О признании утратившим силу решения акима Северо-Казахстанской области от 12 ноября 1997 года № 231 "Об открытии областной специализированной школы-интерната музыкально-эстетического профиля для одаренных детей"
Решение акима Северо-Казахстанской области от 10 октября 2016 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 ноября 2016 года № 3912
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Северо-Казахстанской области "Об открытии областной специализированной школы-интерната музыкально-эстетического профиля для одаренных детей" от 12 ноября 1997 года № 231 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Е.Султанов

"Дарынды балалар үшін музықалық-эстетикалық саладағы облыстық мамандандырылған мектеп-интернатын ашу жөнінде" Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 1997 жылғы 12 қарашадағы № 231 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2016 жылғы 10 қазандағы № 28 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 қарашада № 3912 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ШЕШІМ шығарды:
1. "Дарынды балалар үшін музықалық-эстетикалық саладағы облыстық мамандандырылған мектеп-интернатын ашу жөнінде" Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 1997 жылғы 12 қарашадағы № 231 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол койылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Е.Сұлтанов