О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/101 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 февраля 2016 года № 47/260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 февраля 2016 года № 3600. Утратило силу решением Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 мая 2016 года № 4/25
Сноска. Утратило силу решением Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.05.2016 № 4/25.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/101 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2484, опубликовано 17 января 2014 года в газете "Алгабас") следующие изменения:
В правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 7) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"7) гражданам, больным заразной формой туберкулеза, единовременно, в размере 10 месячного расчетного показателя оплатить по отдельности ежемесячно за 12 месяцев;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Калаубай
Секретарь маслихата С. Спабеков

"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/101 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 ақпандағы № 47/260 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 24 ақпанда № 3600 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 мамырдағы № 4/25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 24.05.2016 № 4/25 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-3 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/101 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2484 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Алғабас" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасында:
9 тармақтың 7) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"7) туберкулез ауруының жұқпалы түрi бар азаматтарға біржолғы 10 айлық есептік көрсеткiш, 12 айға ай сайын бөлініп төленсін;".
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрағасы: Б.Қалаубай
Мәслихат хатшысы: С.Спабеков