Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Аягозского района на 2016 год
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 06 января 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 января 2016 года № 4372. Утратило силу - постановлением акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2016 года № 252
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 21.04.2016 № 252.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", в целях реализации государственной политики занятости с учетом ситуации на рынке труда и бюджетных средств, обеспечения дополнительных государственных гарантий в сфере занятости населения, акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие целевые группы населения, проживающих на территории Аягозского района:
1) малообеспеченные;
2) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
3) воспитанники детских домов, дети–сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
4) одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
5) граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
6) лица, предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
7) инвалиды;
8) лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9) лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
10) оралманы;
11) выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
12) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя-юридического лица либо прекращением деятельности работодателя-физического лица, сокращением численности или штата работников;
13) лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции;
14) лица, потерпевшие от акта терроризма, и лица, участвовавшие в его пресечении;
15) лица, не работающие длительное время (более одного года);

2016 жылға Аягөз ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 қаңтардағы № 5 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қаңтарда № 4372 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 252 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 21.04.2016 № 252 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабына, 7 бабы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8 бабының 3 тармағына сәйкес, еңбек нарығындағы жағдай мен бюджет қаражатын ескере отырып, жұмыспен қамтудың мемлекеттiк саясатын iске асыру және жұмыспен қамту саласында қосымша мемлекеттiк кепiлдiктердi қамтамасыз ету мақсатында, Аягөз ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Аягөз ауданы аумағында тұратын халықтың келесi нысаналы топтары анықталсын:
1) табысы аз адамдар;
2) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) балалар үйлерiнiң тәрбиеленушiлерi, жетiм балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейiнгi балалар;
4) кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызiлiктi, көп балалы ата-аналар;
5) Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген тәртiппен асырауында тұрақты күтiмдi, көмектi немесе қадағалауды қажет етедi деп танылған адамдар бар азаматтар;
6) зейнеткерлiк жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлiкке шығуға екi жыл қалған);
7) мүгедектер;
8) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi қатарынан босаған адамдар;
9) бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
10) оралмандар;
11) жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiм беру ұйымдарын бiтiрушiлер;
12) жұмыс берушi – заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс берушi –жеке тұлғаның қызметiн тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
13) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар;
14) терроризм актісінен жәбірленуші адамдар және оның жолын кесуге қатысқан адамдар кіреді;
15) ұзақ уақыт (бiр жылдан астам) жұмыс iстемейтiн адамдар;

16) лица старше 50 лет;
17) одинокие, не имеющие кормильца;
18) наркозависимые граждане;
19) ВИЧ-инфицированные граждане;
20) лица из семей, где нет ни одного работающего;
21) лица, относящиеся к многодетной семье;
22) наркозависимые прошедшие курс лечения и реабилитации.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района от 09 декабря 2014 года номер 711 "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Аягозского района на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3590, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" за номером 104 от 27 декабря 2014 года).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Д. Жоргекбаев

16) 50 жастан асқан адамдар;
17) асыраушысы жоқ жалғызiлiктiлер;
18) есiрткiге тәуелдi адамдар;
19) АҚТҚ-инфекциясын жұқтырған адамдар;
20) бiр де жұмыс iстеушiсi жоқ жанұялардың адамдары;
21) көп балалы от басына жататын адамдар;
22) емдеу және реабилитация курсынан өткен есірткіге тәуелді адамдар.
2. Аягөз ауданы әкімдігінің 2014 жылдың 09 желтоқсандағы нөмірі 711 "2015 жылға Аягөз ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3590 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2014 жылғы 27 желтоқсандағы нөмірі 104 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмiнің міндетін
атқарушы Д. Жоргекбаев