О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 473-V "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13 июля 2016 года № 51-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 июля 2016 года № 3565. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24 февраля 2017 года № 127-VI
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24.02.2017 № 127-VI.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 473-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3438, опубликовано 28 января 2016 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "7 331 959" заменить цифрами "7 964 084";
цифры "1 358 611" заменить цифрами "1 572 147";
цифры "5 952 832" заменить цифрами "6 371 421";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "7 359 883" заменить цифрами "7 992 008";
в пункте 2:
цифру "50" заменить цифрой "75";
в пункте 8:
цифры "168 273" заменить цифрами "179 963";
цифры "6 468" заменить цифрами "9 288";
в пункте 10:
цифры "8 566" заменить цифрами "155 197";
цифры "45 787" заменить цифрами "12 694";
дополнить строками следующего содержания:
"13 294 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта объектов образования;
9 544 тысяч тенге - на организацию молодежной практики;
74 420 тысяч тенге – на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности".
в пункте 11:
цифры "349 000" заменить цифрами "407 600";
цифры "300 000" заменить цифрами "358 600";
дополнить строкой следующего содержания:
"134 683 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения".
в пункте 12:

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2016 жылғы 13 шілдедегі № 51-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде № 3565 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 127-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 24.02.2017 № 127-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3438 санымен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақтың 1) тармақшасында:
"7 331 959" сандары "7 964 084" сандарымен ауыстырылсын;
"1 358 611" сандары "1 572 147" сандарымен ауыстырылсын;
"5 952 832" сандары "6 371 421" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 2) тармақшасында:
"7 359 883" сандары "7 992 008" сандарымен ауыстырылсын;
2 - тармақта:
"50" саны "75" санымен ауыстырылсын;
8 - тармақта:
"168 273" сандары "179 963" сандарымен ауыстырылсын;
"6 468" сандары "9 288" сандарымен ауыстырылсын;
10 - тармақта:
"8 566" сандары "155 197" сандарымен ауыстырылсын;
"45 787" сандары "12 694" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға - 13 294 мың теңге;
жастар тәжірибесін ұйымдастыруға - 9 544 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету іс-шараларына - 74 420 мың теңге".
11- тармақта:
"349 000" сандары "407 600" сандарымен ауыстырылсын;
"300 000" сандары "358 600" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға - 134 683 мың теңге".
12-тармақта:

цифры "27 923" заменить цифрами "24 923".
2. Приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель V сессии
районного маслихата
Б. Кенжебаев
Секретарь районного
маслихата
Б. Жугинисов

"27 923" сандары "24 923" сандарымен ауыстырылсын.
2. 1, 5, 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
V сессиясының төрағасы
Б. Кенжебаев
Аудандық мәслихат
Хатшысы
Б. Жүгінісов

109 316
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
18 613
2
Социальная помощь
192 004
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
34 435
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 435
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
157 569
004
Программа занятости
77 165
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 000
007
Оказание жилищной помощи
4 923
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 000
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 752
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 729
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
5 000
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
5 000
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 126 458
1
Коммунальное хозяйство
876 694
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 571
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 571
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
15 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 123
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10 123
467
Отдел строительства района (города областного значения)
849 000
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
49 000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
800 000
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
0
2
Коммунальное хозяйство
249 764
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0

109 316
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
18 613
2
Әлеуметтiк көмек
192 004
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
34 435
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
34 435
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтiк бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлiмi
157 569
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
77 165
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
9 000
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 923
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 000
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
45 752
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18 729
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
5 000
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
5 000
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 000
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
1 126 458
1
Тұрғын үй шаруашылығы
876 694
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
2 571
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2 571
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
15 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
15 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 123
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 123
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
849 000
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
49 000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
800 000
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
0
2
Коммуналдық шаруашылық
249 764
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнің аппараты
0