Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 24 августа 2016 года № 348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 сентября 2016 года № 3604. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 6 июня 2018 года № 193
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 06.06.2018 № 193 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места, для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя Государственного учреждения "Аппарат акима Курмангазинского района" Калиева Н.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Шаяхметов
"По согласованию"
Председатель Курмангазинской районной
территориальной избирательной комиссии
____________________ А.Изжанов
"24" август 2016 год

Қазақстан Республикасы Президентiне, Парламент Сенаты мен Мәжiлiсi, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 тамыздағы № 348 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қыркүйекте № 3604 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 6 маусымдағы № 193 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 06.06.2018 № 193 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Қалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Шаяхметов
"Келісім бойынша"
Құрманғазы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
__________________ А. Изжанов
"24"тамыз 2016 жыл

Приложение к постановлению акимата района от "24" августа 2016 года № 348
ПЕРЕЧЕНЬ
мест по Курмангазинскому району для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Наименования сельских округов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Асанский сельский округ
село Асан, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Б. Момышулы" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
2
Азгирский сельский округ
село Балкудук, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Балкудукский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
3
Суюндукский сельский округ
село Суюндук, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Суюндукский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
4
Бирликский сельский округ
село Бирлик, стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Бирликского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
5
Сафоновский сельский округ
село Сафоновка, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Сафоновский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
6
Кудряшовский сельский округ
село Кудряшово, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Кудряшовский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
7
Байдинский сельский округ
село Котяевка, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Байдинский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
8
Шортанбайский сельский округ
село Шортанбай, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Шортанбайский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
9
Коптогайский сельский округ
село Коптогай, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли сад "Актоты" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
10
Дынгызылский сельский округ
село Жыланды, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Д. Нурпеисовой" государственного учреждения "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
11
Кигашский сельский округ
село Кигач, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Кигачский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
12
Аккольский сельский округ
село Акколь, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Аккольский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
13
Кировский сельский округ
село Дашино, стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Кировского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
14
Нуржауский сельский округ
село Нуржау, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Нуржауский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области".
15
Сельский округ Орлы
село Орлы, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Калининский сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
16
Тенизский сельский округ
село Приморье, стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Тенизского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
17
Енбекшинский сельский округ
село Жумекен, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Енбекшинский сельский клуб" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
18
Макашский сельский округ
село Алга, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Морской сельский дом культуры" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"
19
Ганюшкинский сельский округ
село Ганюшкино, стенд возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры района имени Смагула Кушекбаева" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Курмангазинского района Атырауской области"

Аудан әкімдігінің 2016 жылғы "24" тамыздағы № 348 қаулысына қосымша
Құрманғазы ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының
ТІЗБЕСІ
р/с
Ауылдық округтер атаулары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Асан ауылдық округі
Асан ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
2
Азғыр ауылдық округі
Балқұдық ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқұдық ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
3
Сүйіндік ауылдық округі
Сүйіндік ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сүйіндік ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
4
Бірлік ауылдық округі
Бірлік ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
5
Сафон ауылдық округі
Сафон ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сафон ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
6
Кудряшов ауылдық округі
Кудряшов ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кудряшов ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
7
Байда ауылдық округі
Котяев ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байда ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
8
Шортанбай ауылдық округі
Шортанбай ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шортанбай ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
9
Көптоғай ауылдық округі
Көптоғай ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтоты" бөбекжай балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимаратының жанындағы стенд
10
Дыңғызыл ауылдық округі
Жыланды ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Д. Нұрпеисова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
11
Қиғаш ауылдық округі
Қиғаш ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қиғаш ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
12
Ақкөл ауылдық округі
Ақкөл ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкөл ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
13
Киров ауылдық округі
Дәшін ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
14
Нұржау ауылдық округі
Нұржау ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұржау ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
15
Орлы ауылдық округі
Орлы ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Калинин ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
16
Теңіз ауылдық округі
Приморье ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Теңіз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
17
Еңбекші ауылдық округі
Жұмекен ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
18
Мақаш ауылдық округі
Алға ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Морской ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд
19
Ганюшкин ауылдық округі
Ганюшкин ауылы, "Атырау облысы Құрманғазы аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Смағұл Көшекбаев атындағы аудандық мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты жанындағы стенд