауыстырылсын.
2. Aталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Aлматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Aлматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Aлматы қаласы әкімінің орынбасары Ә. Жүнісоваға (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
V сайланған Aлматы қаласы
мәслихатының LI сессияның
төрағасы
Ә. Нәбиев
V сайланған Aлматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
V сайланған Aлматы қаласы
мәслихатының LI сессиясының
2016 жылғы 11 наурыздағы
№ 407 шешіміне
1 қосымша
V сайланған Aлматы қаласы
мәслихатының кезектен
тыс XLVII сессиясының
2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 395 шешіміне
1 қосымша
Aлматы қаласының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Aтауы
Iшкi сыныбы
Специфика
1
2
3
I. Кірістер

381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 351 953,00
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 030 155,00
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
321 798,00
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
291 020,00
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
291 020,00
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 352 080,00
018
Организация профессионального обучения
21 953,00
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
10 330 127,00
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
2 091,00
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 091,00
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
208 230,00
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
208 230,00
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
3 524 235,00
1
2
3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
165 629,00
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
248 539,00
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 033 261,00
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
276 586,00
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
221 971,00
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
112 891,00
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
240 269,00
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 933,00
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
201 156,00
05
Здравоохранение
57 598 975,90
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
853 792,00
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
853 792,00

381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 351 953,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 030 155,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
321 798,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
291 020,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
291 020,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 352 080,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
21 953,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
10 330 127,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 091,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
2 091,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
208 230,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
208 230,0
1
2
3
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
3 524 235,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 629,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
248 539,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 033 261,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
276 586,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
221 971,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
112 891,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
240 269,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
23 933,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
201 156,0
05
Денсаулық сақтау
57 598 975,9
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
853 792,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
853 792,0

353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 373 988,00
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
857 842,00
006
Услуги по охране материнства и детства
330 372,00
007
Пропаганда здорового образа жизни
185 774,00
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 640 369,50
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Aлматы
6 000,00
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 634 369,50
1
2
3
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
20 315 245,00
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
8 085 151,00
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
195 150,00
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 183 785,00
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
695 307,00
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 437 456,00
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
2 126 242,00
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 254 006,00
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
149 200,00
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4 188 948,00
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
21 973 176,00
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 863 868,00
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
463 889,00
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
18 440 349,00
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 205 070,00

353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 373 988,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
857 842,0
006
Aна мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
330 372,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
185 774,0
1
2
3
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 640 369,5
009
Aлматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
6 000,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 634 369,5
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
20 315 245,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
8 085 151,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
195 150,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 183 785,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
695 307,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 437 456,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
2 126 242,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 254 006,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
149 200,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4 188 948,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
21 973 176,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 863 868,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
463 889,0
1
2
3
039
Aудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
18 440 349,0
045
Aзаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 205 070,0

353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
6 042 326,00
1
2
3
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
6 014 753,00
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
27 573,00
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 400 079,40
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
121 593,00
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
319 353,00
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
4 134,00
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
78 488,00
030
Капитальные расходы государственного органа
1 144,00
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 875 367,40
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 042 272,00
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 183 305,00
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
506 432,00
006
Государственная адресная социальная помощь
17 754,00
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
18 203,00
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
961 518,00
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
267 940,00
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
399 264,00
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
12 194,00
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 090 994,00
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 019 319,00
1
2
3
037
Социальная реабилитация
71 675,00
123
Aппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
405 414,00
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
405 414,00

353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
6 042 326,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
6 014 753,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
27 573,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 400 079,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
121 593,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
319 353,0
016
Aзаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
4 134,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
78 488,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 144,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 875 367,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 042 272,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 183 305,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
506 432,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 754,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
18 203,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
961 518,0
1
2
3
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
267 940,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
399 264,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12 194,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 090 994,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
1 019 319,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
71 675,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
405 414,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
405 414,0

355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
3 237 573,00
003
Программа занятости
320 656,00
007
Оказание жилищной помощи
53 874,00
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 074 763,00
009
Социальная поддержка инвалидов
557 234,00
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
866 875,00
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
136 565,00
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
227 606,00
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
2 000 000,00
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 000 000,00
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 018 087,00
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
494 493,00
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 403,00
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
119 532,00
026
Капитальные расходы государственного органа
2 051,00
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
230 656,00
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарнымимплантам
153 447,00
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 505,00
1
2
3
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
27 919,00
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
27 919,00
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Aлматы
78 980,00
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
78 130,00
003
Капитальные расходы государственного органа
850
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
38 235 149,00
123
Aппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 924,00

355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 237 573,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
320 656,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
53 874,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 074 763,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
557 234,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
866 875,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
136 565,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
227 606,0
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
2 000 000,0
017
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың кейбір санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиді қоспағанда) жеңілдетілген, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 000 000,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 018 087,0
1
2
3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
494 493,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 403,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
119 532,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 051,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
230 656,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
153 447,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 505,0
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
27 919,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 919,0
388
Aлматы қаласының мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
78 980,0
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
78 130,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
850,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
38 235 149,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 924,0

292,0
1
2
3
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 794,00
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
989 690,00
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
27 290,00
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 552,00
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
109 200,00
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 755 844,00
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
1 250 628,00
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
394 776,00
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
394 776,00
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
4 219 404,00
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
100 323,00
004
Мероприятия по охране окружающей среды
2 614 401,00
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 339 828,00
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
134 152,00
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 700,00
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
309 271,00
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
95 318,00
1
2
3
006
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
206 013,00
008
Капитальные расходы государственного органа
7 940,00
391
Управление по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
48 328,00
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
47 948,00
003
Капитальные расходы государственного органа
380
375
Управление сельского хозяйства города республиканского значения, столицы
19 200,00

292,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 794,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
989 690,0
051
Aгроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
27 290,0
1
2
3
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 552,0
054
Aгроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
109 200,0
055
Aгроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтандыру бойынша бағыттау шеңберінде кредиттік және лезингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 755 844,0
056
Технологияық құрал-жабдықты және ауылшаруашылық техникасын несиелер, сондай-ақ лезинг бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 250 628,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
394 776,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
394 776,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 219 404,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 323,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
2 614 401,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 339 828,0
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
134 152,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30 700,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
309 271,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 318,0
006
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
206 013,0
008
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 940,0
391
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
48 328,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 948,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
380,0
1
2
3
375
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы
19 200,0

017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
2 887 374,00
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
196 000,00
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
3 772 120,00
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
3 772 120,00
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
109 730,00
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 730,00
1
2
3
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
4 177 473,00
018
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
4 177 473,00
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 802 591,00
026
Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Дорожной карты занятости 2020
533 691,00
031
Строительство комплекса административных зданий
2 268 900,00
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Aлматы
254 852,00
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
111 250,00
003
Капитальные расходы государственного органа
1 647,00
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
141 955,00
14
Обслуживание долга
1 035,00
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 035,00
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 035,00
15
Трансферты
98 736 693,40
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
98 736 693,40
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 052 685,40
007
Бюджетные изъятия
97 684 008,00
III. Чистое бюджетное кредитование
9 052 571,00
07
Жилищно - коммунальное хозяйство
7 052 571,00
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
7 052 571,00
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
7 052 571,00
13
Прочие
2 000 000,00

017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 887 374,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
196 000,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
3 772 120,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
3 772 120,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
109 730,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 730,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 177 473,0
018
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
4 177 473,0
1
2
3
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 802 591,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде әлеуметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрделі жөндеу
533 691,0
031
Әкімшілік ғимараттар кешенінің құрылысы
2 268 900,0
393
Aлматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
254 852,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 250,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 647,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
141 955,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 035,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 035,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 035,0
15
Трансферттер
98 736 693,4
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
98 736 693,4
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1 052 685,4
007
Бюджеттік алып қоюлар
97 684 008,0
III. Таза бюджеттік кредит беру
9 052 571,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 052 571,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 052 571,0
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
7 052 571,0
13
Өзгелер
2 000 000,0