О признании утратившим силу решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 14 августа 2015 года № 308 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 9 декабря 2016 года N 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 декабря 2016 года N 3967
В соответствии со статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" от 14 августа 2015 года № 308 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3338 от 17 сентября 2015 года, опубликовано 25 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель
IX сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
У. Бейсембаев
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов

"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2015 жылғы 14 тамыздағы № 308 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы N 45 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 желтоқсанда N 3967 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2015 жылғы 14 тамыздағы № 308 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 3338 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының
IX-ы сессиясының төрағасы
У. Бейсембаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының хатшысы
Қ. Шәріпов