О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 октября 2016 года № 4689. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/86-VI
Сноска. Утратило силу – решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2016 № 8/86-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 8 января 2016 года, газетах "Рудный Алтай" от 12 января 2016 года № 3, "Дидар" от 13 января 2016 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 222 583 468,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 805 331,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 856 615,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 182 921 522,7 тысяч тенге;
2) затраты – 222 187 120,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 657 721,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 276 469,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 618 747,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 261 373,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 261 373,2 тысячи тенге.";
абзац второй пункта 3 изложить в новой редакции:
"городу Усть-Каменогорску 13,6 процента;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қарашада № 4689 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/86-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2016 № 8/86-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4287, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 3 "Рудный Алтай", 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 3 "Дидар" газеттерінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 222 583 468,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 805 331,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 856 615,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 182 921 522,7 мың теңге;
2) шығындар – 222 187 120,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7 657 721,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 276 469,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 618 747,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 261 373,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 261 373,2 мың теңге.";
3-тармақтың екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Өскемен қаласына 13,6 пайыз;";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1 037 771,0
006
Услуги по охране материнства и детства
419 720,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
118 804,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
942,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
482 317,6
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
482 317,6
3
Специализированная медицинская помощь
17 534 184,0
253
Управление здравоохранения области
17 534 184,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 923 535,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
301 012,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 666 300,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
534 562,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
975 218,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
769 804,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 926 119,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
67 697,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4 369 937,0
4
Поликлиники
27 539 031,4
253
Управление здравоохранения области
27 539 031,4
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 335 551,4
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
470 995,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
23 282 155,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 450 330,0
5
Другие виды медицинской помощи
2 326 781,0
253
Управление здравоохранения области
2 326 781,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

1 037 771,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
419 720,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
118 804,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
942,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
482 317,6
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және
482 317,6
3
Мамандандырылған медициналық көмек
17 534 184,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17 534 184,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 923 535,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
301 012,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 666 300,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
534 562,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
975 218,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
769 804,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 926 119,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
67 697,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4 369 937,0
4
Емханалар
27 539 031,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27 539 031,4
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 335 551,4
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
470 995,0
039
Аудандық маңызы бар және ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
23 282 155,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 450 330,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 326 781,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 326 781,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

2 261 954,0
029
Областные базы спецмедснабжения
64 827,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 452 709,6
253
Управление здравоохранения области
3 452 709,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
144 215,6
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
673 328,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
173 074,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 583,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
79 500,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 258,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 336 751,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 641 787,1
1
Социальное обеспечение
5 699 780,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 371 973,3
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 355 326,3
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
245 842,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 732 127,2
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
430 592,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
311 082,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
297 003,0
261
Управление образования области
1 299 379,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 150 256,0
037
Социальная реабилитация
149 123,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области

2 261 954,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
64 827,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 452 709,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 452 709,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі
144 215,6
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
673 328,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
173 074,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 583,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
79 500,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 258,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 336 751,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 641 787,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 699 780,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 371 973,3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 355 326,3
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
245 842,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 732 127,2
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
430 592,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
311 082,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
297 003,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 299 379,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 150 256,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
149 123,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы

13 037,8
285
Управление физической культуры и спорта области
1 683,5
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 683,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
14 398 153,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 632 662,9
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 628 701,7
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
136 789,0
2
Коммунальное хозяйство
3 192 341,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 192 341,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
195 270,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 344 915,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
412 114,6
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
811 359,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
240 682,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
18 000,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
168 800,0
3
Благоустройство населенных пунктов
2 054,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 054,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
2 054,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

13 037,8
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 683,5
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 683,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы
14 398 153,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму
3 632 662,9
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 628 701,7
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
136 789,0
2
Коммуналдық шаруашылық
3 192 341,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 192 341,2
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
195 270,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 344 915,6
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
412 114,6
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
811 359,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
240 682,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 000,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
168 800,0
3
Елді-мекендерді көркейту
2 054,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 054,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 054,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк

157 885,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
64 928,9
003
Капитальные расходы государственного органа
2 648,6
004
Регулирование туристской деятельности
40 308,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50 000,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 790 300,0
1
Топливо и энергетика
1 790 300,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
951 643,0
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
951 643,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
838 657,0
007
Развитие теплоэнергетической системы
38 657,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
800 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 279 677,1
1
Сельское хозяйство
12 857 127,0
255
Управление сельского хозяйства области
12 465 793,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
136 386,0
002
Поддержка семеноводства
103 566,2
003
Капитальные расходы государственного органа
4 168,6
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
142 278,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 053 534,4
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
789 495,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
31 242,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 000,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
798 449,0
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
355 920,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 362 928,8
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства

157 885,5
001
Жергiлiктi деңгейде туризм және сыртқы байланыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 928,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 648,6
004
Туристік қызметті реттеу
40 308,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы
50 000,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 790 300,0
1
Отын және энергетика
1 790 300,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
951 643,0
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
951 643,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
838 657,0
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
38 657,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
800 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15 279 677,1
1
Ауыл шаруашылығы
12 857 127,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 465 793,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 386,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
103 566,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 168,6
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
142 278,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 053 534,4
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
789 495,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
31 242,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
2 000,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
798 449,0
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
355 920,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 362 928,8
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау

124 684,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
323 569,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
250 482,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
150 000,0
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
150 000,0
13
Прочие
33 733 800,9
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6 619 238,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 215 170,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
47 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 921 678,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
246 492,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 404 068,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
4 404 068,0
9
Прочие
27 114 562,9
257
Управление финансов области
22 786 481,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
701 283,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 438 695,0
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
16 558 576,3
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
4 087 926,7
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
162 191,2
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
162 191,2
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
105 995,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности

124 684,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын
323 569,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы
250 482,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
150 000,0
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
150 000,0
13
Басқалар
33 733 800,9
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
6 619 238,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 215 170,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
47 000,0
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 921 678,0
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
246 492,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 404 068,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 404 068,0
9
Басқалар
27 114 562,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
22 786 481,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
701 283,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 438 695,0
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 558 576,3
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 087 926,7
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
162 191,2
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
162 191,2
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
105 995,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер