О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 31 октября 2016 года № 6-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 ноября 2016 года № 3675. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2017 года № 9-5
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2017 № 9-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2016-2018 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3443, опубликовано в газете "Кен Жылой" 28 января 2016 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "20 856 764" заменить цифрами "21 713 308";
цифры "18 750 323" заменить цифрами "19 619 975";
цифры "18 460" заменить цифрами "12 058";
цифры "103 478" заменить цифрами "132 177";
цифры "1 984 503" заменить цифрами "1 949 098";
в подпункте 2):
цифры "20 889 269" заменить цифрами "21 745 813";
в подпункте 3):
в строке чистое бюджетное кредитование цифры "3 181" заменить цифрами "3 957";
в строке погашение бюджетных кредитов цифру "0" заменить цифрами "776";
в подпункте 5):
в строке дефицит (профицит) бюджета цифры "- 35 686" заменить цифрами "- 36 462";
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "35 686" заменить цифрами "36 462";
в строке погашение займов цифру "0" заменить цифрами "776";
в пункте 2:
строку "социальный налог-50%" изложить в следующей редакции:
"социальный налог-100%";
в пункте 8:
цифры "210 000" заменить цифрами "1 242".

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қарашада № 3675 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 9-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 28.03.2017 № 9-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3443 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"20 856 764" деген сандар "21 713 308" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 750 323" деген сандар "19 619 975" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 460" деген сандар "12 058" деген сандармен ауыстырылсын;
"103 478" деген сандар "132 177" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 984 503" деген сандар "1 949 098" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"20 889 269" деген сандар "21 745 813" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік несиелендіру деген жолдағы "3 181" деген сандар "3 957" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік несиелерді өтеу деген жолдағы "0" деген сан "776" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) деген жолдағы "- 35 686 " деген сандар "- 36 462" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "35 686" деген сандар "36 462" деген сандармен ауыстырылсын;
қарыздарды өтеу деген жолдағы "0" деген сан "776" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақта:
"әлеуметтік салық- 50%" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын: "әлеуметтік салық- 100%";
8 тармақта:
"210 000 " деген сандар "1 242" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель VI сессии
районного маслихата
Х. Жамалов
Секретарь районного маслихата М. Кенганов

2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ү.Жақашев).
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
VІ cессиясының төрағасы
Х. Жамалов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов

35097
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29961
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27988
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
47293
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2007
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2007
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1250
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1250
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
398397
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
512
027
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
512
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10573
041
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10573
464
Отдел образования района (города областного значения
15048
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
15048
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
5143
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
4665
005
Капитальные расходы государственного органа
478
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения
240948
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
78494
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
162454
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
126173
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
38354
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
46868
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
40951
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
290641
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

35097
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29961
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27988
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
47293
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2007
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2007
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1250
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1250
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
398397
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
512
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
512
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10573
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
10573
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15048
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
15048
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5143
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4665
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
478
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
240948
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
78494
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
162454
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
126173
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
38354
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
46868
058
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
40951
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
290641
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты