О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/231-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 48/238-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 января 2016 года № 3557. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2016 года № 46/382-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3530 Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/231-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3498, опубликовано 13 января 2016 года в газете "Ленгер жаршысы" ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 968 939 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 980 810 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 120 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 963 009 тысяч тенге;
2) затраты – 10 965 165 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 364 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 364 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 2 590 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 590 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 6 364 тысяч тенге;
погашение займов – 3 774 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
2. Приложения 1, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата Д.Айтбаев
Секретарь районного маслихата А.Шынгысбаев
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/231-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 48/238-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қаңтарда № 3557 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 46/382-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3530 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/231-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3498 санымен тіркелген, 2016 жылы 13 қаңтардағы "Ленгер жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 968 939 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 980 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 963 009 мың теңге;
шығындар – 10 965 165 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 364 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 364 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 2 590 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 590 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 6 364 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 774 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Д.Айтбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының