О внесении изменений и дополнения в решение XXXIV cессии районного маслихата V созыва от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 04 ноября 2016 года № 53-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 ноября 2016 года № 3678. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24 марта 2017 года № 80-VI
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24.03.2017 № 80-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2016-2018 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года №291-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3444, опубликованно 21 января 2016 года в газете "Нарын таны") следующие изменения и дополнениие:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 721 226" заменить цифрами "3 682 043";
цифры "1 898 770" заменить цифрами "1 862 419";
цифры "7 615" заменить цифрами "11 065";
цифры "4 648" заменить цифрами "6 028";
цифры "1 810 193" заменить цифрами "1 802 531";
в подпункте 2):
цифры "3 742 793" заменить цифрами "3 701 538";
в подпункте 3):
цифры "28 634" заменить цифрами "21 608";
цифры "28 634" заменить цифрами "31 815";
цифру "0" заменить цифрами "10 207".
в подпункте 5):
цифры "-50 201" заменить цифрами "- 41 103";
в подпункте 6):
цифры "50 201" заменить цифрами "41 103";
цифры "28 634" заменить цифрами "29 743";
цифру "0" заменить цифрами "10 207".
в пункте 5:
цифры "590 816" заменить цифрами "602 316";
цифры "2 933" заменить цифрами "2 931";
цифры "52 067" заменить цифрами "45 067";
цифры "4 068" заменить цифрами "3 914";
дополнить строками следующего содержания:

V шақырылған аудандық мәслихаттың XXXIV cессиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 4 қарашадағы № 53-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қарашада № 3678 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 наурыздағы № 80-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 24.03.2017 № 80-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3444 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетіне 2016 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"3 721 226" деген сандар "3 682 043" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 898 770" деген сандар "1 862 419" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 615" деген сандар "11 065" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 648" деген сандар "6 028" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 810 193" деген сандар "1 802 531" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 742 793" деген сандар "3 701 538" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"28 634" деген сандар "21 608" деген сандармен ауыстырылсын;
"28 634" деген сандар "31 815" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "10 207" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-50 201" деген сандар "-41 103" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"50 201" деген сандар "41 103" деген сандармен ауыстырылсын;
"28 634" деген сандар "29 743" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "10 207" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"590 816" деген сандар "602 316" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 933" деген сандар "2 931" деген сандармен ауыстырылсын;
"52 067" деген сандар "45 067" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 068" деген сандар "3 914" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"1 984 тысяч тенге - на увеличение государственного образовательного заказа на создание цифровой образовательной инфраструктуры;
в пункте 6:
цифры "82 084" заменить цифрами "89 760";
строки "2 400 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта обьектов образования" исключить;
цифры "17 639" заменить цифрами "22 768";
цифры "28 824" заменить цифрами "29 981";
строки "400 тысяч тенге – на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой" исключить.
цифру "1" заменить цифрами "319".
в пункте 7:
цифры "6 900" заменить цифрами "6 665";
цифры "8 100" заменить цифрами "4 980";

"цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға – 1 984 мың теңге;"
6-тармақта:
"82 084" деген сандар "89 760" деген сандармен ауыстырылсын;
"білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 2 400 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
"17 639" деген сандар "22 768" деген сандармен ауыстырылсын;
"28 824" деген сандар "29 981" деген сандармен ауыстырылсын;
"бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға бағытталған ауылшаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге – 400 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
"1" деген сан "319" деген сандармен ауыстырылсын.
7-тармақта:
"6 900" деген сандар "6 665" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 100" деген сандар "4 980" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Приложения 1, 5 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложению 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (А. Рахметов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель вне очередной
сессии районного маслихата
Р. Абшеев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев

2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы
Р. Абшеев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев