О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 30 июля 2015 года № 281 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 16 июня 2016 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 июля 2016 года № 3824. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 2 марта 2020 года № 43
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 02.03.2020 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" от 30 июля 2015 года № 281 (01 октября 2015 года опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3364) следующее изменение:
регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов о техническом и профессиональном образовании", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Управление образования Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 16 июня 2016 года № 230
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30 июля 2015 года № 281
Регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов о техническом и профессиональном образовании"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов о техническом и профессиональном образовании" (далее - регламент государственной услуги) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача дубликатов документов о техническом и профессиональном образовании", утвержденным приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 200 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" (далее – Стандарт) (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11220), оказывается организациями технического и профессионального, послесреднего образования согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:

"Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 281 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 230 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде N 3824 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 43 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 02.03.2020 № 43 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесінде көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 281 қаулысына (2015 жылғы 01 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3364 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Техникалық және кәсіптік білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е.Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 230 қауылысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 281 қауылысымен бекітілді
"Техникалық және кәсіптік білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Техникалық және кәсіптік білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті) Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 200 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11220 болып тіркелді) бекітілген "Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесінде көрсетілетін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) сәйкес әзірленді, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру:

1) канцелярию услугодателя;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Результат оказания государственной услуги – дубликат документов о техническом и профессиональном образовании (далее – дубликат).
Форма оказания государственной услуги: бумажная.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
3. Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим лицам (далее - услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя и принятие услугодателем от услугополучателя документов (далее - пакет документов) в канцелярии услугополучателя:
1) заявление по форме, согласно приложению 1 Стандарту, в котором излагаются обстоятельства утери документа об образовании или другие причины (изменение фамилии, имени, отчества (при наличии), негодность или ошибки при заполнении документа);
2) документ удостоверяющий личность (для идентификации личности).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленных услугополучателем, регистрирует их, выдает расписку о приеме документов по форме, согласно приложению 2 к Стандарту, передает руководителю услугодателя, 30 (тридцать) минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя, 3 (три) часа;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект дубликата и передает руководителю услугодателя, 18 (восемнадцать) календарных дней;
4) руководитель услугодателя принимает решение, подписывает дубликат и передает сотруднику канцелярии услугодателя, 4 (четыре) часа;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает дубликат услугополучателю, 15 (пятнадцать) минут.
6. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – техникалық және кәсіптік білім туралы құжаттардың телнұсқасы (бұдан әрі - телнұсқа).
Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз жүзінде.
Мемлекеттік қызмет нәтижесін беру нысаны: қағаз жүзінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) әрекетінің тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (әрекетті) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының өтініші және көрсетілетін қызметті берушінің кеңседе көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) қабылдауы болып табылады:
1) Стандарттағы 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша білім туралы құжаттың жоғалу мән-жайлары немесе басқа да себептері (тегінің, атының, әкесі атының (бар болса) өзгеруі, жарамсыздығы немесе оны толтыру кезіндегі қателер) баяндалған өтініш;
2) жеке басын куәландыратын құжат (жеке басын салыстыру үшін);
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (әрекеттің) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар пакетін қабылдауды жүзеге асырады, оларды тіркейді, Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қолхат береді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді, 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттар пакетімен танысады, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар пакетіне тиісті бұрыштаманы қойып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 3 (үш) сағат;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар пакетін зерделейді, телнұсқа жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді, күнтізбелік 18 (он сегіз);
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы шешім қабылдап, телнұсқаға қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне береді, 4 (төрт) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға телнұсқаны береді, 15 (он бес) минут.
6. Келесі рәсімді (әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) нәтижесі:

1) регистрация пакета документов (сотрудник канцелярии услугодателя);
2) виза (руководитель услугодателя);
3) подготовка проекта дубликата (ответственный исполнитель услугодателя);
4) подписание дубликата (руководитель услугодателя);
5) выдача дубликата услугополучателю (сотрудник канцелярии услугодателя).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками), длительность каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленных услугополучателем, регистрирует их, выдает расписку о приеме документов по форме, согласно приложению 2 к Стандарту, передает руководителю услугодателя, 30 (тридцать) минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя, 3 (три) часа;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект дубликата и передает руководителю услугодателя, 18 (восемнадцать) календарных дней;
4) руководитель услугодателя принимает решение, подписывает дубликат и передает сотруднику канцелярии услугодателя, 4 (четыре) часа;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает дубликат услугополучателю, 15 (пятнадцать) минут.
Описание последовательности процедур (действия) приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги

1) құжаттар пакетін тіркеу (көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері);
2) бұрыштама (көрсетілетін қызметті берушінің басшысы);
3) телнұсқа жобасын дайындау (көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы);
4) телнұсқаға қол қою (көрсетілетін қызметті берушінің басшысы);
5) көрсетілетін қызметті алушыға телнұсқаны беру (көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері).
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекетінің тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
8. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (әрекеттің) реттілігін сипаттау, әрбір рәсімнің (әрекеттің) ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар пакетін қабылдауды жүзеге асырады, оларды тіркейді, Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қолхат береді және көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттар пакетімен танысады, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар пакетін тиісті бұрыштаманы қойып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 3 (үш) сағат;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар пакетін зерделейді, телнұсқа жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, күнтізбелік 18 (он сегіз) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, күн;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы шешім қабылдап, телнұсқаға қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне береді, 4 (төрт) сағат;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға телнұсқаны береді, 15 (он бес) минут.
Рәсімдерді (әрекеттерді) сипаттау реттілігі осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
4. "Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамымен" өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәтірбін сипаттау

9. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление услугополучателем в Государственную корпорацию следующих документов (далее - пакет документов):
1) заявление на имя руководителя организации технического и профессионального, послесреднего образования по форме согласно приложению 1 к Стандарту, в котором излагаются обстоятельства утери документа об образовании или другие причины (изменение фамилии, имени, отчества (при его наличии), негодность или ошибки при заполнении документа);
2) документ, удостоверяющий личность (для идентификации).
10. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию, длительность обработки запроса услугодателя:
1) услугополучатель для получения государственной услуги предоставляет в Государственную корпорацию пакет документов;
2) Работник Государственной корпорации проверяет правильность заполнения заявлений и полноту пакета документов. При соблюдении правильности и полноты заполнения заявления и предоставления полного пакета документов, работник Государственной корпорации регистрирует заявление в информационной системе и выдает услугополучателю расписку о приеме документов, по форме согласно приложению 2 к Стандарту, 10 (десять) минут.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов отказывает в приеме заявления и выдает расписку, по форме согласно приложению 3 к Стандарту, 10 (десять) минут;
3) Работник Государственной корпорации получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, по форме, представленной Государственной корпорацией, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан, 5 (пять) минут;
4) Работник Государственной корпорации идентифицируют личность услугополучателя, вносит соответствующую информацию об услугополучателе и список поданных документов в информационной системе, 5 (пять) минут;
5) Работник Государственной корпорации подготавливает пакет документов и направляет его услугодателю, 1 (один) календарный день;
6) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленных работником Государственной корпорации, регистрирует их, передает руководителю услугодателя, 30 (тридцать) минут;
7) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя, 3 (три) часа;
8) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект дубликата и передает руководителю услугодателя, 18 (восемнадцать) календарных дней;

9. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (әрекетті) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының Мемлекеттік корпорацияға құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) ұсынуы болып табылады:
1) Стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша техникалық және кәсіптік оқу орны басшысының атына өтініш, онда білім туралы құжаттың жоғалу мән-жайлары немесе басқа да себептері (тегінің, атының, әкесі атының (бар болса) өзгеруі, жарамсыздығы немесе оны толтыру кезіндегі қателер) баяндалады;
2) жеке басын куәландыратын құжат (салыстыру үшін);
10. Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібі, көрсетілетін қызметті беру сауалының өңдеу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті алу үшін Мемлекеттік корпорацияға құжаттар пакетін ұсынады;
2) Мемлекеттік корпорация қызметкері өтініш толтырылуының дұрыстығын және құжаттар пакетінің толық болуын тексереді. Өтінішті дұрыс және толық толтыру, құжаттар пакетін толық ұсыну сақталған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері өтінішті ақпараттық жүйеде тіркейді және Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушыға құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді, 10 (он) минут.
Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар пакетін толық ұсынбаған жағдайда, өтінішті қабылдаудан бас тартады және Стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қолхат береді, 10 (он) минут;
3) Мемлекеттік корпорация қызметкері ұсынған нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушыдан ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпия мәліметтерді пайдалануға жазбаша келісімін алады, 5 (бес) минут;
4) Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушының тұлғасын сәйкестендіреді, көрсетілетін қызметті алушы туралы тиісті ақпаратты және берілген құжаттар тізімін ақпараттық жүйеге енгізеді, 5 (бес) минут;
5) Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттар пакетін дайындайды және оны көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, күнтізбелік 1 (бір) күн;
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері Мемлекеттік корпорация қызметкері ұсынған құжаттар пакетін қабылдауды жүзеге асырады, оларды тіркейді, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді, 30 (отыз) минут;
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар пакетіне тиісті бұрыштаманы қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 3 (үш) сағат;
8) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар пакетін зерделейді, телнұсқа жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, күнтізбелік 18 (он сегіз) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, күн;

