О внесении изменений и дополнения в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № ХХХVI-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2016 года № VIII-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2016 года № 3720. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2017 года № X-3
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2017 № X-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов районного маслихата, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № ХХХVI-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3437, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 4 февраля 2016 года) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 894 368" заменить цифрами "5 164 522";
цифры "1 031 931" заменить цифрами "1 041 496";
цифры "4 008" заменить цифрами "3 987";
цифры "3 825 538" заменить цифрами "4 086 148".
в подпункте 2):
цифры "4 894 368" заменить цифрами "5 154 978".
2) в пункте 6:
в подпункте 2):
цифры "7 841" заменить цифрами "10 101";
в подпункте 3):
цифры "5 305" заменить цифрами "5 466";
в подпункте 7):
цифры "17 762" заменить цифрами "17 761";
в подпункте 8):
цифры "7 939" заменить цифрами "8 426".
3) в пункте 7:
в подпункте 2):
цифры "753 196" заменить цифрами "744 096";
в подпункте 20):

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХХVI-3 "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VIII-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 3720 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № Х-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 28.03.2017 № Х-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудандық мәслихат депутаттарының ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХХVI-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3437 тіркелген, 2016 жылы 4 ақпандағы "Қызылқоға" аудандық газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"4 894 368" деген сандар "5 164 522" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 031 931" деген сандар "1 041 496" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 008" деген сандар "3 987" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 825 538" деген сандар "4 086 148" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"4 894 368" деген сандар "5 154 978" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 6-тармақта:
2) тармақшада:
"7 841" деген сандар "10 101" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"5 305" деген сандар "5 466" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
"17 762" деген сандар "17 761" деген сандармен ауыстырылсын;
8) тармақшада:
"7 939" деген сандар "8 426" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 7-тармақта:
2) тармақшада:
"753 196" деген сандар "744 096" деген сандармен ауыстырылсын;
20) тармақшада:

цифры "2 392" заменить цифрами "1 191";
в подпункте 22):
цифры "3 700" заменить цифрами "3 646";
дополнить подпунктом 25) следующего содержания:
"25) на текущее содержание бюджетных организаций – 270 965 тысяч тенге;".
2. Приложения 1, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).

"2 392" деген сандар "1 191" деген сандармен ауыстырылсын;
22) тармақшада:
"3 700" деген сандар "3 646" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 25) тармақшамен толықтырылсын:
"25) бюджеттік мекемелерді ағымдағы ұстау шығындарына – 270 965 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімінің 1, 5, 6 осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.