О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2016 года N 7/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 ноября 2016 года N 3944
В соответствии со статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3530, опубликовано 16 января 2016 года в газете "Солтүстік Қазақстан", 16 января 2016 года в газете "Северный Казахстан") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 787 082,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 554 022,6 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 447 859 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 45 106,3 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 126 740 094,2 тысячи тенге;
2) затраты – 141 460 528,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 168 402,8 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 805 804,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 637 401,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 754 900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 755 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -7 596 749,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита – 7 596 749,4 тысячи тенге.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2016 год в сумме 261 845 тысяч тенге.";

"2016-2018 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы N 7/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қарашада N 3944 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 108-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3530 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Северный Казахстан" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға, соның ішінде 2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 143 787 082,1 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 15 554 022,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 447 859 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 45 106,3 мың тенге;
трансферттер түсімдері – 126 740 094,2 мың теңге;
2) шығындар – 141 460 528,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 168 402,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 805 804,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 637 401,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 754 900 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 755 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -7 596 749,4 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 7 596 749,4 мың теңге.";
14-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"14. 2016 жылға Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының резерві 261 845 мың теңге сомада бекітілсін.";

2 421 989,4
285
Управление физической культуры и спорта области
879 739,6
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
596 421,6
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
283 318
5
Здравоохранение
24 983 601,7
253
Управление здравоохранения области
24 983 571,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
109 206
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
489 635
006
Услуги по охране материнства и детства
176 976
007
Пропаганда здорового образа жизни
96 000
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
192 421
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 086 022
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
614 053
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
89 572
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
791 699,1
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 309,4
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
44 000
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
236 847
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
769 275,3
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
310 812
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
371 406
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
351 124
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
781 404,6
029
Областные базы спецмедснабжения
60 404
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 300
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
836 311

2 421 989,4
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
879 739,6
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
596 421,6
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
283 318
5
Денсаулық сақтау
24 983 601,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24 983 571,7
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 206
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
489 635
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
176 976
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
96 000
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
192 421
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 086 022
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
614 053
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
89 572
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
791 699,1
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 309,4
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
44 000
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
236 847
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
769 275,3
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
310 812
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
371 406
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
351 124
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
781 404,6
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
60 404
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 300
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
836 311

036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
43 955
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
209 111
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 471 529
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
828 602,3
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 019 597
271
Управление строительства области
30
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
30
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 713 463
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 762 183
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
114 855
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
473 817
003
Социальная поддержка инвалидов
178 105
007
Капитальные расходы государственного органа
421
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
54 515
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 412 838
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
43 277
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
235 548
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
4 417

036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
43 955
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
209 111
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
12 471 529
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
828 602,3
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 019 597
271
Облыстың құрылыс басқармасы
30
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
30
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 713 463
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 762 183
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 855
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
473 817
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
178 105
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
421
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
54 515
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 412 838
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
43 277
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
235 548
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 417

018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 839
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020
12 600
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 943
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
164 925
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
27 072
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
14 371
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 640
261
Управление образования области
875 179
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
830 038
037
Социальная реабилитация
45 141
263
Управление внутренней политики области
27 919
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
27 919
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
893
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
893
298
Управление государственной инспекции труда области
47 289
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
43 678
003
Капитальные расходы государственного органа
3 611
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 502 315,5
253
Управление здравоохранения области
33 626,6
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
33 626,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 506
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 506
261
Управление образования области
103 931,1
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 839
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 600
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 943
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
164 925
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 072
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
14 371
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 640
261
Облыстың білім басқармасы
875 179
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
830 038
037
Әлеуметтік сауықтандыру
45 141
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 919
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 919
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
893
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
893
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
47 289
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
43 678
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 611
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 502 315,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
33 626,6
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
33 626,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 506
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 506
261
Облыстың білім басқармасы
103 931,1
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

