Об образовании избирательных участков
Решение акима города Арыс Южно-Казахстанской области от 21 января 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 января 2016 года № 3553. Утратило силу решением акима города Арысь Туркестанской области от 2 ноября 2018 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима города Арысь Туркестанской области от 02.11.2018 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях создания максимального удобства для избирателей и с учетом местных и иных условий, аким города Арыс РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории города Арыс согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Айтбаева Р.
3. Признать утратившим силу решение акима города Арыс от 20 марта 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2589, опубликовано 28 марта 2014 года в газете "Арыс ақиқаты").
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
С.Ертай
СОГЛАСОВАНО
Председатель Арысской
городской территориальной
избирательной комиссии
Южно-Казахстанской области
______________Т.К.Агыбаев
"21" января 2016 года
Приложение к решению
акима города Арыс
№ 1 от "21" января 2016 года
Избирательные участки города Арыс
Избирательный участок № 162.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени С.Кожанова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Аль-Фараби № 1.
Границы: Улица Абдразакова дома № 1-44, 47, 49, улица Акынбекова дома № 84-142, 71-125, улица Аль-Фараби дома № 2, 4, 6, дома МПС № 1-10, улица Кудайбердыулы дома № 35-85, 66-118, дома по улице Елшинбекова, улица Борыкбаева дома № 1-12, дома по улице О.Байдаулетова между улицами Багова и Кенбаева, дома по улицам Женис, М.Бастарбекова, М.Жусипкожа, Кенбаева, Шеримулы, Астана, Думан, А.Ержанова, Акалтын, Багова, Арасан.
Избирательный участок № 163.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 11 имени Б.Момышулы" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица М.Ауезова № 25.
Границы: Улица Тажибаева дома № 68-94, улица Жумабаева дома № 40-134, 37-99, улица Акынбекова дома № 38-82, 25-69, улица Кудайбердыулы дома № 18-64, 13-37, улица Мусабек батыра дома № 15-29, 38-64, улица Ауезова дома № 14-16, 19-43, улица Мырзашева дома № 37-59, 60-82, улица Боракбаева № 12-32, улица Горем дома № 1-11, улица Отарова дом № 15, дома МПС № 10-27, 31, 39, 40, 41, 44, 63, 64, 65, 66, 67, 68, Дом молодежи, улица Сапак би дома № 1-27.
Избирательный участок № 164.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 376" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Акынбекова дом без номера.

Сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қаңтарда № 3553 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкімінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмiнiң 02.11.2018 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына сәйкес сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында, жергiлiктi және өзге де жағдаяттар ескеріле отырып Арыс қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қаласының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткiзу үшiн сайлау учаскелерi осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Р.Айтбаевқа жүктелсін.
3. Арыс қаласы әкімінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 2 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2589 нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 28 наурыздағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
С.Ертай
КЕЛІСІЛДІ
Оңтүстік Қазақстан облысының
Арыс қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________Т.Қ.Ағыбаев
"21" қаңтар 2016 жыл
Арыс қаласы әкімінің
2016 жылғы "21" қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Арыс қаласындағы сайлау учаскелері
№ 162 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Қожанов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әл-Фараби көшесі № 1.
Шекарасы: Әбдіразақов көшесіндегі № 1-44, 47, 49 үйлер, Ақынбеков көшесіндегі № 84-142, 71-125 үйлер, Әл-Фараби көшесіндегі № 2, 4, 6 үйлер, МПС-тің № 1-10 үйлер, Құдайбердіұлы көшесіндегі № 35-85, 66-118 үйлер, Елшінбеков көшесіндегі үйлер, Борықбаев көшесіндегі № 1-12 үйлер, О.Байдаулетов көшесіндегі Бағов және Кенбаев көшелері аралығындағы үйлер, Жеңіс, М.Бастарбеков, М.Жүсіпқожа, Кенбаев, Шерімұлы, Астана, Думан, А.Ержанов, Ақалтын, Бағов, Арасан көшесіндегі үйлер.
№ 163 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Әуезов көшесі № 25.
Шекарасы: Тәжібаев көшесіндегі № 68-94 үйлер, Жұмабаев көшесіндегі № 40-134, 37-99 үйлер, Ақынбеков көшесіндегі № 38-82, 25-69 үйлер, Құдайберді көшесіндегі № 18-64, 13-37 үйлер, Мұсабек батыр көшесіндегі № 15-29, 38-64 үйлер, Әуезов көшесіндегі № 14-16, 19-43 үйлер, Мырзашев көшесіндегі № 37-59, № 60-82 үйлер, Борықбаев көшесіндегі № 12-32 үйлер, Горем көшесіндегі № 1-11 үйлер, Отаров көшесіндегі № 15 үй, МПС-тің № 10-27, 31, 39, 40, 41, 44, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлер, Жастар үйі, Сапақ би көшесіндегі № 1-27 үйлер.
№ 164 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№3 76 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақынбеков көшесі нөмірсіз үй.

Границы: Улица М.Жумабаева дома № 1-14, улица Амангелды дома № 1-34, улица Байтурсынова дома № 1-39, улица Дулатбаева дома № 36-72, 12, дома МПС на Арыс-ІІ, улица З.Тойбекова дома № 24-31, улица Майлыкожа дома № 100-112, улица Акынбекова дома № 1-14, улица Ергобек дома № 1-65 по нечетной стороне.
Избирательный участок № 165.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя образовательная школа-интернат имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица А.Байтурсынова № 141.
Границы: Улица Абдразакова дома № 36, 44, 45, 46, улица Жумабаева дома № 133-135, 136-160, улица Амангелды дома № 32-116, 41-133, дома по улице А.Байтурсынова между улицами Аль-Фараби и Дулатбаева, улица Тажибаева дома № 8-31, улица Мырзашева дома № 19-37, 42-56, улица М.Ауезова дома № 1-4, улица Рыскулова дома № 31-55, улица Отарова дома № 7-10, улица Мусрепова дома № 23-33, улица Аль-Фараби дома № 5-7.
Избирательный участок № 166.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 17" управления образования, молодежной политики и развития языков Южно-Казахстанской области, улица Дулатова № 97.
Границы: Дома по нечетной стороне улицы Аймаутова, улица Ергобека дома № 1-177, улица Дулатова дома № 1-208, улица З.Тойбекова дома № 18-23, улица Майлыкожа дома № 34-52, 31-53, улица Дулатбаева дома № 26-40, 27-33, улица Тажибаева дома № 32-52, 35-57, улица Орынбаева дом № 23, улица Рыскулова дома № 27-35, улица Караспан дома № 9-11, улица Мырзашева дома № 21-23, 28-44, улица Мусирепова дома № 8-22.
Избирательный участок № 167.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 2" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Автобаза дом без номера.
Границы: Дома по улицам Ш.Елетова, А.Оразбаевой, С.Ерубаева, Аманжар, Тлеубердина, Жаманкара, Кенжеханова, Саяжай, О.Байдаулетова, К.Жансары, У.Оразалиевой, О.Бекбауова, М.Назарова, Абат, Парасат, А.Тагаева, Сапарбай болыса, дома по улице Толе би между улицами Конаева и О.Байдаулетова, дома микрорайона Алатау батыра.
Избирательный участок № 168.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени А.Жангелдина" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица А.Салыкбаева № 33.
Границы: Дома по четной стороне улицы Аймаутова, улица Ибрагимова дома № 1-200, улица З.Тойбекова дома № 1-15, улица Дулатбаева дома № 10-23, улица Тажибаева дома № 27-31, улица Мырзашева дома № 12-22, улица Орынбаева дома № 13-32, улица Рыскулова дома № 1-22, улица Отарова дома № 25, улица Мусрепова дома № 2, дома по улица Ш.Калдаякова, улица Майлыкожа дома № 15-30.
Избирательный участок № 169.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия имени М.Ауезова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица А.Салыкбаева № 25.

Шекарасы: М.Жұмабаев көшесіндегі № 1-14 үйлер, Амангелді көшесіндегі № 1-34 үйлер, Байтұрсынов көшесіндегі № 1-39 үйлер, Дулатбаев көшесіндегі 36-72 үйлер, ІІ-Арыстағы МПС-тің 12 үйі, З.Тойбекова көшесіндегі № 24-31 үйлер, Майлықожа көшесіндегі № 100-112 үйлер, Ақынбеков көшесіндегі № 1-14 үйлер, Ергөбек көшесінің тақ жағындағы № 1-65 үйлер.
№ 165 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы жалпы орта мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Байтұрсынов көшесі № 141.
