О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 44/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2016-2018 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2016 года № 2/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 апреля 2016 года № 4472. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 13/5-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 13/5-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/444-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4429), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 44/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4318, опубликовано в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 19 января 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 339 848,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 153 861,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 132 300,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 212 722,2 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 840 965,3 тысяч тенге;
2) затраты – 33 197 452,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 557 445,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 97 511,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 97 511,0 тысяч тенге;

"Өскемен қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 2/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 сәуірде № 4472 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2016 № 13/5-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 18 наурыздағы 37/444-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4429 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "Өскемен қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/2-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4318 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 339 848,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 153 861,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 300,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 212 722,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –21 840 965,3 мың теңге;
2) шығындар – 33 197 452,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 1 557 445,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - 97 511,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 97 511,0 мың теңге;

5) дефицит бюджета – - 317 537,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 317 537,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2016 год в сумме 118 487,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2016 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/444-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4429):
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 8,3 %;
2) социальный налог – 8,3 %.";
приложение 1 изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы – - 317 537,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 317 537,7 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2016 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 118 487,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
4. тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 18 наурыздағы 37/444-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4429 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 2016 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын:
1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 8,3 %;
2) әлеуметтік салық – 8,3 %.";
1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

1 080,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
48 168,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
43 168,0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
5 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75 532,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
75 532,0
02
Оборона
19 077,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19 077,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19 077,2
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
77 997,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58 634,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
58 634,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
19 363,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
18 298,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 065,0
04
Образование
11 362 980,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 212 187,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
34 152,0
003
Общеобразовательное обучение
6 783 536,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
241 931,0
006
Дополнительное образование для детей
658 263,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 047 254,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
111 559,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 861,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
29 325,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

1 080,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
48 168,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 168,0
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуын бағалауды жүргізу
5 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75 532,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 532,0
02
Қорғаныс
19 077,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19 077,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19 077,2
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
77 997,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58 634,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
58 634,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
19 363,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 298,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 065,0
04
Бiлiм беру
11 362 980,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 212 187,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 152,0
003
Жалпы білім беру
6 783 536,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
241 931,0
006
Балаларға қосымша білім беру
658 263,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 047 254,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
111 559,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
6 861,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
29 325,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

2 103 912,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
195 394,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
150 793,9
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
150 793,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 039 754,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 025 092,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86 342,0
002
Программа занятости
113 260,0
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
1 385,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
922,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 100,0
006
Оказание жилищной помощи
18 900,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
361 162,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 632,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
66 482,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
232 531,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 100,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
92 984,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
19 811,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16 481,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 256,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 256,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 406,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям

2 103 912,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
195 394,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
150 793,9
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
150 793,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 039 754,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 025 092,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 342,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
113 260,0
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
1 385,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
922,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 100,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18 900,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
361 162,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 632,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
66 482,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
232 531,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 100,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
92 984,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
19 811,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16 481,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 256,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 256,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 406,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу

500 000,0
13
Прочие
2 907 748,5
452
Отдел финансов района (города областного значения)
118 487,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
118 487,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9 865,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
9 865,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
34 314,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
30 714,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
3 600,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 745 082,5
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
10 765,0
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 734 317,5
14
Обслуживание долга
115 895,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
115 895,7
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
115 895,7
15
Трансферты
92 351,6
452
Отдел финансов района (города областного значения)
92 351,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
6 235,7
016
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
73 814,8
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
11 211,0
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 090,1
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
1 557 445,0
Бюджетные кредиты
1 557 445,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 557 445,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 557 445,0
053
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 557 445,0
Погашение бюджетных кредитов
0,0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
-97 511,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
97 511,0
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
97 511,0
1
Поступления от продажи финансовых активов государства
97 511,0
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
97 511,0
V. ДЕФИЦИТ БЮДЖЕТА
-317 537,7
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА БЮДЖЕТА
317 537,7

500 000,0
13
Басқалар
2 907 748,5
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
118 487,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
118 487,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9 865,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
9 865,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
34 314,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 714,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3 600,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 745 082,5
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10 765,0
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
2 734 317,5
14
Борышқа қызмет көрсету
115 895,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
115 895,7
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
115 895,7
15
Трансферттер
92 351,6
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
92 351,6
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
6 235,7
016
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
73 814,8
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 211,0
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
1 090,1
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК НЕСИЕЛЕНДІРУ
1 557 445,0
Бюджеттік кредиттер
1 557 445,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 557 445,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 557 445,0
053
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
1 557 445,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. ҚАРЖЫЛЫҚ АКТИВТЕРМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
-97 511,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
97 511,0
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
97 511,0
1
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
97 511,0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
97 511,0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ
-317 537,7
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ
317 537,7