90 492,1
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 439
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
111 512,3
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
111 512,3
271
Управление строительства области
3 620 670,3
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
315 870,7
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 827 088
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
477 711,6
273
Управление культуры, архивов и документации области
30 745,3
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
25 351,3
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 394
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 591 542,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
65 399
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
421 418,1
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 752
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
180 826,4
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 008 707
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

90 492,1
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 439
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
111 512,3
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
111 512,3
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 620 670,3
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
315 870,7
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 827 088
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
477 711,6
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
30 745,3
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 351,3
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 394
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 591 542,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 399
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
421 418,1
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 752
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
180 826,4
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 008 707
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 646 705,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
47 485
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
49 560
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
1 259 871
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
118 013,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
171 776
289
Управление предпринимательства и туризма области
10 428
010
Регулирование туристской деятельности
10 428
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
348 230
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
348 230
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
348 230
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 467 969,8
251
Управление земельных отношений области
44 886
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
44 886
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
887 131,2
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
72 681
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
766 522,6
006
Охрана животного мира
22 338
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25 589,6
255
Управление сельского хозяйства области
31 860 951,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
148 615,4
002
Поддержка семеноводства
411 616,6
003
Капитальные расходы государственного органа
11 406
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 320,6
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
15 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 704 517,6
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
5 174 446,8
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала

1 646 705,4
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 485
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
49 560
003
Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
1 259 871
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
118 013,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
171 776
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
10 428
010
Туристік қызметті реттеу
10 428
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
348 230
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
348 230
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
348 230
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 467 969,8
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
44 886
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 886
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
887 131,2
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 681
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
766 522,6
006
Жануарлар дүниесін қорғау
22 338
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
25 589,6
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
31 860 951,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
148 615,4
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
411 616,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 406
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 320,6
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
15 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 704 517,6
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
5 174 446,8
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау

106 131
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
420
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 341 628,6
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
652 004
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 004 456
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
156 343
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 918 110,6
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
19 007
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
8 041 066
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 154 862
289
Управление предпринимательства и туризма области
350 000
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
350 000
719
Управление ветеринарии области
280 140,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
76 882
003
Капитальные расходы государственного органа
5 587
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 099
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
16 226,5
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
105 994
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
66 756,9
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
7 595
729
Управление земельной инспекции области
44 861
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель

106 131
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
420
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 341 628,6
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
652 004
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 004 456
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
156 343
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 918 110,6
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
19 007
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
8 041 066
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 154 862
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
350 000
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
350 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
280 140,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 882
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 587
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
1 099
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
16 226,5
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
105 994
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 756,9
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
7 595
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
44 861
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

397 629,3
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
817 638
280
Управление индустриально-инновационного развития области
69 088
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
48 935
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
20 153
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 514 326
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
16 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 317 620
008
Поддержка предпринимательской деятельности
5 706
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
175 000
727
Управление экономики области
26 127
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
26 127
14
Обслуживание долга
1 653,1
257
Управление финансов области
1 653,1
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 653,1
15
Трансферты
23 906 522,1
257
Управление финансов области
23 906 522,1
007
Субвенции
23 246 969
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
585 564,2
017
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
44 326,8
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
1,2
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
29 660,9
3) Чистое бюджетное кредитование
8 168 402,8
Бюджетные кредиты
8 805 804,3
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
917 076
289
Управление предпринимательства и туризма области
917 076

397 629,3
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
817 638
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
69 088
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 935
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
20 153
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 514 326
005
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
16 000
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 317 620
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
5 706
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
175 000
727
Облыстың экономика басқармасы
26 127
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
26 127
14
Борышқа қызмет көрсету
1 653,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 653,1
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 653,1
15
Трансферттер
23 906 522,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
23 906 522,1
007
Субвенциялар
23 246 969
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
585 564,2
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
44 326,8
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
1,2
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
29 660,9
3) Таза бюджеттік кредиттеу
8 168 402,8
Бюджеттік кредиттер
8 805 804,3
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
917 076
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
917 076