Шекарасы: Әбдіразақов көшесіндегі № 36, 44, 45, 46, үйлер, Жұмабаев көшесіндегі № 133-135, 136-160 үйлер, Амангелді көшесіндегі № 32-116, 41-133 үйлер, А.Байтұрсынов көшесіндегі Әл-Фараби және Дулатбаев көшелері аралығындағы үйлер, Тәжібаев көшесіндегі № 8-31 үйлер, Мырзашев көшесіндегі № 19-37, 42-56 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі № 1-4 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі № 31-55 үйлер, Отаров көшесіндегі № 7-10 үйлер, Мүсірепов көшесіндегі № 23-33 үйлер, Әл-Фараби көшесіндегі № 5-7 үйлер.
№ 166 сайлау учаскесі.
Орталығы: Оңтүстік Қазақстан облысының білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасының "№ 17 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Дулатов көшесі № 97.
Шекарасы: Аймауытов көшесінің тақ жағындағы үйлер, Ергөбек көшесіндегі № 1-177 үйлер, Дулатов көшесіндегі № 1-208 үйлер, З.Тойбеков көшесіндегі № 18-23 үйлер, Майлықожа көшесіндегі № 34-52, 31-53 үйлер, Дулатбаев көшесіндегі № 26-40, 27-33 үйлер, Тәжібаев көшесіндегі № 32-52, 35-57 үйлер, Орынбаев көшесіндегі № 23 үй, Рысқұлов көшесіндегі № 27-35 үйлер, Қараспан көшесіндегі № 9-11 үйлер, Мырзашев көшесіндегі № 21-23, 28-44 үйлер, Мүсірепов көшесіндегі № 8-22 үйлер.
№ 167 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арыс қаласының № 2 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Автобаза көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Ш.Елетов, А.Оразбаева, С.Ерубаев, Аманжар, Тілеубердин, Жаманқара, Кенжеханов, Саяжай, О.Байдаулетов, Қ.Жансары, Ұ.Оразалиева, О.Бекбауов, М.Назаров, Абат, Парасат, А.Тағаев, Сапарбай болыс көшелеріндегі үйлер, Төле би көшесіндегі Қонаев және О.Байдаулетов көшелері аралығындағы үйлер, Алатау батыр мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 168 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ә.Жангелдин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Салықбаев көшесі № 33.
Шекарасы: Аймауытов көшесінің жұп жағындағы үйлер, Ибрагимов көшесіндегі № 1-200 үйлер, З.Тойбекова көшесіндегі № 1-15 үйлер, Дулатбаев көшесіндегі № 10-23 үйлер, Тәжібаев көшесіндегі № 27-31 үйлер, Мырзашев көшесіндегі № 12-22 үйлер, Орынбаев көшесіндегі № 13-32 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі № 1-22 үйлер, Отаров көшесіндегі № 25 үй, Мүсірепов көшесіндегі № 2 үй, Ш.Қалдаяқов көшесіндегі үйлер, Майлықожа көшесіндегі № 15-30 үйлер.
№ 169 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Әуезов атындағы орта мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Салықбаев көшесі № 25.

Границы: Улица Толе би дома № 1-201, улица Салыкбаева дома № 1-170, дома по нечетной стороне улицы Казыбек би, улица Айтеке би дома № 11, 61, 78, 80, улица Мырзашева дома № 1-6, улица Орынбаева дома № 1-22, улица Рыскулова дома № 1-9, улица Мусирепова дома № 1-2, улица Акмурзаева дома № 47, 54, 56, улица Дулатбаева дома № 4, 5, 6, 8.
Избирательный участок № 170.
Центр: Учебный корпус начальных классов коммунального государственного учреждения "Общяя-средняя школа № 8 имени В.Комарова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Байжанова дом без номера.
Границы: Дома по четной стороне улицы Казыбек би, улица Айтеке би дома № 2, 26, 27, 28, 41, 48, 66, 167, дома по улице Адилбек би, Жаппаркулова, С.Байжанова, Битореулы Муса, И.Тайманова, улица Арынбаева дома № 7-20, улица Акмурзаева дома № 1-37.
Избирательный участок № 171.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 8 имени В.Комарова" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Адилбек би дом без номера.
Границы: Улица Айтеке би дома № 1-175, улица МПС Арыс-1 дома № 1-233, дома микрорайона Калау Датка.
