О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 473-V "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25 апреля 2016 года № 12-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 апреля 2016 года № 3495. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24 февраля 2017 года № 127-VI
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24.02.2017 № 127-VI.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 473-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3438, опубликовано 28 января 2016 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "6 119 677" заменить цифрами "7 331 959";
цифры "1 375 616" заменить цифрами "1 358 611";
цифры "4 723 545" заменить цифрами "5 952 832";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "6 119 677" заменить цифрами "7 359 883";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-15 907" заменить цифрами "-43 831";
в подпункте 6) пункта 1:
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "15 907" заменить цифрами "43 831";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "27 924".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"Установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях".
в пункте 8:
цифры "1 058 398" заменить цифрами "1 063 872";
дополнить строками следующего содержания:
"85 264 тысяч тенге - на обеспечение экономической стабильности;
66 685 тысяч тенге - на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов";
в пункте 10:

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 12-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 сәуірде № 3495 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 127-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 24.02.2017 № 127-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3438 санымен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"6 119 677" сандары "7 331 959" сандарымен ауыстырылсын;
"1 375 616" сандары "1 358 611" сандарымен ауыстырылсын;
"4 723 545" сандары "5 952 832" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"6 119 677" сандары "7 359 883" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасында:
"-15 907" сандары "-43 831" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "15 907" сандары "43 831" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "27 924" сандарымен ауыстырылсын.
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін".
8-тармақта:
"1 058 398" сандары "1 063 872" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге - 85 264 мың теңге;
жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге - 66 685 мың теңге";
10-тармақта:

цифры "28 171" заменить цифрами "64 539";
цифры "7 616" заменить цифрами "8 566";
цифры "4 359" заменить цифрами "45 787";
дополнить строками следующего содержания:
17 087 тысяч тенге - на обслуживание системы электронного обучения "e-learning";
10 000 тысяч тенге - возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения;
34 223 тысяч тенге - на диагностику особо опасных заболеваний животных;
18 258 тысяч тенге - на содержание детско-юношеской спортивной школы";
пункт 11 дополнить строками следующего содержания:

"28 171" сандары "64 539" сандарымен ауыстырылсын;
"7 616" сандары "8 566" сандарымен ауыстырылсын;
"4 359" сандары "45 787" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
""е-learning" электрондық оқыту жүйесінің қызмет етуіне - 17 087 мың теңге;
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге - 10 000 мың теңге;
жануарлардың аса қауіпті ауруларының диагностикасына - 34 223 мың теңге;
балалар - жасөспірімдер спорт мектебін ұстауға - 18 258 мың теңге";
11-тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"113 550 тысяч тенге – для строительства трех пешеходных переходов;
800 000 тысяч тенге - на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры";
2. Приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.

"үш жаяу жүргіншілер өткелінің құрылысына - 113 550 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 800 000 мың теңге".
2. 1, 5, 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.