9) руководитель услугодателя принимает решение и подписывает дубликат и передает сотруднику канцелярии услугодателя, 4 (четыре) часа;
10) сотрудник канцелярии услугодателя передает работнику Государственной корпорации дубликат, 15 (пятнадцать) минут.
11) работник Государственной корпорации в срок, указанный в расписке о приеме пакета документов, выдает дубликат услугополучателю, 15 (пятнадцать) минут.
11. Услугополучателям, имеющим нарушение здоровья со стойким расстройством функций организма, ограничивающим его жизнедеятельность, в случае необходимости, прием документов для оказания государственной услуги производится работником Государственной корпорации с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт-центр 1414, 8 800 080 7777.
12. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсах:
1) Министерства: www.edu.gov.kz;
2) Государственной корпорации: www.con.gov.kz.
13. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг
14. Контактные телефоны справочных служб услугодателя по вопросам оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства: www.edu.gov.kz.
Единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг: 1414.
Описание функционального взаимодействия информационных систем через Государственную корпорацию, задействованных в оказании государственной услуги приведена в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Выдача дубликатов документов о техническом и профессиональном образовании"
Список организаций технического и профессионального образования Северо-Казахстанской области
Наименование учреждения на официальном языке
Местонахождение
Время оказания государственной услуги
1
Коммунальное государственное учреждение "Агротехнический колледж село Саумалколь Айыртауского района" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица СПТУ, 11
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
2
Коммунальное государственное учреждение "Машиностроительный колледж города Петропавловска" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Студенческая, 1
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Северо-Казахстанский профессионально – педагогический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо - Казахстанская область, город Петропавловск, улица Студенческая,1
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Петропавловский гуманитарный колледж имени Магжана Жумабаева" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Абая,28
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
5
Коммунальное государственное казенное предприятие образования "Петропавловский колледж железнодорожного транспорта" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Ю. Медведева, 1
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
6
Коммунальное государственное учреждение "Петропавловский профессиональный колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан

9) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы шешім қабылдап, телнұсқаға қол қояды және оны көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне береді, 4 (төрт) сағат;
10) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері Мемлекеттік корпорация қызметкеріне телнұсқаны береді, 15 (он бес) минут;
11) Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттар пакетінің қабылданғаны туралы қолхатта көрсетілген мерзімде көрсетілетін қызметті алушыға телнұсқаны береді, 15 (он бес) минут.
11. Организм функцияларының тіршілік әрекетін шектейтін денсауылығы тұрақты бұзылған көрсетілетін қызметті алушылар қажет болған жағдайда бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8 800 080 7777 нөмірлеріне жүгінгенде, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжат қабылдауды олардың тұрғылықты жерінде жүргізіледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайларының:
1) Министрліктің: www.edu.gov.kz;
2) Мемлекеттік корпорацияның: www.con.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
13. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі және мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдағы "жеке кабинеті", сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алу мүмкіндігі бар.
14. Анықтама қызметтерінің байланыс телефондары Министрліктің www.edu.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 1414.
Мемлекеттік қызметті көрсетуге тартылған ақпараттық жүйелердің Мемлекеттік корпорация арқылы функционалдық өзара іс-қимылын сипаттау осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
"Техникалық және кәсіптік білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының тізімі
Мекеменің ресми тілдегі атауы
Орналасқан жері
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет уақыты
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Айыртау ауданының Саумалкөл а. агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, СПТУ, 11
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
2
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петропавл қаласының машина жасау колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Студент көшесі, 1
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
3
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан кәсіптік-педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Студент көшесі, 1
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
4
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Мағжан Жұмабаев атындағы Петропавл гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Абай көшесі, 28
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
5
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петропавл темір жол көлігі колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Ю. Медведев көшесі, 1
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
6
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петропавл кәсіптік колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, 3 Кирпичный проезд, дом 1
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
7
Коммунальное государственное учреждение "Тимирязевский агротехнический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, село Тимирязево, улица Комсомольская, 19
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
8
Коммунальное государственное учреждение "Кызылжарский аграрно-технический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Боголюбово
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
9
Коммунальноегосударственное учреждение "Новоишимский аграрно-технический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылай Хана, 2
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
10
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский медицинский колледж" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Шухова,42
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Есильский сельскохозяйственный колледж имени Жалела Кизатова" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Покровка, улица Строительная, 49
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
12
Коммунальное государственное учреждение "Айыртауский сельскохозяйственный колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Лобаново, улица Ленина 61
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
13
Коммунальное государственное учреждение "Ленинградский сельскохозяйственный колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Ленинградское, улица Кенесары, 86
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
14
Коммунальное государственное учреждение "Аграрный колледж Аккайынского района" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Киялы, улица Учебная, 15
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
15
Коммунальное государственное учреждение "Колледж сферы обслуживания города Петропавловска" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Каттая Кеншинбаева, 11
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
16
Коммунальное государственное учреждение "Петровский аграрно-технический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Петровка, улица Жаркова, 86
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
17
Коммунальное государственное учреждение "Рузаевский аграрно-технический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Рузаевка, улица Каримова, 1
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
18
Коммунальное государственное учреждение "Тайыншинский колледж агробизнеса" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстан, 261
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
19
Коммунальное государственное учреждение "Уалихановский сельскохозяйственный колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Джамбула, 140
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
20
Коммунальное государственное учреждение "Колледж профессиональной подготовки и сервиса" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Строительная, 36 б
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
21
Коммунальное государственное учреждение "Петропавловский строительно-экономический колледж" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мира, 262
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
22
Коммунальное государственное учреждение "Колледж искусств-специализированная школа-интернат для одаренных детей музыкально-эстетического профиля" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Интернациональная, 81
Ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Выдача дубликатов документов о техническом и профессиональном образовании"
Справочник бизнес-процессов оказании государственной услуги через канцелярию услугодателя
Условные обозначения:
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Выдача дубликатов документов о техническом и профессиональном образовании"
Справочник бизнес-процессов оказании государственной услуги Государственной корпорации
Условные обозначения:

Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, 3 Кірпіш қиылысы, 1
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
7
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Тимирязев аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Комсомольская көшесі, 19
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
8
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Қызылжар аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Боголюбово ауылы
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
9
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Новоишимка аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы, Новоишим ауылы, Абылай хан көшесі, 2
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
10
Қазақстан Республикасының Денсауылық сақтау министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Солтүстік Қазақстан медицина колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Шухов көшесі, 42
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
11
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Жәлел Қизатов атындағы Есіл ауылшаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Покровка ауылы, Құрылыс к. 49
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
12
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Айыртау ауыл шаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Лобаново ауылы, Ленин көшесі, 61
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
13
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Ленинград ауыл шаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Ленинград ауылы, Кенесары көшесі, 86
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
14
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Аққайың ауданының аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Қиялы ауылы, Учебная көшесі, 15
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
15
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петропавл қаласының қызмет көрсету саласы колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, К. Кеншинбаев көшесі, 11
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
16
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петровка аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Петровка ауылы, Жарков көшесі, 86
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
17
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Рузаевка аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы, Рузаевка ауылы, Каримов көшесі, 1
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
18
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Тайынша агробизнес колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 261
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
19
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Уәлиханов ауыл шаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Жамбыл көшесі, 140
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
20
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Кәсіптік даярлау және қызмет көрсету колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Строительная көшесі, 36 б
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
21
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Петропавл құрылыс-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Мир көшесі, 262
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
22
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Музыкалық-эстетикалық бейіндегі дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернат - өнер колледжі" Кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Интернациональная көшесі, 81
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін
"Техникалық және кәсіптік білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
"Техникалық және кәсіптік білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер: