О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/283-V "О бюджете Жарминского района на 2016-2018 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2016 года № 38/311-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2016 года № 4454. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 9/66-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 9/66-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/283-V "О бюджете Жарминского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4332, опубликовано в газете "Калба тынысы" от 21 января 2016 года № 5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5295465,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1354870,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4457,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4065,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3932073,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5295465,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21696,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34996,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13300,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21696,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –21696,0 тысяч тенге;
приложение 1, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Р.Нургалиев
Секретарь Жарминского
районного маслихата Н. Есполов
Приложение 1 к решению
маслихата Жарминского района
№ 38/311-V

"2016-2018 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/283-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 38/311-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 наурызда № 4454 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 9/66-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 9/66-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 бабтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/283-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4332 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінің 2016 жылдың 21 қаңтардағы № 5 санында жарияланды) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –5295465,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –1354870,0мың теңге;
салықтық емес түсімдер –4457,0мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –4065,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –3932073,0 мың теңге;
2) шығындар –5295465,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру –21696,0мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –34996,0мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13300,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21696,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –21696,0 мың теңге;
аталған шешімнің 1, 8 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Нұрғалиев
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есполов
Жарма ауданы мәслихатының

932,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
1477,0
7
Вознаграждение по кредитам, выданным из государственного бюджета
13,0
13
Вознаграждение по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
13,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) предоставляемыми государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
340,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
340,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
83,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
257,0
06
Прочие неналоговые поступления
1695,0
1
Прочие неналоговые поступления
1695,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
1695,0
3
Поступления от продажи основного капитала
4065,0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
2000,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
2000,0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2000,0
03
Поступления от продажи гражданам квартир
0,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
2065,0
1
Продажа земли
1944,0
01
Поступления от продажи земельных участков
1944,0
2
Продажа нематериальных активов
121,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
121,0
4
Поступления трансфертов
3932073,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3932073,0
2
Трансферты из областного бюджета
3932073,0
01
Целевые текущие трансферты

932,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
1477,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
13,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
13,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
340,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
340,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
83,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
257,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1695,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
1695,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
1695,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
4065,0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
2000,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
2000,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
2000,0
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
0,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
2065,0
1
Жерді сату
1944,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
1944,0
2
Материалдық емес активтерді сату
121,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
121,0
4
Трансферттердің түсімдері
3932073,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3932073,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3932073,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер