Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Қосшағыл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 37 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қыркүйекте № 3615 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3 тармағына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі қорытындысы негізінде Қосшағыл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосшағыл ауылдық округіндегі:
1) № 1 көшеге – "Абылай хан" есімі;
2) № 2 көшеге – "Бала Ораз" есімі;
3) № 3 көшеге – "Асанқайғы" есімі;
4) № 4 көшеге – "Дәулеткерей" есімі;
5) № 5 көшеге – "Тәуке хан" есімі;
6) № 6 көшеге – "Қаныш Сәтбаев" есімі;
7) № 7 көшеге – "Мұнайшы" атауы;
8) № 8 көшеге – "Байзақ" атауы;
9) № 9 көшеге – "Мұнайлы" атауы;
10) № 10 көшеге – "Қаратон" атауы;
11) № 11 көшеге – "Желтау" атауы;
12) № 12 көшеге – "Ақмешіт" атауы;
13) № 13 көшеге – "Қызыл үй" атауы;
17) № 14 көшеге – "Тереңөзек" атауы;
15) № 15 көшеге – "Жайық" атауы;
16) № 16 көшеге – "Қараарна" атауы;
17) № 17 көшеге – "Сарқамыс" атауы;
18) № 18 көшеге – "Намазтақыр" атауы;
19) № 19 көшеге – "Төңірекшың" атауы;
20) № 20 көшеге – "Сарықұмақ" атауы;
21) № 21 көшеге – "Қамыскөл" атауы;
22) № 22 көшеге – "Қырық мерген" атауы;
23) № 23 көшеге – "Ембі" атауы;
24) № 24 көшеге – "Ұялы" атауы;
25) № 25 көшеге – "Ұшқан" атауы;
26) № 26 көшеге – "Мерей" атауы;
27) № 27 көшеге – "Жылыой" атауы;
28) № 28 көшеге – "Жадырасын" атауы;
29) № 29 көшеге – "Толтыр" атауы;
30) № 30 көшеге – "Көкарна" атауы;
31) № 31 көшеге – "Мәдениет" атауы;
32) № 32 көшеге – "Тарлан" атауы;
33) № 33 көшеге – "Омартоғай" атауы;
34) № 34 көшеге – "Қаңбақты" атауы;
35) № 35 көшеге – "Боранқұл" атауы;
36) № 36 көшеге – "Сарқасқа" атауы;
37) № 37 көшеге – "Жерұйық" атауы;
38) № 38 көшеге – "Бекзат Саттарханов" есімі;
39) № 39 көшеге – "Күләш Байсейітова" есімі;
40) № 40 көшеге – "Ыбырай Жақаев" есімі;
41) № 41 көшеге – "Қарағай" атауы;
42) № 42 көшеге – "Бешім Қызылбасов" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосшағыл ауылдық округі әкімі А. Ідірісов

О присвоении наименований улицам
Решение акима Косчагильского сельского округа Жылыойского района Атырауской области от 5 сентября 2016 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 сентября 2016 года № 3615
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 13 апреля 2016 года аким Косчагилского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить в Косчагилского сельского округа:
1) улице № 1 наименование "Абылай хан";
2) улице № 2 наименование "Бала Ораз";
3) улице № 3 наименование "Асанқайғы";
4) улице № 4 наименование "Дәулеткерей";
5) улице № 5 наименование "Тәуке хан";
6) улице № 6 наименование "Қаныш Сәтбаев";
7) улице № 7 наименование "Мұнайшы";
8) улице № 8 наименование "Байзақ";
9) улице № 9 наименование "Мұнайлы";
10) улице № 10 наименование "Қаратон";
11) улице № 11 наименование "Желтау";
12) улице № 12 наименование "Ақмешіт";
13) улице № 13 наименование "Қызыл үй";
14) улице № 14 наименование "Тереңөзек";
15) улице № 15 наименование "Жайық";
16) улице № 16 наименование "Қараарна";
17) улице № 17 наименование "Сарықамыс";
18) улице № 18 наименование "Намазтақыр";
19) улице № 19 наименование "Төңірекшың";
20) улице № 20 наименование "Сарықұмақ";
21) улице № 21 наименование "Қамыскөл";
22) улице № 22 наименование "Қырық мерген";
23) улице № 23 наименование "Ембі";
24) улице № 24 наименование "Ұялы";
25) улице № 25 наименование "Ұшқан";
26) улице № 26 наименование "Мерей";
27) улице № 27 наименование "Жылыой";
28) улице № 28 наименование "Жадырасын";
29) улице № 29 наименование "Толтыр";
30) улице № 30 наименование "Көкарна";
31) улице № 31 наименование "Мәдениет";
32) улице № 32 наименование "Тарлан";
33) улице № 33 наименование "Омартоғай";
34) улице № 34 наименование "Қаңбақты";
35) улице № 35 наименование "Боранқұл";
36) улице № 36 наименование "Сарқасқа";
37) улице № 37 наименование "Жерұйық";
38) лице № 38 наименование "Бекзат Саттарханов";
39) улице № 39 наименование "Күләш Байсейітова";
40) улице № 40 наименование "Ыбырай Жақаев";
41) улице № 41 наименование "Қарағай";
42) улице № 42 наименование "Бешім Қызылбасов";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Косчагилького сельского округа А. Идирисов