О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 30 декабря 2015 года № 391 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния"
Постановление акимата Атырауской области от 1 августа 2016 года № 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 августа 2016 года № 3590. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 25 декабря 2019 года № 304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 25.12.2019 № 304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 30 декабря 2015 года № 391 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3460, опубликовано 22 марта 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
1) в тексте на русском языке подпункт 4) пункта 1 изложить в следующей редакции, текст на государственном языке не изменяется:
"4) регламент государственной услуги "Регистрация установления отцовства, в том числе внесений изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния" согласно приложению 4 к настоящему постановлению;";
2) в приложении 1:
в регламенте государственной услуги "Регистрация рождения ребенка, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния", утвержденного указанным постановлением:
абзац четвертый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация);";
по всему тексту и в приложениях 1, 2 и 3 слова "ЦОН", "Центр", "Центра" заменить соответственно словами "Государственной корпорации", "Государственную корпорацию";
наименование раздела 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";

Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 391 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 тамыздағы № 167 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 тамызда № 3590 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 391 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3460 болып тіркелген, 2016 жылы 22 наурызда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) орыс тіліндегі мәтінде 1-тармақтың 4) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын, мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгертілмейді:
"4) регламент государственной услуги "Регистрация установления отцовства, в том числе внесений изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния" согласно приложению 4 к настоящему постановлению;";
2) 1-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бала тууды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілерінің жазбалар өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың төртінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);";
барлық мәтін бойынша және 1, 2 және 3-қосымшаларда "ХҚО", "Орталық", "Орталыққа", "Орталықтың" деген сөздер сәйкесінше "Мемлекеттік корпорация", "Мемлекеттік корпорацияға", "Мемлекеттік корпорацияның" деген сөздермен өзгертілсін;
4 бөлімінің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау;

3) в приложении 2:
в регламенте государственной услуги "Регистрация заключения брака (супружества), в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния", утвержденного указанным постановлением:
наименование раздела 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
4) в приложении 3:
в регламенте государственной услуги "Выдача повторных свидетельств или справок о регистрации актов гражданского состояния", утвержденного указанным постановлением:
абзац третий пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация);";
по всему тексту и в приложениях 1, 2 и 3 слова "ЦОН", "Центр", "Центре", "Центра" заменить соответственно словами "Государственной корпорации", "Государственную корпорацию";
наименование раздела 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
5) в приложении 4:
по всему тексту на русском языке наименование регламента государственной услуги изложить в следующей редакции "Регистрация установления отцовства, в том числе внесений изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния", текст на государственном языке не изменяется;
наименование раздела 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
6) в приложении 5:
в регламенте государственной услуги "Регистрация перемены имени, отчества, фамилии, в том числе внесений изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния", утвержденного указанным постановлением:
абзац четвертый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация);";
по всему тексту и в приложениях 1, 2 и 3 слова "ЦОН", "Центр", "Центра" заменить соответственно словами "Государственной корпорации", "Государственную корпорацию";
наименование раздела 4 изложить в следующей редакции:

3) 2-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Неке қиюды (ерлі-зайыптылықты) тіркеу оның ішінде азаматтық хал актілер жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
4 бөлімінің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
4) 3-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы қайталама куәліктер немесе анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың үшінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);";
барлық мәтін бойынша және 1, 2 және 3-қосымшаларда "ХҚО", "Орталық", "Орталықта", "Орталыққа", "Орталықтың" деген сөздер сәйкесінше "Мемлекеттік корпорация", "Мемлекеттік корпорацияда", "Мемлекеттік корпорацияға", "Мемлекеттік корпорацияның" деген сөздермен өзгертілсін;
4 бөлімінің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
5) 4-қосымшада:
орыс тілдегі барлық мәтінде мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын "Регистрация установления отцовства, в том числе внесений изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния", мемлекеттік тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
4 бөлімінің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
6) 5-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Атын, әкесінің атын, тегін ауыстыруды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың төртінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация)";
барлық мәтін бойынша және 1, 2 және 3-қосымшаларда "ХҚО", "Орталық", "Орталыққа" деген сөздер сәйкесінше "Мемлекеттік корпорация", "Мемлекеттік корпорацияға" деген сөздермен өзгертілсін;
4 бөлімінің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:

"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
7) в приложении 6:
в регламенте государственной услуги "Восстановление записей актов гражданского состояния", утвержденного указанным постановлением:
абзац четвертый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация);";
по всему тексту и в приложениях 1, 2 и 3 слова "ЦОН", "Центр", "Центра" заменить соответственно словами "Государственной корпорации", "Государственную корпорацию";
наименование раздела 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
8) в приложении 7:
в регламенте государственной услуги "Регистрация смерти, в том числе внесений изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния", утвержденного указанным постановлением:
абзац четвертый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация);";
по всему тексту и в приложениях 1, 2 и 3 слова "ЦОН", "Центр", "Центра" заменить соответственно словами "Государственной корпорации", "Государственную корпорацию";
наименование раздела 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
9) в приложении 8:
в регламенте государственной услуги "Регистрация усыновления (удочерения), в том числе внесений изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния", утвержденного указанным постановлением:
наименование раздела 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
10) в приложении 9:
в регламенте государственной услуги "Регистрация расторжения брака (супружества в том числе внесений изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния", утвержденного указанным постановлением:
абзац четвертый пункта 1 изложить в следующей редакции:

"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
7) 6-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Азаматтық хал актілерінің жазбаларын қалпына келтіру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың төртінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);";
барлық мәтін бойынша және 1, 2 және 3-қосымшаларда "ХҚО", "Орталық", "Орталыққа", "Орталықтың" деген сөздер сәйкесінше "Мемлекеттік корпорация", "Мемлекеттік корпорацияға", "Мемлекеттік корпорацияның" деген сөздермен өзгертілсін;
4 бөлімінің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
8) 7-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қайтыс болуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістерді, толықтырулар мен түзетулерді енгізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың төртінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);";
барлық мәтін бойынша және 1, 2 және 3-қосымшаларда "ХҚО", "ХҚО-ға", "Орталық", "Орталыққа" деген сөздер сәйкесінше "Мемлекеттік корпорация", "Мемлекеттік корпорацияға" деген сөздермен өзгертілсін;
4 бөлімінің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
9) 8-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бала асырап алуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістерді, толықтырулар мен түзетулерді енгізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
4 бөлімінің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
10) 9-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Некені (ерлі-зайыптылықты) бұзуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың төртінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:

"2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация);";
по всему тексту и в приложениях 1, 2 и 3 слова "ЦОН", "Центр", "Центра" заменить соответственно словами "Государственной корпорации", "Государственную корпорацию";
наименование раздела 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Наутиева А.И. - заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев

"2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);";
барлық мәтін бойынша және 1, 2 және 3-қосымшаларда "ХҚО", "Орталық", "Орталыққа", "Орталықтың" деген сөздер сәйкесінше "Мемлекеттік корпорация", "Мемлекеттік корпорацияның" деген сөздермен өзгертілсін;
4 бөлімінің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә.И. Нәутиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев