О внесении изменений и дополнений в решение XXXIV cессии районного маслихата V созыва от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 11 июля 2016 года № 36-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 июля 2016 года № 3568. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24 марта 2017 года № 80-VI
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24.03.2017 № 80-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3444, опубликованно 21 января 2016 года в газете "Нарын таны") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1)::
цифры "3 437 065" заменить цифрами "3 681 226";
цифры "1 707 590" заменить цифрами "1 858 770";
цифры "5 320" заменить цифрами "7 615";
цифры "3 060" заменить цифрами "4 648";
цифры "1 721 095" заменить цифрами "1 810 193";
в подпункте 2):
цифры "3 458 632" заменить цифрами "3 702 793";
в пункте 5:
цифры "121 416" заменить цифрами "130 542";
в пункте 6:
цифры "18 971" заменить цифрами "82 084";
цифры "11 532" заменить цифрой "1";
дополнить строками следующего содержания:
"22 172 тысяч тенге - на укрепление материально-технической базы объектов культуры;

V шақырылған аудандық мәслихаттың XXXIV cессиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы 291-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 36-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде № 3568 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 наурыздағы № 80-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 24.03.2017 № 80-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Исатай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3444 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетіне 2016 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"3 437 065" деген сандар "3 681 226" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 707 590" деген сандар "1 858 770" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 320" деген сандар "7 615" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 060" деген сандар "4 648" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 721 095" деген сандар "1 810 193" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 458 632" деген сандар "3 702 793" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"121 416" деген сандар "130 542" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:
"18 971" деген сандар "82 084" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 532" деген сандар "1" деген санмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мәдениет нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 22 172 мың теңге;

3 818 тысяч тенге – на организацию молодежной практики;
2 400 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта объектов образования;
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (А. Рахметов).

жастар тәжірибесін ұйымдастыруға - 3 818 мың теңге;
білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 2 400 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель очередной IV
сессии районного маслихата А. Тулебаев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1 к решению районного маслихата от 11 июля 2016 года №36-VІ
Приложение 1 к решению районного маслихата от 23 декабря 2015 года №291-V
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
IV сессиясының төрағасы А. Төлебаев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 шілдедегі № 36-VІ шешіміне1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V шешіміне 1 қосымша
Исатай ауданының 2016 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер