О квоте рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 26 августа 2016 года № 1894. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 сентября 2016 года № 4676. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2021 года № 5198
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 22.12.2021 № 5198 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях оказания содействия занятости инвалидов, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере согласно приложению от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
города Усть-Каменогорска А. Искаков
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 26 августа 2016 года
№ 1894
Размер квоты рабочих мест для инвалидов

Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 1894 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қыркүйекте № 4676 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 5198 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 22.12.2021 № 5198 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, мүгедектерді жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санынан қосымшаға сай мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімінің
міндетін атқарушы А. Исқақов
Өскемен қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 26 тамыз
№ 1894 қаулысына
қосымша
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квота мөлшері

Сноска. В приложение внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата города УстьКаменогорска Восточно-Казахстанской области от 27.11.2019 № 4768 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Организации
со списочной численностью
Размер квоты (%)
от пятидесяти до ста человек
2
от ста одного до двухсот пятидесяти человек
3
свыше двухсот пятидесяти одного человека
4

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімдігінің 27.11.2019 № 4768 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Тізімдік саны бар ұйымдар
Квота мөлшері (%)
елуден жүз адамға дейін
2
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін
3
екі жүз елу бірден артық адам
4