О внесении изменений и дополнений в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50/1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 ноября 2016 года № 7/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 5 декабря 2016 года № 3897. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 1 статьи 109, с пунктом 5 статьи 109 и с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2016 года за № 7/67-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3881, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50/1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированого в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3506, опубликовано 16 января 2016 года в газете "Ордабасы оттары") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 497 917 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 160 010 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 055 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 120 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 337 907 тысяч тенге;
2) затраты – 13 599 585 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 319 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 630 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 311 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 136 987 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 136 987 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 63 630 тысяч тенге;
погашение займов – 28 311 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 101 668 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:

Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 50/1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 7/1 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 5 желтоқсанда № 3897 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1тармағына, 109 бабының 5 тармағына және 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қарашадағы № 7/67-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3881 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 50/1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3506 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Ордабасы оттары" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар еңгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ордабасы ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 497 917 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 160 010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 055 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 120 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 337 907 мың теңге;
2) шығындар – 13 599 585 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 319 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63 630 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 311 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 136 987 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 136 987 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 63 630 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 311 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 101 668 мың тенге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"2. Установить на 2016 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 69,6 процентов в районный бюджет;
индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 100,0 процентов в районный бюджет;
индивидуального подоходного налога с доходов у иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты 50,0 процентов в районный бюджет;
социального налога 50,0 процентов в районный бюджет.".
Приложения 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

"2. 2016 жылы жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 69,6 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 100 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз;
аудандық бюджетке әлеуметтік салықтан 50 пайыз.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3
Благоустройство населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетический комплекс и недропользование

058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3
Елді мекендерді абаттандыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер