Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам для проведения встреч с избирателями на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2016 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 февраля 2016 года № 3615. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 5 октября 2017 года № 327
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 05.10.2017 № 327 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Айыртауской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области Габбасова А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 20 февраля 2016 года.
Аким района А.Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Айыртауской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
04 февраля 2016 год
Е. Мергасимов
Приложение 1 к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 04 февраля 2016 года № 37
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование сел
Места размещения информационных стендов
Антоновский сельский округ
1
село Антоновка
у здания магазина "Жанна", индивидуальный предприниматель "Рожкова" (по согласованию)
2
село Комаровка
у здания магазина "Нурай", индивидуальный предприниматель "Ашимова"
(по согласованию)
3
село Жумысши
около частного дома Абу Бауржан
(по согласованию)
4
село Лавровка
у здания магазина "Енбек", индивидуальный предприниматель "Нурахметова"
(по согласованию)
Арыкбалыкский сельский округ
село Арыкбалык
у здания Арыкбалыкской врачебной амбулатории (по согласованию)
село Горное
у здания магазина индивидуального предпринимателя "Калинина"
(по согласованию)
аул Агынтай Батыра
у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Фирма Златогорка" (по согласованию)
аул Карасай Батыра
у здания бывшей Златогорской средней школы (по согласованию)
аул Баян
у здания конторы отделения товарищества с ограниченной ответственностью "Фирма "Златогорка" (по согласованию)
Володарский сельский округ
село Саумалколь
у здания магазина "Айлана"
(по согласованию);
у здания автостанции индивидуальный предприниматель "Фодияди"
(по согласованию);
у здания кафе "Бриз", товарищества с ограниченной ответственностью "Людмила"
(по согласованию);
у здания центральной районной больницы
(по согласованию);
у здания торгового центра "Кристалл" товарищества с ограниченной ответственностью "Саумалколь"
(по согласованию);
село Новоукраинка
у здания почты (по согласованию)
село Айыртау
у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью
"Айыртау-Алиби" (по согласованию)
село Воскресеновка
у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Баянтай"
(по согласованию)
село Орловка
у здания столовой бригады товарищества с ограниченной ответственностью "Айыртау-Алиби" (по согласованию)
село Красногорка
у здания Айыртауского психоневрологического интерната
(по согласованию)
Гусаковский сельский округ
село Гусаковка
у здания центра досуга товарищества с ограниченной ответственностью "Гусаковка" (по согласованию)
село Корсаковка
у здания магазина "Трайбер", индивидуальный предприниматель "Трайбер"
(по согласованию)
село Новосветловка
у здания Новосветловской средней школы
село Береславка
у здания Береславского сельского клуба
Елецкий сельский округ
село Елецкое
у здания магазина "Настенька", индивидуальный предприниматель "Константинова Л.В." (по согласованию)
село Айыртауское
у здания конторы Айыртауского филиала республиканского государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Кокшетау"
(по согласованию)
Имантауский сельский округ
село Имантау
у здания магазина индивидуальный предприниматель "Цечоев"
(по согласованию)
село Верхний Бурлук
у индивидуального дома Рузаева С.В.
(по согласованию)
Казанский сельский округ
село Казанка
у административного здания производственного участка № 3
товарищества с ограниченной ответственностью "Достык-Дан" (по согласованию)
село Всеволодовка
у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Всеволодовка-Север" (по согласованию)
село Аксеновка
у здания производственного участка №1 товарищества с ограниченной ответственностью "Достык-Дан" (по согласованию)
село Никольское-Бурлукское
у здания магазина индивидуальный предприниматель "Мокринская" (по согласованию)
село Никольское
у здания клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Достык-Дан" (по согласованию)
село Бурлык
у здания коммунального государственного учреждения "Лесное хозяйство Бурлукское"
(по согласованию)
Камсактинский сельский округ
село Карасевка
возле входа на территорию центрального сквера
село Бирлестык
у здания магазина "Болашак"
(по согласованию)
аул Укили Ыбырая
у здания магазина "Елхан" (по согласованию)
аул Кумтоккен
у здания магазина "Диана" (по согласованию)
село Светлое
у здания Центра досуга "Мадина"
(по согласованию)
село Орлиногорское
у здания конторы государственного учреждения "Орлиногорское лесное хозяйство" (по согласованию)
Каратальский сельский округ
село Каратал
у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Жер Ана"
(по согласованию)
село Высокое
у здания медицинского пункта
(по согласованию)
село Шукирлик
у здания медицинского пункта
(по согласованию)
село Коскуль
возле здания скважины село Коскуль
Константиновский сельский округ
село Константиновка
у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Константиновка-2004" (по согласованию)
село Куспек
у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Исагали"
(по согласованию)
село Матвеевка
у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Алга-Агро"
(по согласованию)
село Аканбурлык
у здания конторы отделения товарищества с ограниченной ответственностью "Исагали" (по согласованию)
аул Акчок
у здания конторы отделения товарищества с ограниченной ответственностью "Исагали"
(по согласованию)
село Красново
у здания конторы отделения товарищества с ограниченной ответственностью "Исагали" (по согласованию)
Лобановский сельский округ
село Лобаново
у здания магазина "Оксана", индивидуальный предприниматель "Жукушева" К.Т. (по согласованию)
село Шалкар
у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Ключи" (по согласованию)
село Заря
у здания магазина "Заря", индивидуальный предприниматель "Агжанов Е.Ж." (по согласованию)
аул Альжан
у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Салмар-Агро-А"
(по согласованию)
Нижнебурлукский сельский округ
село Нижний Бурлук
у здания детского сада "Балдырган"
село Жаксы-Жалгызтау
у здания Центра досуга
Сырымбетский сельский округ
село Сырымбет
между зданиями акимата сельского округа и Сырымбетской средней школы
село Даукара
у здания Даукаринской средней школы
село Каракамыс
между зданиями Каракамысской основной школы и магазина индивидуального предпринимателя "Даутова Е."
село Егиндыагаш
у здания Егиндыагашской основной школы
село Шолакозек
у здания Шолакозекской начальной школы
село Шоккарагай
у частного дома Исакова И.И.
(по согласованию)
село Сулугуль
у здания Сулыкольской начальной школы
село Сарыбулак
у здания бывшей Сарыбулакской начальной школы
Украинский сельский округ
село Кирилловка
у здания торгового павильона "Нуркан", индивидуальный предприниматель "Кожасова" (по согласованию)
село Кутузовка
у здания сельского клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Кирилловка-Айыртау" (по согласованию)
село Каменный Брод
у здания центра досуга товарищества с ограниченной ответственностью "Кутузовское – Алиби" (по согласованию)
село Петропавловка
у здания конторы зернотока товарищества с ограниченной ответственностью "Кутузовское-Алиби" (по согласованию)
село Карловка
у здания бывшей Карловской начальной школы
село Бурлык
у здания Бурлукской основной школы

Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайларды ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № 37 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 ақпанда N 3615 болып тіркелді. Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 327 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 05.10.2017 № 327 қаулысымен (бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына тіркелген барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін Айыртау аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) орындар анықталсын.
