О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 42/238-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 октября 2016 года № 5/33-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 ноября 2016 года № 3873. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 42/238-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3488, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Отырар алқабы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 718 967 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 066 123 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 848 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 149 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 642 847 тысяч тенге;
2) затраты – 11 748 888 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 194 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 815 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 621 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57 115 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 57 115 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 31 815;
погашение займов – 4 621 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 29 921 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Отрарского районного
маслихата А.Куртаев
Секретарь Отрарского
районного маслихата М.Манапов
Приложение 1 к решению
Отрарского районного
маслихата от 31 октября
2016 года № 5/33 –VІ
Приложение 1 к решению
Отрарского районного
маслихата от 22 декабря
2015 года № 42/238-V
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Наименование
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

Отырар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 42/238-V "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 5/33-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 3 қарашада № 3873 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 42/238-V "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3488 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы "Отырар алқабы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 11 718 967 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 066 123 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 848 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 149 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 642 847 мың теңге;
2) шығындар – 11 748 888 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 194 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 815 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 621 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57 115 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 115 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 31 815 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 621 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 921 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Куртаев
Отырар аудандық
мәслихатының хатшысы М.Манапов
Отырар аудандық мәслихатының
31 қазан 2016 жылғы
№ 5/33-VI шешіміне
1 қосымша
Отырар аудандық мәслихатының
22 желтоқсан 2015 жылғы
№ 42/238-V шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты А т а у ы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы