Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по городу Аягоз
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/69-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 января 2017 года № 4870. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 24 января 2024 года № 11/195-VIII

Аягөз қаласы бойынша бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/69-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қаңтарда № 4870 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 қаңтардағы № 11/195-VIII шешімі

Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 24.01.2024 № 11/195-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 24.01.2024 № 11/195-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8, 11 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по городу Аягоз согласно приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Касымжанов
Секретарь Аягозского
районного маслихата С.Искаков
Приложение к решению
Аягозского районного
маслихата № 8/69 -VI
от 23 декабря 2016 года
номер оценочных зон Границы оценочных зон Поправочные коэффициенты
1
Центральная часть города: с северной стороны по ул.Ч.Валиханова, с юго-восточной стороны по ул.Х.Дуйсенова, с южной стороны по ул.Габбасова по обе стороны, далее по ул.Нуралинова до автомобильной трассы "Алматы-Усть-Каменогорск", с западной стороны вдоль трассы "Алматы-Усть-Каменогорск" до трассы на Карагандинскую область, далее вдоль трассы, захватывая территорию бывшего маслозавода, вдоль железнодорожной ветки в 150 м от трассы "Алматы-Усть-Каменогорск" до объездной дороги
1,6
2
Район бывшей Казсельхозтехники и Трансельхозтехники, АЭС, бывшую территорию геологопартии, 9-й микрорайон (Северный), ТУСМ
1,4
3
Западная часть: район бывшего "Мясокомбината", район РЭЧ
1,2
4
Южная часть: территория 6-го и 7-го квартала
0,8
5
Восточная часть города, расположенная за магистральной железнодорожной линией, микрорайон "Жанааул" 1,2,3,4,5 квартал, 6-й пункт
0,7
6
Территория бывшего пивзавода. С северной стороны вдоль трассы на Карагандинскую область, с восточной стороны вдоль трассы "Алматы-Усть-Каменогорск", с южной стороны вдоль р.Аягоз, с западной стороны по границе г.Аягоз
1,0
7
Территория южного военного городка
-
8
Территория города Аягоз, расположенная к северу и к югу от основной застройки, представленная на цели сельскохозяйственного использования; резервными и иными, не вовлеченными в градостроительную деятельность
0,5

1. Аягөз қаласы бойынша бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Касымжанов
Аягөз аудандық
мәслихат хатшысы С. Искаков
Аягөз аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8/69-VI шешіміне қосымша
бағалау аймағының нөмері Бағалау аймағының шекаралары Түзету коэффициенті
1
Қаланың орталық бөлігі: солтүстіктен Ш.Уалиханов көшесімен, оңтүстік-шығыс жақтан Х.Дүйсенов көшесімен, оңтүстік жақтан Ғаббасов көшесінің екі жағымен, одан әрі Нуралинов көшесінен "Алматы-Өскемен" тас жолына дейін, батыс жағынан "Алматы-Өскемен" тас жолы бойымен Қарағанды облысына шығатын тас жолға дейін, ары қарай, бұрынғы май зауыты территориясымен қоса алып, тас жол бойымен "Алматы-Өскемен" тас жолынан 150 м орналасқан темір жол тармағынан айналма жолға дейін
1,6
2
Бұрынғы Казсельхозтеха және Трансельхозтехника ауданы, АЭС, бұрынғы геолог-партиясы территориясы, 9-шы шағын аудан (Солтүстік), ТУСМ
1,4
3
Батыс бөлігі: бұрынғы "Ет комбинаты" ауданы, РЭЧ ауданы
1,2
4
Оңтүстік бөлігі: 6-шы және 7-ші квартал территориясы
0,8
5
Магистралды теміржол желісінен кейін орналасқан қаланың шығыс бөлігі, "Жаңа ауыл" шағын ауданы, 1,2,3,4,5 квартал, 6-шы пункт
0,7
6
Бұрынғы сыра зауыты ауданы. Солтүстік жағынан Қарағанды облысына шығатын тас жол бойымен, шығыс жағынан "Алматы-Өскемен" тас жолы бойымен, оңтүстік жағынан Аягөз өзені бойымен, батыс жағынан Аягөз қаласы шекарасымен
1,0
7
Оңтүстік әскери қалашық территориясы
-
8
Негізгі құрылыстың солтүстігінде және оңтүстігінде орналасқан, ауылшаруашылығы мақсатында қолдануға берілген; резервке және басқа, қала құрылысына тартылмаған Аягөз қаласының территориясы
0,5