О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 340-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 декабря 2016 года № 79-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2016 года № 3717. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 29 марта 2017 года № 96-VI
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2017 № 96-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов районного маслихата, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХІХ сессии районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 340-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3441, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 097 874" заменить цифрами "4 213 610";
цифры "1 766 336" заменить цифрами "1 761 826";

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 340-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 79-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 3717 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 96-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 29.03.2017 № 96-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудандық мәслихат депутаттарының ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы ХХХІХ сессиясының № 340-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3441 тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"4 097 874" сандары "4 213 610" сандарымен ауыстырылсын;
"1 766 336" сандары "1 761 826" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "6 938" заменить цифрами "6 962";
цифры "2 243 581" заменить цифрами "2 363 803".
в подпункте 2):
цифры "4 130 612" заменить цифрами "4 246 348".
2. Приложения № 1, № 4, № 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2, № 3 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Б. Амангалиев).

"6 938" сандары "6 962" сандарымен ауыстырылсын;
"2 243 581" сандары "2 363 803" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"4 130 612" сандары "4 246 348" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 4, № 6 қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2, № 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Аманғалиев) жүктелсін.