2. 2 қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізуі үшін шарттық негізде үй-жайлар ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппарат басшысы Ә.Ә.Ғаббасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 20 ақпанда пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі А. Тастеміров
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
2016 жылғы 04 ақпан
Е.Мерғасымов
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімідігінің 2016 жылғы 04 ақпан № 37 қаулысына 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына кандидаттардың барлығына үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Р/с
Ауылдардың атауы
Ақпараттық стендтерді орналастыру орындары
Антоновка ауылдық округі
1
Антоновка ауылы
Жеке кәсіпкер "Рожкова", "Жанна" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
2
Комаровка ауылы
Жеке кәсіпкер "Ашимова", "Нұрай" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
3
Жұмысшы ауылы
Әбу Бауыржанның жеке меншік үйінің жанында (келісім бойынша)
4
Лавровка ауылы
Жеке кәсіпкер "Нұрахметова", "Еңбек" дүкені ғимаратының жанында
(келісім бойынша)
Арықбалық ауылдық округі
Арықбалық ауылы
Арықбалық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Горное ауылы
Жеке кәсіпкер "Калинина" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Ағынтай батыр ауылы
"Фирма Златогорка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Қарасай батыр ауылы
Бұрыңғы Златогорка орта мектебінің ғимараты жанында (келісім бойынша)
Баян ауылы
"Фирма "Златогорка" жауапкершілігі шектеулі серіктестік бөлімшесі кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Володар ауылдық округі
Саумалкөл ауылы
"Айлана" дүкені ғимаратының жанында
(келісім бойынша);
жеке кәсіпкер "Фодияди" автостанциясы ғимаратының жанында (келісім бойынша);
жауапкершілігі шектеулі серіктестік "Людмила", "Бриз" дәмханасы ғимаратының жанында (келісім бойынша);
Аудандық орталық ауруханасы ғимаратының жанында (келісім бойынша);
"Саумалкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің "Кристалл" сауда орталығы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Новоукраинка ауылы
Пошта ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Айыртау ауылы
"Айыртау-Алиби" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Воскресеновка ауылы
"Баянтай" жауапкершілігі шектеулі серіктестік ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Орловка ауылы
"Айыртау-Алиби" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің бригадасының асханасы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Красногорка ауылы
Айыртау психоневрологиялық интернаты ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Гусаковка ауылдық округі
Гусаковка ауылы
"Гусаковка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Демалыс орталығы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Корсаковка ауылы
Жеке кәсіпкер "Трайбер", "Трайбер" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Новосветловка ауылы
Новосветловка орта мектебі ғимаратының жанында
Береславка ауылы
Береславка ауылдық клубының жанында
Елецкий ауылдық округі
Елецкое ауылы
Жеке кәсіпкер "Константинова Л.В.", "Настенька" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Айыртау ауылы
"Көкшетау" Мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесінің Айыртау филиалы кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Имантау ауылдық округі
Имантау ауылы
Жеке кәсіпкер "Цечоев" дүкенінің ғимараты жанында (келісім бойынша)
Верхний Бурлук ауылы
Рузаев С.В. жеке меншік үйінің жанында
(келісім бойынша)
Казанка ауылдық округі
Казанка ауылы
"Достық-Дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің №3 өндіріс учаскесінің әкімшілік ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Всеволодовка ауылы
"Всеволодовка-Север" жауапкершілігі шектеулі серіктестік ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Аксеновка ауылы
"Достық-Дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің №1 өндіріс учаскесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Никольское-Бурлукское ауылы
Жеке кәсіпкер "Мокринская" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Никольское ауылы
Достық-Дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің клубы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Бұрлық ауылы
"Борлық орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғиммаратының жанында (келісім бойынша)
Қамсақты ауылдық округі
Карасевка ауылы
Орталық гүл бағының аймағына кіре берісте
Бірлестік ауылы
"Болашақ" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Үкілі Ыбырай ауылы
"Елхан" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Кұмтөккен ауылы
"Диана" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Светлое ауылы
"Мадина" Демалыс орталығы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Орлиногорск ауылы
"Орлиногорск орман шаруашылығы" мемлекеттік мекемесінің кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Қаратал ауылдық округі
Қаратал ауылы
"Жер Ана" жауапкершілігі шектеулі серіктестік кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Высокое ауылы
Медициналық пункті ғимаратының жанында
(келісім бойынша)
Шүкірлік ауылы
Медициналық пункті ғимаратының жанында
(келісім бойынша)
Қоскөл ауылы
Қоскөл ауылы ұңғымасы ғимаратының жанында
(келісім бойынша)
Константиновка ауылдық округі
Константиновка ауылы
"Константиновка-2004" жауапкершілігі шектеулі серіктестік кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Кұспек ауылы
"Исағали" жауапкершілігі шектеулі серіктестік кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Матвеевка ауылы
"Алға-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестік кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Ақанбұрлық ауылы
"Исағали" жауапкершілігі шектеулі серіктестік бөлімшесінің кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Ақшоқы ауылы
"Исағали" жауапкершілігі шектеулі серіктестік кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Красново ауылы
"Исағали" жауапкершілігі шектеулі серіктестік бөлімшесінің кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Лобанов ауылдық округі
Лобаново ауылы
Жеке кәсіпкер "Жүкішева К.Т." "Оксана" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Шалқар ауылы
"Ключи" жауапкершілігі шектеулі серіктестік ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Заря ауылы
Жеке кәсіпкер "Ағжанов Е.Ж.", "Заря" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Әлжан ауылы
"Салмар-Агро-А" жауапкершілігі шектеулі серіктестік ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Нижнебурлук ауылдық округі
Нижний Бұрлық ауылы
"Балдырган" балабақшасы ғимаратының жанында
Жақсы Жалғызтау ауылы
Демалыс орталығы ғимаратының жанында
Сырымбет ауылдық округі
Сырымбет ауылы
Ауылдық округі әкімдігі және Сырымбет орта мектебінің ғимараттарының жанында
Дауқара ауылы
Дауқара орта мектебі ғимаратының жанында
Қарақамыс ауылы
Қарақамыс негізгі мектебі және жеке кәсіпкер "Даутова Е." дүкені ғимараттарының жанында
Егіндіағаш ауылы
Егіндіағаш негізгі мектебі ғимаратының жанында
Шолақозек ауылы
Шолақозек бастауыш мектебі ғимаратының жанында
Шоққарағай ауылы
Исаков И.И. жеке меншік үйдің жанында
(келісім бойынша)
Сулыкөл ауылы
Сулыкөл бастауыш мектебі ғимаратының жанында
Сарыбұлақ ауылы
Бұрынғы Сарыбұлақ бастауыш мектебі ғимаратының жанында
Украин ауылдық округі
Кирилловка ауылы
Жеке кәсіпкер "Кожасова", "Нұркан" сауда павильоны ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Кутузовка ауылы
"Кирилловка-Айыртау" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің ауылдық клубы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Каменный Брод ауылы
"Кутузовское – Алиби" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің Демалыс ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Петропавловка ауылы
"Кутузовское-Алиби" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің бидай қырманы кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Карловка ауылы