Избирательный участок № 172.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 1 имени Ережепбай Молдабаева" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица А.Ешназарова № 49а.
Границы: Дома по нечетной стороне улицы Б.Онтаева, дома по улицам К.Омарова, Мадалиева, Ешназарова, Егембердиева, Доскараева, Аужан болыса, Казахстан, Т.Исмайлова, дома в микрорайоне Онтустик.
Избирательный участок № 173.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени С.Сейфуллина" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица Асилбекова № 4.
Границы: Дома по улицам Асилбекова, Отарбекова, Макатаева, Байсеитова, ШПЗ, М.Исламкулова, дома микрорайонов Отырар, Талдыкудык.
Избирательный участок № 174.
Центр: Здание филиала акционерного общества "Қазтеміртранс" "Арысское вагонное ремонтное депо", улица Зилгараева № 1.
Границы: Дома по улицам Достык, Азизаева, Биторе, К.Дербисбекова, О.Сарбасова, Шаттык, Ынтымак, Бирлик, Д.Нурпеисова, Ильясова, Шапагат, Темиржолшылар, Зилгараева.
Избирательный участок № 175.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 372" государственного учреждения "Отдел образования" города Арыс, улица П.Арапова дом без номера.
Границы: Дома по улицам П.Арапова, Момышулы, Алматы, Абая, Шокана, Акдала, Онгарбекова, Жамбыла, А.Токмагамбетова, К.Садыкова, Ханазарова, Маметовой, А.Кожанова, Момынова, Е.Орманова, Г.Мұстафина, дома переулка Бейбитшилик, микрорайона Наурыз.
Избирательный участок № 176.

Шекарасы: Төле би көшесіндегі № 1-201 үйлер, Салықбаев көшесіндегі № 1-170 үйлер, Қазыбек би көшесінің тақ жағындағы үйлер, Әйтеке би көшесіндегі № 11, 61, 78, 80, үйлер, Мырзашев көшесіндегі № 1-6 үйлер, Орынбаев көшесіндегі № 1-22 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі № 1-9 үйлер, Мүсірепов көшесіндегі № 1-2 үйлер, Ақмұрзаев көшесіндегі № 47, 54, 56 үйлер, Дулатбаев көшесіндегі № 4, 5, 6, 8 үйлер.
№ 170 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 В.Комаров атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сыныптарының оқу корпусы, Байжанов көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Қазыбек би көшесінің жұп жағындағы үйлер, Әйтеке би көшесіндегі № 2, 26, 27, 28, 41, 48, 66, 167 үйлер, Әділбек би, Жаппарқұлов, С.Байжанов, Битөреұлы Мұса, И.Тайманов көшелеріндегі үйлер, Т.Арынбаев көшесіндегі № 7-20 үйлер, Ақмұрзаев көшесіндегі № 1-37 үйлер.
№ 171 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 В.Комаров атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әділбек би көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Әйтеке би көшесіндегі № 1-175 үйлер, МПС Арыс-I көшесіндегі № 1-233 үйлер, Қалау Датқа мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 172 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 Ережепбай Молдабаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Ешназаров көшесі № 49а.
Шекарасы: Б.Онтаев көшесінің тақ жағындағы үйлер, К.Омаров, Мадалиев, Ешназаров, Егембердиев, Досқараев, Әужан болыс, Қазақстан, Т.Исмайлов көшелеріндегі, Оңтүстік мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 173 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Асылбеков көшесі № 4.
Шекарасы: Асылбеков, Отарбеков, Мақатаев, Байсейітов, ШПЗ, М.Исламқұлов, көшелеріндегі, Отырар, Талдықұдық мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 174 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қазтеміртранс" акционерлік қоғамының "Арыс вагон жөңдеу депосы" филиалының ғимараты, Зілғараев көшесі № 1.
Шекарасы: Достық, Әзизаев, Битөре, К.Дербісбеков, Ө.Сарбасов, Шаттық, Ынтымақ, Бірлік, Д.Нұрпейісова, Ілиясов, Шапағат, Теміржолшылар, Зілғараев көшесіндегі үйлер.
№ 175 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 372 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, П.Арапов көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: П.Арапов, Момышұлы, Алматы, Абай, Шоқан, Ақдала, Оңғарбеков, Жамбыл, А.Тоқмағамбетов, К.Садықов, Ханазаров, Маметова, А.Қожанов, Момынов, Е.Орманов, Ғ.Мұстафин көшелеріндегі, Бейбітшілік орамындағы, Наурыз мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 176 сайлау учаскесі.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая основная школа имени И.Журбы" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, микрорайон Коктем-2 № 2.
