Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2015-2016 годы
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 17 августа 2016 года № 1765. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 августа 2016 года № 3841. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2016 года № 1995

2015-2016 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 17 тамыздағы № 1765 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 26 тамызда № 3841 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 1995 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 29.09.2016 № 1995
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с пунктом 10 приказа исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценности, необходимых для проведения весенне-полевых уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 29.09.2016 № 1995 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өндеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушы 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығының 10 тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Шымкент на 2015-2016 годы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя отдела сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент Курманбай Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 20 сентября 2015 года.
Аким города Г.Абдрахимов
Утвержден постановлением
акимата города Шымкент
№ 1765 от 17 августа 2016 года

1. Шымкент қаласы бойынша 2015-2016 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімінің басшысы Ғ.Құрманбайға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 20 қыркүйегінен туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов
Шымкент қаласы әкімдігінің
17 тамыз 2016 жылғы
№ 1765 қаулысымен бекітілген