Бұрынғы Карловка бастауыш мектебі ғимаратының жанында
Бұрлық ауылы
Бұрлық негізгі мектебі ғимаратының жанында

Приложение 2 к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 04 февраля 2016 года № 37
Помещения для проведения встреч с избирателями всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование сел
Места предоставления помещений
Антоновский сельский округ
1
село Антоновка
актовый зал Антоновской средней школы
2
село Комаровка
фойе Комаровской основной школы
3
аул Акан-сере
частный дом Нурсеитова Курмана
(по согласованию)
4
село Лавровка
актовый зал Лавровской средней школы
5
село Жумысши, Заря
фойе Заринской средней школы
6
станция Уголки
фойе диспетчерской станции Уголки
Арыкбалыкский сельский округ
7
село Арыкбалык
сельский Дом культуры
8
село Горное
клуб Арыкбалыкского филиала республиканского государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Кокшетау"
(по согласованию)
9
село Целинное
фойе Целинной начальной школы
10
аул Агынтай Батыра
актовый зал Златогорской средней школы
11
аул Баян
фойе Наследниковской начальной школы
12
аул Карасай Батыра
актовый зал Мадениетской средней школы
Володарский сельский округ
13
село Саумалколь
актовый зал Саумалкольской средней школы;
районный Дом культуры
14
село Новоукраинка
актовый зал Рудной средней школы
село Айыртау
актовый зал товарищества с ограниченной ответственностью "Айыртау-Алиби"
(по согласованию)
село Орловка
столовая бригады товарищества с ограниченной ответственностью "Айыртау-Алиби" (по согласованию)
село Воскресеновка
фойе Воскресеновской основной школы
село Красногорка
индивидуальный дом Матвеевых
(по согласованию)
Гусаковский сельский округ
село Гусаковка
актовый зал центра досуга товарищества с ограниченной ответственностью "Гусаковка"
(по согласованию)
село Корсаковка
помещение магазина "Трайбер", индивидуальный предприниматель "Трайбер"
(по согласованию)
село Новосветловка
актовый зал Новосветловской средней школы
село Береславка
актовый зал Береславского сельского клуба
Елецкий сельский округ
село Айыртауское
актовый зал конторы Айыртауского филиала республиканского государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Кокшетау"
село Елецкое
актовый зал Елецкой средней школы
Имантауский сельский округ
село Имантау
контора товарищества с ограниченной ответственностью "Имантау земля и птица"
(по согласованию)
село Верхний Бурлук
фойе Верхнебурлукской основной школы
Казанский сельский округ
село Казанка
читальный зал Казанской сельской библиотеки
сел Всеволодовка
актовый зал конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Всеволодовка - Север" (по согласованию)
село Аксеновка
актовый зал центра досуга товарищества с ограниченной ответственностью "Достык-Дан" (по согласованию)
село Никольское – Бурлукское
фойе Николобурлукской начальной школы
Камсактинский сельский округ
село Карасевка
актовый зал Карасевской средней школы
село Кумтоккен
актовый зал Кызыласкерской средней школы
аул Укили Ибрая
актовый зал Оскенской основной школы
село Бирлестык
актовый зал Бирлестыкской средней школы
село Светлое
актовый зал Целинной средней школы
село Орлиногорское
актовый зал коммунального государственного учреждения "Орлиногорское лесное хозяйство" (по согласованию)
Каратальский сельский округ
село Каратал
актовый зал Каратальской средней школы
село Высокое
актовый зал Высоковской начальной школы
село Шукирлик
актовый зал Шукирликской основной школы
село Косколь
индивидуальный дом Сергалиева К.С.
(по согласованию)
Константиновский сельский округ
село Константиновка
актовый зал Константиновской средней школы
село Матвеевка
актовый зал Матвеевской начальной школы
село Куспек
актовый зал Аканской средней школы
село Аканбурлык
актовый зал Аканбурлукской основной школы
село Акчок
актовый зал конторы отделения товарищества с ограниченной ответственностью "Исагали" (по согласованию)
.
село Красново
актовый зал конторы отделения товарищества с ограниченной ответственностью "Исагали"
Лобановский сельский округ
село Лобаново
актовый зал конторы Шалкарского филиала республиканского государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Кокшетау"
(по согласованию)
село Шалкар
актовый зал конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Ключи"
(по согласованию)
село Заря
актовый зал сельского клуба, индивидуальный предприниматель "Ермоленко В.Ю." (по согласованию)
аул Альжан
актовый зал товарищества с ограниченной ответственностью "Салмар Агро"
(по согласованию)
Нижнебурлукский сельский округ
село Нижний Бурлук
актовый зал сельского клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Фирма "Бабык Бурлук" (по согласованию)
село Жаксы-Жалгызтау
актовый зал Центра досуга
Сырымбетский сельский округ
село Сырымбет
актовый зал Сырымбетской средней школы
село Сулыколь
фойе Сулыкольской начальной школы
село Шоккарагай
частный дом Исакова (по согласованию)
село Даукара
фойе Даукаринской средней школы
село Каракамыс
фойе Каракамысской основной школы
село Егиндыагаш
фойе Егиндыагашской основной школы
село Шолакозек
фойе Шолакозекской начальной школы
Украинский сельский округ
село Кирилловка
актовый зал Центра досуга товарищества с ограниченной ответственностью "Кирилловка-Айыртау" (по согласованию)
село Кутузовское
актовый зал сельского клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Кирилловка-Айыртау" (по согласованию)
село Каменный брод
актовый зал Центра досуга товарищества с ограниченной ответственностью "Кутузовское-Алиби" (по согласованию)
село Петропавловка
фойе бывшего здания Петропавловской основной школы
село Карловка
фойе бывшего здания Карловской начальной школы
село Бурлук
актовый зал Бурлукской основной школы

Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімідігінің 2016 жылғы 04 ақпан № 37 қаулысына 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізуі үшін үй-жайлар
Р/с
Ауылдардың атауы
Үй-жайлар ұсынылған орындар
Антоновка ауылдық округі
1
Антоновка ауылы
Антоновка орта мектебінің мәжіліс залы
2
Комаровка ауылы
Комаровка негізгі мектебінің фойесі
3
Ақан Сері ауылы
Нұрсейітов Құрманның жеке меншік үйі (келісім бойынша)
4
Лавровка ауылы
Лавровка орта мектебінің мәжіліс залы
5
Жұмысшы, Заря ауылы
Заря орта мектебінің фойесі
6
Уголки станциясы
Уголки станциясы диспетчерлік фойесі
Арықбалық ауылдық округі
7
Арықбалық ауылы
Ауылдық Мәдениет үйі
8
Горное ауылы
"Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесінің Арықбалық филиалының клубы (келісім бойынша)
9
Целинное ауылы
Целинный бастауыш мектебінің фойесі
10
Ағынтай Батыр ауылы
Златогор орта мектебінің мәжіліс залы
11
Баян ауылы
Наследниковка бастауыш мектебінің фойесі
12
Қарасай Батыр ауылы
Мәдениет орта мектебінің мәжіліс залы
Володар ауылдық округі
13
Саумалкөл ауылы
Саумалкөл орта мектебінің мәжіліс залы;
аудандық Мәдениет үйі
14
Новоукраинка ауылы
Рудный орта мектебінің мәжіліс залы
Айыртау ауылы
"Айыртау-Алиби" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің мәжіліс залы (келісім бойынша)
Орловка ауылы
"Айыртау-Алиби" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің бригадасының асханасы (келісім бойынша)
Воскресеновка ауылы
Воскресеновка негізгі мектебінің фойесі
Красногорка ауылы
Матвеевтердің жеке үйі (келісім бойынша)
Гусаковка ауылдық округі
Гусаковка ауылы
"Гусаковка" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің демалыс орталығының мәжіліс залы (келісім бойынша)
Корсаковка ауылы
"Трайбер" жеке кәсіпкер "Трайбер" дүкенінің үй-жайы (келісім бойынша)
Новосветловка ауылы
Новосветловка орта мектебінің мәжіліс залы
Береславка ауылы
Береславка ауылдық клубының мәжіліс залы
Елецкий ауылдық округі
Айыртау ауылы
"Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесінің Айыртау филиалы кеңсесінің мәжіліс залы (келісім бойынша)
Елецкое ауылы
Елецкий орта мектебінің мәжіліс залы
Имантау ауылдық округі
Имантау ауылы
"Имантау земля и птица" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі (келісім бойынша)
Верхний Бурлук ауылы
Верхнебурлук негізгі мектебінің фойесі
Казанка ауылдық округі
Казанка ауылы
Казанка ауылдық кітапханасының оқу залы
Всеволодовка ауылы
"Всеволодовка - Север" жауапкершілігі шектеулі серіктестік кеңсесінің мәжіліс залы (келісім бойынша)
Аксеновка ауылы
"Достык-Дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің Демалыс орталығының мәжіліс залы (келісім бойынша)
Никольское – Бурлукское ауылы
Николобурлук бастауыш мектебінің фойесі
Қамсақты ауылдық округі
Карасевка ауылы
Карасевка орта мектебінің мәжіліс залы
Құмтөккен ауылы
Қызыл аскер орта мектебінің мәжіліс залы
Үкілі Ыбырай ауылы
Өскен негізгі мектебінің мәжіліс залы
Бірлестік ауылы
Бірлестік орта мектебінің мәжіліс залы
Светлое ауылы
Целинный орта мектебінің мәжіліс залы
Орлиногорское ауылы
"Орлиногор орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы (келісім бойынша)
Қаратал ауылдық округі
Қаратал ауылы
Қаратал орта мектебінің мәжіліс залы
Высокое ауылы
Высокое бастауыш мектебінің мәжіліс залы
Шүкірлік ауылы
Шүкірлік негізгі мектебінің мәжіліс залы
Қоскөл ауылы
К.С.Серғалиевтің жеке үйі
(келісім бойынша)
Константинов ауылдық округі
Константиновка ауылы
Константиновка орта мектебінің мәжіліс залы
Матвеевка ауылы
Матвеевка бастауыш мектебінің мәжіліс залы
Құспек ауылы
Ақан орта мектебінің мәжіліс залы
Аққанбұрлық ауылы
Ақанбұрлық негізгі мектебінің мәжіліс залы
Ақшоқы ауылы
"Исағали" жауапкершілігі шектеулі серіктестік бөлімшесінің кеңсесінің мәжіліс залы (келісім бойынша)
.
Красново ауылы
"Исағали" жауапкершілігі шектеулі серіктестік бөлімшесі кеңсесінің мәжіліс залы (келісім бойынша)
Лобанов ауылдық округі
Лобаново ауылы
"Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесінің Шалқар филиалы кеңсесінің мәжіліс залы (келісім бойынша)
Шалқар ауылы
"Ключи" жауапкершілігі шектеулі серіктестік кеңсесінің мәжіліс залы (келісім бойынша)
Заря ауылы
Жеке кәсіпкер "Ермоленко В.Ю." ауылдық клубының мәжіліс залы (келісім бойынша)
Әлжан ауылы
"Салмар Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің мәжіліс залы (келісім бойынша)
Нижнебурлук ауылдық округі
Нижний Бұрлық ауылы
"Фирма "Бабык Бурлук" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің ауылдық клубының мәжіліс залы (келісім бойынша)
Жақсы Жалғызтау ауылы
Демалыс орталығының мәжіліс залы
Сырымбет ауылдық округі
Сырымбет ауылы
Сырымбет орта мектебінің мәжіліс залы
Сулыкөл ауылы
Сулыкөл бастауыш мектебінің фойесі
Шоққарағай ауылы
Исаковтың жеке меншік үйі (келісім бойынша)
Дауқара ауылы
Дауқара орта мектебінің фойесі
Қарақамыс ауылы
Қарақамыс негізгі мектебінің фойесі
Егіндіағаш ауылы
Егіндіағаш негізгі мектебінің фойесі
Шолақөзек ауылы
Шолақөзек бастауыш мектебінің фойесі
Украин ауылдық округі
Кирилловка ауылы
"Кирилловка-Айыртау" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің Демалыс орталығының мәжіліс залы (келісім бойынша)
Кутузовка ауылы
"Кирилловка-Айыртау" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің ауылдық клубының мәжіліс залы (келісім бойынша)
Каменный Брод ауылы
"Кутузовское-Алиби" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің Демалыс орталығының мәжіліс залы (келісім бойынша)
Петропавловка ауылы
бұрынғы Петропавл негізгі мектебінің фойесі
Карловка ауылы
бұрынғы Карловка бастауыш мектебі ғимаратының фойесі
Бұрлық ауылы
Бұрлық негізгі мектебінің мәжіліс залы