Границы: Дома микрорайонов Тараз, Коктем, Коктем-2, дома расположенные на территорий военного гарнизона.
Избирательный участок № 177.
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Сырдария, коммунальное государственное учреждение "Общая-средняя школа имени С.Адамбекова" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица Сейфуллина № 37.
Границы: Дома населенного пункта Сырдария.
Избирательный участок № 178.
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Шогирли, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени А.Макаренко" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица Наурыз дом без номера.
Границы: Дома населенного пункта Шогирли.
Избирательный участок № 179.
Центр: Сельский округ Монтайтас, село Монтайтас, здание сельского клуба, улица Онтаева № 6.
Границы: Дома населенных пунктов Монтайтас, Кожатогай.
Избирательный участок № 180.
Центр: Сельский округ Монтайтас, село Шагыр, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени А.Тлеубердина" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица Егемендик дом без номера.
Границы: Дома населенных пунктов Шагыр, Тогансай.
Избирательный участок № 181.
Центр: Сельский округ Монтайтас, село Кабылсай, коммунальное государственное учреждение "Основная школа Кабылсая" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, населенного пункта Кабылсай дом без номера.
Границы: Дома населенных пунктов Кабылсай, Актас, Бакырша, разъезд № 42.
Избирательный участок № 182.
Центр: Сельский округ Акдала, село Акдала, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени С.Ерубаева" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица Макатаева дом без номера.
Границы: Дома населенных пунктов Акдала, Онтам, П.Арапов, Акын-Жакып, Такыркол, Тогайлы.
Избирательный участок № 183.
Центр: Коммунальное казенное предприятие "детский сад "Балдырган" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица О.Жанибекова № 1б.
Границы: Дома по четной стороне улицы Б.Онтаева, дома по улицам Кабылсай, Н.Исмаилова, Балгымбекова, О.Жанибекова, С.Юсупова, Б.Саттарханова, Жумагалиева, Ахметова, улица Арынбаева дома № 1-6.
Избирательный участок № 186.
Центр: Сельский округ Дермене, село Дермене, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Ж.Ташенова" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица Оркенди № 3.
Границы: Дома населенного пункта Дермене.
Избирательный участок № 187.
Центр: Сельский округ Дермене, село Каражантак, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Б.Кенжебаева" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица Аламан дом без номера.
Границы: Дома населенного пункта Каражантак.
Избирательный участок № 188.
Центр: Сельский округ Дермене, село Саналы, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Каражантак" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица Сартбаева дом без номера.
Границы: Дома населенных пунктов Саналы, Екпинди.
Избирательный участок № 189.
Центр: Сельский округ Дермене, село Темиржолшы, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа Темиржолшы" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица Асар № 5.
Границы: Дома населенных пунктов Темиржолшы, разъезд № 40, Орманды.
Избирательный участок № 190.
Центр: Сельский округ Байыркум, село Байыркум, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени М.Шаханова" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица Турганбайулы № 17.
Границы: Дома населенного пункта Байыркум.
Избирательный участок № 191.
Центр: Сельский округ Байыркум, село Кокжиде, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени М.Маметовой" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица Маметова № 22.
Границы: Дома населенного пункта Кокжиде.
Избирательный участок № 192.
Центр: Сельский округ Байыркум, село Жосалы, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Жосалы" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, населенный пункта Жосалы дом без номера.
Границы: Дома населенного пункта Жосалы.
Избирательный участок № 193.
Центр: Сельский округ Жидели, село Аккала, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Аккала" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, средняя школа Аккала, улица № 1 дом без номера.
Границы: Дома населенного пункта Аккала.
Избирательный участок № 194.
Центр: Сельский округ Жидели, село Жидели, коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа Жидели" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс, улица Амангелды дом без номера.
Границы: Дома населенного пункта Жидели.
Избирательный участок № 551.
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Булак, медицинский пункт.
Границы: Дома населенных пунктов Дарбаза, Булак.
Избирательный участок № 552.
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Байтогай, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная общая средняя школа М.Маметовой" государственного учреждения "Отдела образования" города Арыс улица Байтогай-1 дом без номера.
