Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Махамбетскому району
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 23 ноября 2016 года № 341. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2016 года № 3731. Утратило силу постановлением Махамбетского районного акимата Атырауской области от 28 сентября 2017 года № 307
Сноска. Утратило силу постановлением Махамбетского районного акимата Атырауской области от 28.0 9.2017 № 307 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Махамбетский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Махамбетскому району согласно приложению.

Махамбет ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қарашадағы № 341 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 3731 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 307 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 28.0 9.2017 № 307 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31, 37 баптарына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Махамбет аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Махамбет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.