О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 49/2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 25 июля 2016 года № 6/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 августа 2016 года № 3856
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 49/2 (опубликовано 29 января 2016 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3539), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы –2719751 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 418619 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34821 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19729 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2246582 тысяч тенге;
2) затраты – 2727199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4083 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5462 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1519 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1519 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13050 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 9545 тысяч тенге;
погашение займов – 5462 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8967 тысяч тенге.";
в пункте 7:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) 510607 тысяч тенге - для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам.";
дополнить подпунктами 10), 11) следующего содержания:
"10) 2800 тысяч тенге – на изготовление проектно-сметной документации и государственной экспертизы на капитальный ремонт;

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49/2 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2016 жылғы 25 шілдедегі № 6/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 тамызда № 3856 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнің 106 және 109-бабтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49/2 шешіміне (2016 жылғы 29 қаңтардағы "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда" аудандық газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3539 тіркелген) келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға, соның ішінде 2016 жылға арналған аудандық бюджеті, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2719751 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 418619 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34821 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен – 19729 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2246582 мың теңге;
2) шығындар – 2727199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4083 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5462 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 1519 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 1519 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профициті) – - 13050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13050 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 9545 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5462 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8967 мың теңге.";
7 тармақта:
5) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
"5) 510607 мың теңге - жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге.";
келесі мазмұндағы 10), 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) 2800 мың теңге – күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы және мемлекеттік сараптаманы әзірлеуге;

11) 744 тысяч тенге – на техническое обслуживание порталов и сайтов школ.";
в пункте 8:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) 310 тысяч тенге – на софинансирование ремонта объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 (утверждена постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 162 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020");";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) 10584 тысяч тенге – на софинансирование - на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 (утверждена постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 162 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020");";
дополнить подпунктами 7), 8) следующего содержания:
"7) 3491,8 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству скотомогильников (сибиреязвенных захоронений);
8) 483,2 тысяч тенге – на выполнение работ по внесению сибиреязвенных захоронений на топографические карты.".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
М. Линник
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Нурмуканова
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"

11) 744 мың теңге – мектептер порталдарына және сайттарына техникалық қызмет көрсету.";
8 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
"1) 310 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көлік инфрақұрылымы және әлеуметтік-мәдениет объектілерінің жөндеуін және елді мекендерді абаттандыруды бірлесіп қаржыландыру (Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы" 2015 жылғы 31 наурыздағы № 162 қаулысымен бекітілген);";
3) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
"3) 10584 мың теңге – бірлесіп қаржыландыруға - Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге (Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы" 2015 жылғы 31 наурыздағы № 162 қаулысымен бекітілген);";
келесі мазмұндағы 7), 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) 3491,8 мың теңге - мал көмінділерін (сібір жарасы қорымдарын) абаттандыру бойынша жұмыстарды орындауға;
8) 483,2 мың теңге – топографиялық карталарға сібір жарасы қорымдарын енгізу бойынша жұмыстарды орындауға.".
Нұсқалған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
М. Линник
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы
Р. Нұрмұқанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттiк мекемесi басшысы