О присвоении наименовании улицам
Решение акима Кара Арнинского сельского округа Жылыойского района Атырауской области от 5 сентября 2016 года № 22 Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 сентября 2016 года № 3616
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 13 апреля 2016 года аким Кара Арнинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить в селе Шокпартогай, Кара Арнинского сельского округа:
1) улице № 1 наименование "Жаңажол";
2) улице № 2 наименование "Алға";
3) улице № 4 наименование "Ақтайлақ";
4) улице № 5 наименование "Досының ағы";
5) улице№ 6 наименование "Тайкеткен";
6) улице № 7 наименование "Казақстан";
7) улице № 8 наименование "Ракөш";
8) улице № 9 наименование "Иманғара";
9) улице № 12 наименование "Кұлманбет Жамансарыұлы";
10) улице № 13 наименование "Қойқара";
11) улице № 14 наименование "Жаршық";
12) улице № 15 наименование "Ақжал";
13) улице № 16 наименование "Қылышов Иманғали";
14) улице № 17 наименование "Берекетов Төлеген";
15) улице № 18 наименование "Нұрмағанбетов Ботай".
2. Контроль за исполнением настоящего решенияоставляю за собой.
3 Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кара Арнинского
сельского округа
Е. Елеусинов

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Қара Арна ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 22 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қыркүйекте № 3616 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3 тармағына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі қорытындысы негізінде Қара Арна ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қара Арна ауылдық округі, Шоқпартоғай ауылындағы:
1) № 1 көшеге – "Жаңажол" атауы;
2) № 2 көшеге – "Алға" атауы;
3) № 4 көшеге – "Ақтайлақ" атауы;
4) № 5 көшеге – "Досының ағы" атауы;
5) № 6 көшеге– "Тайкеткен" атауы;
6) № 7 көшеге – "Қазақстан" атауы;
7) № 8 көшеге – "Ракөш" атауы;
8) № 9 көшеге – "Иманғара" атауы;
9) № 12 көшеге – "Құлманбет Жамансарыұлы" есімі;
10) № 13 көшеге – "Қойқара" атауы;
11) № 14 көшеге – "Жаршық" атауы;
12) № 15 көшеге – "Ақжал" атауы;
13) № 16 көшеге – "Қылышов Иманғали" есімі;
14) № 17 көшеге – "Берекетов Төлеген" есімі;
15) № 18 көшеге – "Нұрмағанбетов Ботай" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қара Арна ауылдық
округі әкімі
Е. Елеусінов