Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в акимы всех сельских округов города Атырау
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 26 мая 2016 года № 709. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 июня 2016 года № 3542. Утратило силу постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 11 апреля 2019 года № 622 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 11.04.201 9 № 622 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа", Атырауский городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Атырауской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места, для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в акимы всех сельских округов города Атырау, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города - Хасанова П.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ожаев Н.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Атырауской городской
территориальной избирательной
комиссии (по согласованию)
"26" мая 2016 год
Абдолов А.

Атырау қаласының барлық ауылдық округтері әкімдеріне кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 709 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 маусымда № 3542 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 622 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 11.04. 201 9 № 622 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" Жарлығына сәйкес, Атырау қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Атырау қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Атырау қаласының барлық ауылдық округтері әкімдеріне кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы П. Хасановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Ожаев
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)
"26" мамыр 2016 ж.
А.Абдолов

Приложение к постановлению Атырауского городского акимат от "26" мая 2016 года № 709
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в акимы всех сельских округов города Атырау
Р/с №
Название населенных пунктов
Места для размещения
1
город Атырау, Аксайский сельский округ
Стенд перед зданием государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 25 имени Б.Момышулы", село Аксай, улица Атырау, дом № 23
2
город Атырау, Аксайский сельский округ

Атырау қалалық әкімдігінің 2016 жылғы "26" мамырдағы № 709 қаулысына қосымша
Атырау қаласының барлық ауылдық округтері әкімдеріне кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Р/с №
Елді мекендер атауы
Орналастыру орындары
1
Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі
Ақсай ауылы, Атырау көшесі, № 23 үй, "Жалпы білім беретін № 25 Б. Момышұлы атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
2
Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі

Стенд перед зданием государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 26 имени С.Датова", село Акжар, улица С. Датулы, дом № 1
3
город Атырау, Атырауский сельский округ
Стенд перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дамбинская врачебная амбулатория" Управления здравоохранения Атырауской области", село Курмангазы, улица Б.Нысанбаева, дом № 1 б
4
город Атырау, Балыкшинский сельский округ
Стенд возле здания супермаркета "Лидер", село Акжайык, улица Юсупжана Нуржанова, дом № 8а
5
город Атырау, Балыкшинский сельский округ
Стенд возле здания минимаркета "Манго", село Курсай, проезд №1, дом № 8
6
город Атырау, Геологский сельский округ
Стенд возле конечной остановки и дома № 24 села Геолог
7
город Атырау, Геологский сельский округ
Стенд возле дома № 10, улица Берегена Жоламанова, села Бирлик
8
город Атырау, Дамбинский сельский округ
Стенд возле дома № 15, улица Аманкелды, села Амангелды
9
город Атырау, Жумыскерский сельский округ
Стенд перед зданием супермаркета "Лидер", село Рембаза, улица Мендекеша Сатыбалдиева, дом № 7
10
город Атырау, Жумыскерский сельский округ
Стенд перед участком № 73, улица № 43, микрорайон "Өркен", села Жумыскер
11
город Атырау, Еркинкалинский сельский округ
Стенд перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Еркинкалинская врачебная амбулатория" Управления здравоохранения Атырауской области", село Еркинкала, улица Тусипкалиева, дом № 10
12
город Атырау, Еркинкалинский сельский округ
Стенд перед зданием государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Отемисова", село Ракуша, улица Казахстанская, дом № 16
13
город Атырау, Кенузекский сельский округ
Стенд около здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Т.Амандосова", село Таскала, улица Орталык, дом № 10
14
город Атырау, Кайршахтинский сельский округ
Стенд перед зданием крестьянского хозяйства "Алишер", село Томарлы, улица Колхозная, дом № 2
15
город Атырау, Кайршахтинский сельский округ
Стенд перед зданием государственного учреждения "Талгайранская основная школа", села Талгайран

Ақжар ауылы, С. Датұлы көшесі, № 1 үй, "Жалпы білім беретін № 26 С.Датов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
3
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі
Құрманғазы ауылы, Б. Нысанбаев көшесі, № 1 б үй, "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Дамбы дәрігерлік амбулаториясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
4
Атырау қаласы, Балықшы ауылдық округі
Ақжайық ауылы, Юсупжан Нұржанов көшесі, № 8 А үй, "Лидер" супермаркеті ғимаратының жанындағы стенд
5
Атырау қаласы, Балықшы ауылдық округі
Құрсай ауылы, № 1 өткел, № 8 үй, "Манго" шағын маркеті ғимаратының маңындағы стенд
6
Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі
Геолог ауылы, № 24 үй мен соңғы аялдама маңындағы стенд
7
Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі
Бірлік ауылы, Береген Жоламанов көшесі, № 10 үй маңындағы стенд
8
Атырау қаласы, Дамбы ауылдық округі
Амангелді ауылы, Аманкелді көшесі, № 15 үй маңындағы стенд
9
Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі
Рембаза ауылы, Меңдекеш Сатыбалдиев көшесі, № 7 үй, "Лидер" супермаркеті ғимаратының алдындағы стенд
10
Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі
Жұмыскер ауылы, "Өркен" шағын ауданы, № 43 көше, № 73 учаске алдындағы стенд
11
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі
Еркінқала ауылы, Түсіпқалиев көшесі, № 10 үй, "Атырау облысы Денсаулық сақтау бақармасының "Еркінқала дәрігерлік амбулаториясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
12
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі
Ракуша ауылы, Қазақстан көшесі, № 16 үй, "Жалпы білім беретін М. Өтемісов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
13
Атырау қаласы, Кеңөзек ауылдық округі
Тасқала ауылы, Орталық көшесі, № 10 үй, "Т. Амандосов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңындағы стенд
14
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі
Томарлы ауылы, Колхоз көшесі, № 2 үй, "Әлішер" шаруа қожалығы ғимаратының алдындағы стенд
15
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі
Талғайран ауылы, "Талғайран негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд