О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 июня 2015 года № 167 "О мерах по реализации приказа исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 10 ноября 2016 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 ноября 2016 года № 3876. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 июня 2015 года № 167 "О мерах по реализации приказа исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 июня 2015 года № 167 "О мерах по реализации приказа исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3218, опубликовано 26 июня 2015 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 "Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур Южно-Казахстанской области" к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 1 исключить;
в строке, порядковый номер 4:
в столбце "Наименование приоритетных культур" слово "клещевина" исключить;
строку, порядковый номер 9 исключить;
в приложении 2 "Нормы субсидий (на ) на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте в Южно-Казахстанской области" к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 1 исключить;
в строке, порядковый номер 3:

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 167 "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығын іске асыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 10 қарашадағы № 290 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 17 қарашада № 3876 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына, "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 167 "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығын іске асыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3218 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 маусымда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының "Оңтүстік Қазақстан облысы басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесі" деген 1-қосымшасында:
реттік нөмірі 1 деген жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 4 деген жолда:
"Басым дақылдардың атауы" деген бағанындағы "майкене" деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмірі 9 деген жол алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының "Оңтүстік Қазақстан облысы басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға және (немесе) 1 тоннаға)" деген 2-қосымшасында:
реттік нөмірі 1 деген жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 3 деген жолда:

в столбце "Нормы субсидий на 1 гектар, тенге" цифры "25 000" заменить цифрами "30 000";
в строке, порядковый номер 4:
в столбце "Наименование приоритетных культур" слово "клещевина" исключить;
в столбце "Нормы субсидий на 1 гектар, тенге" цифры "3 000" заменить цифрами " 4 000";
в строке, порядковый номер 4.1:
в столбце "Наименование приоритетных культур" слово "клещевина" исключить;
в столбце "Нормы субсидий на 1 тонну, тенге" цифры "3 000" заменить цифрами "4 000";
в строке, порядковый номер 5:
в столбце "Нормы субсидий на 1 гектар, тенге" цифры "11 000" заменить цифрами "15 000";
в строке, порядковый номер 5.1:
в столбце "Нормы субсидий на 1 тонну, тенге" цифры "4 400" заменить цифрами "6 000";
строку, порядковый номер 9 исключить;
в строке, порядковый номер 11:
в столбце "Наименование приоритетных культур" после слов "в промышленных тепличных комплексах" дополнить словом "с досветкой";
в столбце "Нормы субсидий на 1 гектар, тенге" цифры "3 000 000" заменить цифрами "5 000 000";
дополнить строкой 11-1 следующего содержания:
"
11-1
Овощи защищенного грунта, выращиваемые в промышленных тепличных комплексах без досветки (1 культурооборот)
2 500 000
".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Сатыбалды Д.А.
Аким области Ж.Туймебаев
Сатыбалды Д.А.
Алимкулов Е.А.
Бокенбаев Ж.К.
Садыр Е.А.
Садибеков У.
Туякбаев С.К.
Мулкеманов Р.Ж.
Мендебаев К.Н.

"1 гектарға арналған субсидиялар нормалары, теңге" деген бағанындағы "25 000" деген сандар "30 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4 деген жолда;
"Басым дақылдардың атауы" деген бағанындағы "майкене" деген сөз алынып тасталсын;
"1 гектарға арналған субсидиялар нормалары, теңге" деген бағанындағы "3 000" деген сандар "4 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4.1 деген жолда:
"Басым дақылдардың атауы" деген бағанындағы "майкене" деген сөз алынып тасталсын;
"1 тоннаға арналған субсидиялар нормалары, теңге" деген бағанындағы "3 000" деген сандар "4 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5 деген жолда:
"1 гектарға арналған субсидиялар нормалары, теңге" деген бағанындағы "11 000" деген сандар "15 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5.1 деген жолда:
"1 тоннаға арналған субсидиялар нормалары, теңге" деген бағанындағы "4 400" деген сандар "6 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9 деген жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 11 деген жолда:
"Басым дақылдардың атауы" деген бағанындағы "Өнеркәсіптік жылыжай кешенінде" деген сөздердің алдына "Жарықты" сөзімен толықтырылсын;
"1 гектарға арналған субсидиялар нормалары, теңге" деген бағанындағы "3 000 000" деген сандар "5 000 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-1 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
11-1
Жарықсыз өнеркәсіптік жылыжай кешенінде өсірілген қорғалған топырақтағы көкөністер (1 дақыл айналымына)
2 500 000
".
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерімен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.А. Сатыбалдыға жүктелсін.
Облыс әкімі Ж.Түймебаев
Д.А.Сатыбалды
Е.А.Әлімқұлов
Ж.Қ.Бөкенбаев
Е.Ә.Садыр
Ұ.Сәдібеков
С.Қ.Тұяқбаев
Р.Ж.Мүлкеманов
К.Н.Мендебаев