Границы: Дома населенного пункта Байтогай.
Избирательный участок № 553.
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Кожатогай, сельский дом культуры.
Границы: Дома населенного пункта Кожатогай.

Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "И.Журба атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көктем-2 мөлтек ауданы № 2.
Шекарасы: Тараз, Көктем, Көктем-2 мөлтек ауданындағы үйлер, әскери гарнизон аумағындағы үйлер.
№ 177 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Сырдария ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Адамбеков атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сейфуллин көшесі № 37.
Шекарасы: Сырдария елді мекеніндегі үйлер.
№ 178 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Шөгірлі ауылы, Арыс қаласының Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.Макаренко атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Наурыз көшесі нөмірсіз үй
Шекарасы: Шөгірлі елді мекеніндегі үйлер.
№ 179 сайлау учаскесі.
Орталығы: Монтайтас ауылдық округі, Монтайтас ауылы, ауылдық клубы ғимараты, Онтаев көшесі № 6
Шекарасы: Монтайтас, Қожатоғай елді мекендеріндегі үйлер.
№ 180 сайлау учаскесі.
Орталығы: Монтайтас ауылдық округі, Шағыр ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.Тілеубердин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Егемендік көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Шағыр, Тоғансай елді мекендеріндегі үйлер.
№ 181 сайлау учаскесі.
Орталығы: Монтайтас ауылдық округі, Қабылсай ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қабылсай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қабылсай елді мекені нөмірсіз үй.
Шекарасы: Қабылсай, Ақтас, Бақырша, № 42 разъезд елді мекендеріндегі үйлер.
№ 182 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақдала ауылдық округі, Ақдала ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Ерубаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мақатаев көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Ақдала, Онтам, П.Арапов, Ақын-Жақып, Тақыркөл, Тоғайлы елді мекендеріндегі үйлер.
№ 183 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" бала бақшасы", мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ө.Жәнібеков көшесі № 1б.
Шекарасы: Б.Онтаев көшесінің жұп жағындағы үйлер, Қабылсай, Н.Исмаилов, Балғымбеков, Ө.Жәнібеков, С.Юсупов, Б.Саттарханов, Жұмағалиев, Ахметов көшелеріндегі үйлер, Арынбаев көшесіндегі № 1-6 үйлер.
№ 186 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дермене ауылдық округі, Дермене ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Ташенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өркенді көшесі № 3.
Шекарасы: Дермене елді мекеніндегі үйлер.
№ 187 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дермене ауылдық округі, Қаражантақ ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б.Кенжебаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аламан көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Қаражантақ елді мекеніндегі үйлер.
№ 188 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дермене ауылдық округі, Саналы ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаражантақ жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сартбаев көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Саналы, Екпінді елді мекендеріндегі үйлер.
№ 189 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дермене ауылдық округі, Теміржолшы ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Теміржолшы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Асар көшесі № 5.
Шекарасы: Теміржолшы, № 40 разъезд, Орманды елді мекендеріндегі үйлер.
№ 190 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байырқұм ауылдық округі, Байырқұм ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тұрғанбайұлы көшесі № 17.
Шекарасы: Байырқұм елді мекеніндегі үйлер.
№ 191 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байырқұм ауылдық округі, Көкжиде ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Мәметова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәметова көшесі № 22.
Шекарасы: Көкжиде елді мекеніндегі үйлер.
№ 192 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байырқұм ауылдық округі, Жосалы ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жосалы шағын жинақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жосалы елді мекені нөмірсіз үй.
Шекарасы: Жосалы елді мекеніндегі үйлер.
№ 193 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жиделі ауылдық округі, Аққала ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аққала жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, № 1 көше нөмірсіз үй.
Шекарасы: Аққала елді мекеніндегі үйлер.
№ 194 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жиделі ауылдық округі, Жиделі ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жиделі жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Амангелді көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Жиделі елді мекеніндегі үйлер.
№ 551 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Бұлақ ауылы, медициналық тірек.
Шекарасы: Дарбаза, Бұлақ елді мекендеріндегі үйлер.
№ 552 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Байтоғай ауылы, Арыс қаласының "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Маметова шағын жинақталған жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байтогай-1 көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Байтоғай елді мекеніндегі үйлер
№ 553 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Қожатоғай ауылы, ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Қожатоғай елді мекеніндегі үйлер.